Zgadzam się z Brzydło.

12.02.16, 11:20
Ma pani rację. Niemcy popełnili błąd udzielając bezwarunkowej pomocy Polakom znajdującym się na ich terenie w momencie ustanowienia Stanu Wojennego.
www.tvn24.pl/szydlo-dla-bilda-o-relacjach-z-niemcami,618612,s.html
Co do tej rury. To trzeba było podłączać się wówczas gdy proponowano, a nie wymachiwać siabelkom. Teraz trzeba będzie kupować ruski gaz od Niemców.
Wydarzeniami w Kilonii proszę nie manipulować. Jestem pewien, że pani wie, że na 96 podejrzanych tylko trzech to emigranci.
Pani popełniła błąd życiowy. Zamiast zajmować się nadal wypychaniem zabitych zwierząt i klejeniem pierogów wstąpiła pani do polityki.
    • pies_na_czarnych Re: Zgadzam się z Brzydło. 12.02.16, 11:29
      Udzielanie wywiadu szmatławcowi typu "Bild" rownież świadczy o pani poziomie jako polityk!
    • czekam.na.lewice Dlaczego Brzydło? 12.02.16, 13:01
      Za słabe. Oprócz tego , że to od brzydoty to należało dodać jeszcze kaszalot śladem innego intelektualisty z PO.
      • pies_na_czarnych Re: Dlaczego Brzydło? 12.02.16, 13:10
        Uderz w stół, a ludzik się odezwie.
        • czekam.na.lewice Re: Dlaczego Brzydło? 12.02.16, 13:13
          pies_na_czarnych napisała:

          > Uderz w stół, a ludzik się odezwie.
          Nie rozumiesz więc tego przysłowia. Masz prawo mieć pretensje do swoich nauczycieli w gimnazjum. Masz za to wsparcie w osobie admina tego forum, co nadrabia braki w wychowaniu.....pewnie Waszym, Twoim i admina, zdaniem.
    • pies_na_czarnych a całowanie pani kanclerz po rękach to już całkiem 12.02.16, 18:59
      jest nie na miejscu.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,19618238.html?i=0
Pełna wersja