PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha

16.02.16, 12:50
Zwiastuje to rychły koniec tej tzw.partii.Takie postępowanie dowodzi głębokiego zakorzenienia tego ugrupowania w koreańskich i białoruskich realiach.W sumie żałosne.
wyborcza.pl/1,75478,19631949,marcin-wojcik-z-kabaretu-ani-mru-mru-z-naszego-skeczu-tvp.html#BoxGWImg
    • ukos Strach dyktatorka - dobra weryfikacja kabareciarza 16.02.16, 13:05
      Im bardziej paniczny strach przed ośmieszeniem, im bardziej nadęty "majestat" zamordysty, tym większą i bardziej żałosną farsą stają się jego rządy, tym bliższy ich upadek.

      Tylko pogratulować tow. Kurbanowi.
      • kasandra.j Re: Strach dyktatorka - dobra weryfikacja kabarec 16.02.16, 14:26
        a tymczasem sondaże w górę, TVP odpowiednio wszystko wytłumaczy, zaatakuje sędziego który skazał szefa CBA i poparcie dla PiSu wzrasta
        • kylax1 NSDAP też miało 80% poparcia, putler także. 16.02.16, 14:42

    • az43 Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 13:49
      Demokrata Kurski rządzi.Tacy są mali,podli,strachliwi ludzie.Kanalie.
    • yoma Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 13:54
      Wszelka władza autorytarna panicznie boi się śmiechu :)
      • az43 Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 13:59
        Dlatego od dawna postuluje aby PiS zabić smiechem,obsmiać,wyszydzić,wyciągnąć na światło dziennie każdą głupotę,każde łajdactwo,niczego nie darować.
    • gorszysort Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 14:08
      powrót PRLu
    • rzewuski1 Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 14:45
      II PRL w rozkwicie.
    • witek.bis "Publiczność śmiała się do łez..." 16.02.16, 14:47
      W początkach swojej warszawskiej kariery [Beata Kempa] gościła na zabawie dożynkowej we wsi Nowy Dwór, w rodzinnej gminie Syców. Główną atrakcją zabawy miał być występ kabaretu Klika. Nikt się jednak nie spodziewał, że posłanka z Sycowa ukradnie mu show. Ówczesna wiceminister sprawiedliwości w rządzie Prawa i Sprawiedliwości przerwała występ, bo nie spodobały jej się żarty, które uderzały w czołowych polityków partii Jarosława Kaczyńskiego, w tym w Zbigniewa Ziobrę. Kempa przedstawiła się jako wiceminister, na co kabareciarze odpowiedzieli jej, że poczekają aż będzie „całym ministrem”. Podczas wymiany zdań publiczność myślała, że to część skeczu i śmiała się do łez.
      - Pani Kempa powiedziała nam tak: burmistrz jest moim przeciwnikiem politycznym, więc on wam zapewne honorarium wypłaci, dlatego też dziś jeszcze się bawcie, bo jutro może być za późno - wspominał później w jednym z wywiadów Marek Sobczak z kabaretu Klika.


      Czytaj więcej: www.gazetawroclawska.pl/artykul/9367906,beata-kempa-kariere-zaczela-od-przerwania-wystepu-kabaretu,id,t.html

      Wtedy publiczność śmiała się do łez, a dzisiaj Beta Kempa jest już "całym ministrem" i rzeczywiście jest trochę za późno...
    • buldog2 Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 14:59
      W czasie pierwszych swoich rządów Prezes powiedział: "Przyjrzyjcie mi się, bo patrzycie na Łukaszenkę", oraz "Ludzie powinni się bać!".

      Każdy reżym wymaga by dyktatora uważano za nadczłowieka i żeby ludzie się bali.
      Spośród ludzkich zachowań śmiech jest jest największym wrogiem reżymu, bo dzięki niemu ludzie przestają się bać. Wtedy mają odwagę obalić reżym.

      --
      To nieprawda, że Anwad ma czarne podniebienie i że patrzy na ciebie - © Prezes PiS.
    • duda.laskawy Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 15:01
      Komuna się też bała, a PiS to komuna i bolszewia.
    • witek.bis A na cholerę nam te kabarety... 16.02.16, 15:15
      ... skoro Jacuś K...ski sam potrafi rozbawić do łez?

      Prezes TVP Jacek Kurski nie zgodził się na monitoring programu informacyjnego "Wiadomości" przez radę programową Telewizji Polskiej, która uważa, że program jest stronniczy. - "Wiadomości" są spluralizowane i zrównoważone. Mam nawet sygnały, że są za bardzo platformerskie - tłumaczy swoją decyzję.

      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,19634262,jacek-kurski-mam-sygnaly-ze-wiadomosci-tvp-sa-za-bardzo.html#ixzz40L9s9UPY
    • stop-obludzie Re: PiSuar boi się kabareciarzy-cenzura ha ha ha 16.02.16, 15:17
      Świetny ten kabaret :D PO powinna takie coś produkować codziennie żeby ośmieszyć tych włazidupów bezmyślnych. Ale PO to cipy bez polotu jak już wspominałem.
Pełna wersja