Dodaj do ulubionych

Polska i uchodźcy, czyli PiSie łgarstwa Błaszczaka

26.07.16, 15:39
...(oraz towarzysza antiprotona). Oto, propaństwa, źródła:
PiS przyjmuje uchodźców zgodnie z umową wynegocjowaną przez Trzaskowskiego

Przypomnę, że jest to 5,5=7 tysięcy wyselekcjonowanych przez Polskę uchodźców, w głównej mierze chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie. Każdy ma być sprawdzony przez polskie służby imigracyjne i przyjęty zgodnie z polskim prawem imigracyjnym, które jest bardzo restrykcyjne.

Oto warunki, które wynegocjował Trzaskowski:
Przyjmowanie przez Polskę 4-7 tysięcy uchodźców wg uzgodnień Trzaskowskiego

Jeżeli te smarki Błaszczak (czyli Upadły Wikary) oraz towarzysz antiproton twierdzą, że gdyby nie zmiana rządu, to mielibyśmy terror islamski nad Wisłą, to są albo kłamcami, albo gnojkami, albo durniami, a najpewniej wszystkimi trzema naraz.

Dodam od siebie, że na początku lat 1990. Polska przyjęła 120 tysięcy Czeczenów, czyli najbardziej rozbójniczej islamskiej nacji Kaukazu, której czasami udawało się nawet zatrząść polityką Kremla (Putin przyjmuje jak równego sobie Kadyrowa i bardzo go ugłaskuje). 90 tysięcy Czeczenów zaraz pojechało do Niemiec, 30 tys. zostało w Polsce. Czy było z ich strony widoczne jakieś zagrożenie? Otóż nie, a tawariszcz Ministr Błaszczak zwany Upadłym Wikarym z pewnością kibicuje POLSKIEMU zawodnikowi wszechstronnych sztuk walki Mamedowi Chalidowowi, który przyjechał tu wtedy jako dziecko.

Trzaskowski wywalczył wtedy bardzo dobre porozumienie, bo Polska dostała minimum minimorum z "kwot", zablokowała "automatyzację" tzw. relokacji i uzyskała jakiś wpływ na sytuację, nie tracąc politycznie NIC. W odróżnieniu od tych, którzy się wtedy postawili.

Tawariszcz Błaszczak powinien dostać za to łgarstwo w ryj (zresztą ktoś mu już prawdopodobbnie po ryju nakładł za jego bezczelność, sądząc po sznytach na mordzie), a tawariszcz antiproton zapewne zgodnie z PiSim tchórzowskim zwyczajem zrejteruje chowając się za anonimowość w sieci.

No i przyszło mi w związku z łgarstwami PiSimi, mnie, antyplatfusowi, znowu chcąc nie chcąc wspomnieć na to, co dobrego platfusi zrobili za czasów swojego reżimu. Nic tak nie przypomina zasług, jak próby kłamliwego oczerniania.
Obserwuj wątek
  • alistair-p Re: Polska i uchodźcy, czyli PiSie łgarstwa Błasz 26.07.16, 16:02
   Czeczeni to nie rozbójnicy.To najbardziej kochający wolność naród na Kaukazie.To,że w tej chwili nie ma tam otwartego buntu przeciw Kadyrowowi,to kwestia czasu,muszą odreagować wojnę,a póki co spokojnie uprawiają ziemię i hodują bydło.Putinowska polityka wobec Czeczenów pasuje jak ulał do obecnej sytuacji w Polsce.
   P.S.Żródłem wszystkich tamtejszych niepokojów jest Dagestan.
   • piq to skrót myślowy, chodziło... 26.07.16, 16:21
    ...o wojowniczość Czeczenów. Miałem na myśli również potencjalną czeczeńską przestępczość zorganizowaną i bojówki islamskie. Na Ukrainie w rejonie konfliktu są ochotnicze bataliony czeczeńskie (po stronie separatystów) i są znane z wyjątkowej bezwzględności.
    • buldog2 Re: to skrót myślowy, chodziło... 26.07.16, 20:57
     Zachowują się mniej więcej tak jak Tatarzy Kmicica w "Potopie". Rabują i sprzedają co się da. Narkotyki, kobiety, złom, węgiel (jak się uda, z tym dziś może być już problem).

     --
     Oni ukradli Express Wieczorny zgodnie z prawem.
  • piq pół miliona różnokolorowych ludzi w Krakowie... 26.07.16, 17:40
   ...to znacznie większe ryzyko przybycia terrorysty, niż kilka tysięcy uchodźców, tawariszczu Błaszczak. Won do Rosji, ćwoku.

   Nawiasem mówiąc: chrześcijańska młodzież w Krakowie jest absolutnie urocza, to nieopanowany żywioł wybuchający radością z byle powodu. Uwielbiam ich, zwłaszcza jako doświadczony i racjonalny mężczyzna w sile wieku. Przy okazji jest to rewia ślicznych młodych dziewczyn z całego świata. Jestem w stanie znieść wszystkie niedogodności (mieszkam w centrum) w obliczu tak fajnego wydarzenia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka