Dodaj do ulubionych

Odkrycie kulinarne: pasztetowa w gipsie!

11.02.17, 15:13
Żart taki; przyznaję, niezbyt wysokich lotów. Ale jak można poważnie podejść do kolejnego blamażu służb ochrony VIP-ów, do ostentacyjnego wręcz lekceważenia procedur, przepisów, zasad i po prostu zdrowego rozsądku.
Niestety, "jakoś to będzie" jest nadrzędnym i najważniejszym przykazaniem; wycieczka do Katynia przypominająca zakładowy wyjazd na grzybobranie, łyse opony w prezydenckiej limuzynie bo "akurat dobre się skończyły", zapi.erdalanie z prędkością przydźwiękową na trasie rydzyk - kaczyński, próba upchnięcia w samolocie całej wycieczki (przypominam - w samolocie nie ma miejsc stojących).
No i teraz to. Buta, brawura, "manie w dupie" przepisów i zwykłego zdrowego rozsądku.

Papież Franciszek, w hierarchii przywódców państwowych stojący o wiele miejsc wyżej niż jakieś szydło czy inna duda (po prostu inna liga) jeździł zwykłym golfem.
W Polsce pancernymi limuzynami rozbijają się nawet misiewicze.
Obserwuj wątek
   • erte2 Re: Odkrycie kulinarne: pasztetowa w gipsie! 11.02.17, 16:19
    pies.na.czarnych napisała:

    TKM.
    Problem w tym że nie tylko. Owszem, nasilenie się takich wypadków w ciągu ostatniego roku daje do myślenia; nieszczęsna tutka też spadła głównie w wyniku starań pisolubców, ale weź choćby wypadek Millera (nieodlodzony śmigłowiec) czy nawet podróż po Warszawie Bronisława Komorowskiego (naówczas marszałka sejmu) który był wieziony przez borowika z prędkością grubo ponad dozwoloną. Że nie wspomnę o dwusamochodowym orszaku kurdupla wożącym go zawsze z pogwałceniem różnych przepisów i zasad. A przypominam: te dwie Octawie nie są pojazdami uprzywilejowanymi.
    Owszem, kierowca pojazdu uprzywilejowanego może łamać przepisy (jeździć za szybko, pod prąd czy wyprzedzać na ciągłej), ale pod warunkiem że nie spowoduje wypdku czy kolizji. Bo wtedy opowiada jak każdy inny za złamanie przepisów
  • l_zaraza_l Re: Odkrycie kulinarne: pasztetowa w gipsie! 11.02.17, 17:00
   Z ułańską fantazją wracał Jarosław Kaczyński z konwencji Prawa i Sprawiedliwości we Wrocławiu. Kamera TVN24 zarejestrowała, jak limuzyna z Jarosławem Kaczyńskim na siedzeniu pasażera gnała ponad 140 km/h w terenie zabudowanym, wyprzedzała na podwójnej ciągłej i wymuszała zjazd na pobocze samochodów jadących z naprzeciwka. "Bądźcie trochę bardziej obiektywni", "Pojechaliście za prezesem i nagraliście licznik w samochodzie. No brawo!" - komentują czołowi politycy PiS. (www.tvn24.pl)

   Jest jeszcze filmik, gdy któryś z Kaczyńskich gnał przez jedną z głównych ulic w centrum Łodzi ale nie mogę wyszukać.
   • l_zaraza_l Re: Odkrycie kulinarne: pasztetowa w gipsie! 11.02.17, 17:14
    Pies_na_czarnych znalazła ten filmik: www.youtube.com/watch?v=zu-c2lm7RiU
    Tu chociaż zamknięto przecznice a kolumna używała prawidłowo sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Ale orszak, który zawstydziłby Obamę (bo z jakim orszakiem będzie się bujał Trump, jeszcze nie wiemy).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka