Dodaj do ulubionych

Polska to teraz dwa przeciwstawne sobie plemiona!

23.12.17, 07:35
Tak głębokiego podziału nas Polaków to jeszcze nigdy nie było. To jest efekt rządów i polityki zawistnego kurdupla, który taki miał cel i udało mu się to osiągnąć.
Gdyby nie to, ze jesteśmy w Unii to już pewnie lała by się polska krew w bratobójczej wojnie jaką jest wojna domowa.
Najnowsze działania tego szczuja, który szczuje nas na siebie to sprowadzenie czołgów Leopard pod Warszawę, tworzenie nowych służb mogących podsłuchiwać i inwigilować opozycję, oraz specjalnej policji w policji, policji, która będzie miała nieznane jeszcze uprawnienia.JAki to ma cel, bo pewnie nie obronę polskich granic ze wschodu, tylko walk z opozycją!
Nie bez znaczenia jest też zamiar ogrodzenia Sejmu od obywateli i tysiące policjantów na ulicach Warszawy podczas tzw Marszów wolności, które są w rzeczywistości kaczystowskimi seansami nienawiści i szowinizmu.
Z tych to antydemokratycznych działań wynika, że ten nienawistnik zanim wykorkuje (oby jak najszybciej) jeszcze niezle namiesza!
Jedną jaskółką w dzisiejszej czarnej kaczystowskiej rzeczywistości jest to, że ponad 80 procent Polaków jest za naszym pozostaniem w Unii.
NIestety po opanowaniu, albo zniszczeniu przez władzę niezależnych mediów nawet tego nie będziemy świadomi, bo zostanie to zakłamane, albo zmanipulowane przez kaczystowskie gadzinówki typu TVP INFO., czy Republika!
Nie udało się obronić TK, ani sądów więc i pewnie niezależnych mediów też nie da się obronić!
Czarno widzę naszą przyszłość pod rządami tego chorego z nienawiści człowieka!

fakty.tvn24.pl/fakty-ekstra,52/sondaz-dla-faktow-tvn-i-tvn24-o-ustawach-sadowych-prezydenta,800833.html
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka