Dodaj do ulubionych

Kto chce ,,uciszyć'' Marcina Reya

03.01.18, 09:09
bedzie sie dzialo:)Fundacja Otwarty Dialog domaga się zamknięcia profilu na FB „Rosyjska V kolumna w Polsce” i zapłaty 550 tys. zł zadośćuczynienia. Serwis ten wielokrotnie informował o podejrzanej działalności fundacji, wskazywał też na nielegalne działania Rosji nie tylko w Polsce. Szczegóły najnowszej sprawy opisał prowadzący profil, Marcin Rey:

FUNDACJA OTWARTY DIALOG ŻĄDA 550 TYSIĘCY ZŁOTYCH I LIKWIDACJI PROFILU „ROSYJSKA V KOLUMNA W POLSCE”

W następstwie mojego raportu „Działalność i powiązania Fundacji Otwarty Dialog”[1] otrzymałem w ostatnich dniach grudnia wezwanie przedsądowe[2] od fundacji „Otwarty Dialog”, Lyudmyly Kozlovskiej i Bartosza Kramka z żądaniem zapłaty 500 tysięcy złotych oraz drugie wezwanie[3] od prezes fundacji „Euromaidan Warszawa”[4] Natalii Panchenko[5] na 50 tysięcy złotych. Udostępniam te wezwania do pobrania w wersji pdf[2][3].

Potencjalni powodowie żądają dla siebie 120 tysięcy złotych na fundację „Otwarty Dialog” i 20 tysięcy na fundację „Euromaidan Warszawa”[6]. Ponadto oczekują, że wpłacę 210 tysięcy złotych na warszawską „Fundację Centrum Praw Kobiet”[7] i jeszcze 200 tysięcy złotych na „Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet Baba”[8] z Zielonej Góry. Na „wyskoczenie” z pół miliona złotych wyznaczono mi termin 3 dni.
Rosyjskie banki są na skraju upadku! Rosyjskie banki są na skraju upadku!

Fundacja „Otwarty Dialog”, Lyudmyla Kozlovska, Bartosz Kramek oraz Natalia Panchenko oczekują także opublikowania upokarzających przeprosin i usunięcia wszelkich wpisów na ich temat. Zapowiadają wniosek o blokadę profilu „Rosyjska V Kolumna w Polsce” i chyba nawet mojej osobistej tablicy na Facebooku.

Przeprosiny miałyby zawierać odnośnik do odpowiedzi fundacji „Otwarty Dialog” na mój raport. Nie podaję tego odnośnika, gdyż w chwili redagowania niniejszego wszystkie przeglądarki zgłaszają, że strona internetowa fundacji jest zarażona szkodliwym oprogramowaniem, czyli wirusami.

Nie chcę narażać komputerów moich czytelników na niebezpieczeństwo i pozostawiam fundacji „Otwarty Dialog” trud dystrybucji swojego tekstu, który zawiera pomówienia i aluzje kwalifikujące się na pozew wzajemny z mojej strony.

Całość:

www.fronda.pl/a/kto-chce-uciszyc-marcina-reya,104744.html
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka