Dodaj do ulubionych

Polska przestaje być krajem demokratycznym.

26.02.18, 15:16
natemat.pl/230905,dlaczego-ustawa-o-ipn-jest-grozna-moze-zamykac-usta-krytykom-rzadu-pis
Wygląda na to, że po cichu, obok kwestii obozów koncentracyjnych, przemycono w ustawie o IPN, zapis, który pozwala różnym "fundacjom" i samemu IPN-owi pozywać ludzi, którzy krytykują polski rząd i polskie państwo.

Innymi słowy, każdy będzie mógł być karany za krytykę rządów PiSu, a także poniesie odpowiedzialność finansową z kodeksu cywilnego.

Brawo Polaki, w końcu dobiliście do Waszego ukochanego wujka Putina.

Z zachodem i demokracją , to ten kraj i społeczeństwo nie ma nic wspólnego.
Obserwuj wątek
      • kylax4 Brednie jasiu. 26.02.18, 15:51
        Niemcy to obecnie kraj stabilnej demokracji, Polska to taki dziki, pseudodemokratyczny kraj, który wzorce czerpie tak naprawdę z putinowskiej Rosji.
      • buldog2 Re: Na złodzieju czapka gore! :) 26.02.18, 16:15
        Ja się nie muszę bać leszab, jestem elementem prawicowym i kontrrewolucyjnym, jawnym i dla służb pisowskich bezużytecznym. Ale pisowcy z odchyleniem (boję się nawet pisać, ale wiesz jakim, leszab), ich wszystkich dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości pisowskiej:
        Дед был левый уклонист,
        распрямлял его чекист.
        Дед стал слишком то уж правым,
        ГПУ его поправил.

Tak więc przyjmij to jak mężczyzna, nie drzyj waszym tradycyjnym zwyczajem szat i nie posypuj głowy popiołem wzorem twojego przodka Hioba, leszab. Nie skowycz tutaj.
        Odpocznij i przygotuj się na przybycie prokuratora.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka