Dodaj do ulubionych

Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowika?

13.04.18, 16:47
Wałęsa podczas swojej prezydentury ułaskawił pruszkowskiego gangstera Andrzeja Z. ps. Słowik a za tę „usługę” przestępcy mieli zapłacić 150 tys. dolarów. Tak twierdzi "Masa".

„Załatwił to pewien mecenas, o którym nie chce wspominać. Zrobił to przez kancelarie pana Wałęsy. Zostało to „klepnięte”, suma (150 tys. dolarów) od razu została podana ile mamy przygotować. Przygotowaliśmy, a później bawiliśmy się, piliśmy i wznosiliśmy toasty” – mówił były gangster."

wolnosc24.pl/2017/02/15/czy-bolek-wzial-kase-za-ulaskawienie-slowika-stary-gangster-twierdzi-ze-bandyci-przekazali-kancelarii-prezydenta-walesay-150-tys-dolarow/
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:02
      Andrzej Zieliński "Słowik .Fajna książka "Skarżyłem się grobowi.Warto przeczytać. Napisał: 150 tysięcy dolarów . Tanio się wykupiłem .I tu jest cała puenta .
    • ta Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:06
      Dubieniecki jak zacznie zeznawać, będzie uciecha. Trio ułaskawiające.
      • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 18:03
        ta napisała:

> Dubieniecki jak zacznie zeznawać, będzie uciecha. Trio ułaskawiające.
        >

Skąd wiesz co będzie zeznawał Dubieniecki?
        • ta Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 22:18
          To co mu każą ;) A zdaje się, że pan Duda słabo się podoba prezesupanu od pewnego czasu.
      • wariant_b Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 18:46
        ta napisała:
        > Dubieniecki jak zacznie zeznawać, będzie uciecha. Trio ułaskawiające.

A jak obstawiasz - f.a.q tak przez przypadek się wyrwał, czy to taki przekaz dnia,
        że niektórzy niegrzeczni prezydenci dorabiali sobie na ułaskawieniach?
        • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 18:51
          wariant_b napisał:

> ta napisała:
          > > Dubieniecki jak zacznie zeznawać, będzie uciecha. Trio ułaskawiające.
          >
          > A jak obstawiasz - f.a.q tak przez przypadek się wyrwał, czy to taki przekaz dn
          > ia,
          > że niektórzy niegrzeczni prezydenci dorabiali sobie na ułaskawieniach?

Lechu dorobił się na Toto Lotku, Kwas na współpracy z klerem.
        • ta Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 22:21
          Obstawiam od dawna, że f.a.q nigdy nie wyrywa się bez instrukcji :)
    • pies_na_czarnych Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:10
      W dobrych kontaktach jesteście ze światem przestępczym. Na tego powskiego właściciela dwóch zegarków również znaleźliście światków wśród przestępców. Przypadek?
      Właściwie to co ja się dziwie. Przecież swój do swego zawsze ciągnie.
      • taniarada Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:16
        pies_na_czarnych napisała:

> W dobrych kontaktach jesteście ze światem przestępczym. Na tego powskiego właśc
        > iciela dwóch zegarków również znaleźliście światków wśród przestępców. Przypade
        > k?
        > Właściwie to co ja się dziwie. Przecież swój do swego zawsze ciągnie.
        >
        Tylko mi tu nie cygań .W dobrych kontaktach to PO było.Wygrywało w tych więzieniach 100% .A Komorowski 120% .
        • alistair-p Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:45
          Może i tak,za to PiS wygrywał w szpitalach psychiatrycznych.W końcu pacjentów jest zawsze więcej niż personelu.
          • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 18:00
            alistair-p napisał:

> Może i tak,za to PiS wygrywał w szpitalach psychiatrycznych.W końcu pacjentów j
            > est zawsze więcej niż personelu.
            >

Podobnie jak ludzi uczciwych.
      • nazimno Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 21:17
        "swiatkow"?
    • ta Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:28
      Masa? Tak powiedział Masa? A za ile?
      • taniarada Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:33
        ta napisała:

> Masa? Tak powiedział Masa? A za ile?
        > Słowik w swojej książce to potwierdza. Przeczytaj będziesz wiedzieć .Jak wyżej.
        • ta Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:40
          To Masa musiał się podzielić ze Słowikiem, ot przykrość. Ile za to wzięli?

Jakoś mnie nie dziwi, że Masa i Słowik to ludzie, dla was-pisich, wiarygodni.
    • szwampuch58 Re: Oczywista oczywistosc!!!! 13.04.18, 17:43

cygle pisowskie,buhahahaha, o dwie tony kartofli
    • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 17:58
      Jak można Lecha posądzać o takie czyny.
      Lechu dorobił się uczciwie majątku grając namiętnie w Toto Lotka
      Inna sprawa, że po strajkach los przestał mu sprzyjać. Ale w latach siedemdziesiątych
      miał farta.
    • m.c.hrabia Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 18:11
      Paetz owska sperma wali w dekiel aż miło patrzeć, na orgazmy wielgusa.
    • erte2 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 19:03
      No cóż... Dla jednych autorytetami są Zoll, Strzembosz, Hall czy Pieronek, a dla drugich Masa, Kiełbasa, Słowik i Rydzyk. Rzecz gustu i podobnego postrzegania świata.
      • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 19:09
        erte2 napisał:

> No cóż... Dla jednych autorytetami są Zoll, Strzembosz, Hall czy Pieronek, a dl
        > a drugich Masa, Kiełbasa, Słowik i Rydzyk. Rzecz gustu i podobnego postrzegania
        > świata.

Dla mnie osobiście największym "łałtorytetem" jest Pieronek. Zaraz po nim arcybiskup Paetz.
        • erte2 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 19:48
          jochnny_walker4
          Jest mi doskonale obojętne (wersja soft) lub też lata mi koło dupy (wersja szczera) kto dla ciebie jest autorytetem. Może nim być jarosław kaczyński, tadeusz rydzyk, Al Capone czy Feliks Dzierżyński. Wisi mi to i powiewa.
          • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 19:53
            erte2 napisał:

> jochnny_walker4
            > Jest mi doskonale obojętne (wersja soft) lub też lata mi koło dupy (wersja szcz
            > era) kto dla ciebie jest autorytetem. Może nim być jarosław kaczyński, tadeusz
            > rydzyk, Al Capojest czy Feliks Dzierżyński. Wisi mi to i powiewa.

Jasne, mnie tak samo "wisi" kogo ty uznajesz za autorytet.
    • f.a.q Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 21:09
      Czyli co? Ulaskawil Słowika bo ten był kryształwo-czysta postacią ? Ofiarą serii sądowych pomyłek?
      • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 21:12
        f.a.q napisał:

> Czyli co? Ulaskawil Słowika bo ten był kryształwo-czysta postacią ? Ofiarą seri
        > i sądowych pomyłek?
        >

Bolesław ...tfuuu - Lechu, zawsze stał po stronie pokrzywdzonych.
    • mariner4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 21:09
      A kiedy twoja żona przestanie się puszczać?
      M.
      • nazimno Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 21:20
        Wszystkich marynarzy trapia takie dylematy?
        • jochnny_walker4 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 21:22
          nazimno napisał:

> Wszystkich marynarzy trapia takie dylematy?

Raczej tak. Co ma robić małżonka kiedy jej mąż jest długi czas nieobecny?
    • buldog2 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 13.04.18, 23:12
      Nie wiem, czy Wałęsa wzbogacił się na ułaskawieniu Słowika, wystarczy że to ułaskawienie było skandaliczne.
      Ale wiem, że jego dokonania prześcignął Lech Kaczyński, którego kancelaria z min. Dudą i którymś tam mężem Martusi niepokalanej stworzyła cały haniebny przemysł ułaskawieniowy i pod tym względem sytuuje się poniżej rynsztoka, razem z resztą pisu i takimi jego aplogetami jak wielgus.
      • buldog2 Re: Czy Bolek wzbogacił się na ułaskawieniu Słowi 14.04.18, 00:09
        apologetami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka