Dodaj do ulubionych

Publiczna żebranina na chore dzieci.

24.12.18, 22:38
Oliwka, Kaja czy inne. Potrzebne miliony na operacje, Obie chore to fakt. Ta łysa w okularach ma zapewne z 15 lat i defekt genetyczny . Starzeje się szybciej niz inni z 5 razy, Jaka operacja jej pomoże? przeszczep genów? Dzwonią do mnie często, bo mam telefon stacjonarny, różni chcący mnie naciągnąć na pomoć dla dziecka z porażeniem mózgowym dziecięcym. A co przeszepia mu mózg? Zyczę zdrowia i pozostaję w modlitwie. Nic się bez woli Boga nie stało. Jak mozna Go poprawiać pieniędzmi?
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Publiczna żebranina na chore dzieci. 24.12.18, 23:19
      Wedlug dyrektyw EU kazdy kraj musi miec site "Nie dzwon do mnie wiecej". Rejestrujesz swoj numet telefonu, a natreci zanim do ciebie zadzwonia musza sprawdzic czy tam jest twoj numer. Jezeli nadal beda dzwonic z reklama, lub inny BS to mozesz na tej site ich zaskarzyc. U mnie to dziala na 100%.

--
      Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
    • snajper55 Re: Publiczna żebranina na chore dzieci. 24.12.18, 23:35
      cogito50 napisał:

> Oliwka, Kaja czy inne. Potrzebne miliony na operacje, Obie chore to fakt. Ta
      > łysa w okularach ma zapewne z 15 lat i defekt genetyczny . Starzeje się szybc
      > iej niz inni z 5 razy,

Kaja Czerwińska (ta łysa) ma 6 lat. Nie starzeje się szybciej a jest łysa po leczeniu, jak wielu ludzi z nowotworem. Mam nadzieję że nie będziesz w takiej sytuacji jak rodzice Kai. Mam nadzieję że nie będziesz w sytuacji tego dziecka.

S.
      --
      Panzerlied
      • taniarada Re: Publiczna żebranina na chore dzieci. 24.12.18, 23:49
        snajper55 napisał:

> cogito50 napisał:
        >
        > > Oliwka, Kaja czy inne. Potrzebne miliony na operacje, Obie chore to fak
        > t. Ta
        > > łysa w okularach ma zapewne z 15 lat i defekt genetyczny . Starzeje się
        > szybc
        > > iej niz inni z 5 razy,
        >
        > Kaja Czerwińska (ta łysa) ma 6 lat. Nie starzeje się szybciej a jest łysa po le
        > czeniu, jak wielu ludzi z nowotworem. Mam nadzieję że nie będziesz w takiej syt
        > uacji jak rodzice Kai. Mam nadzieję że nie będziesz w sytuacji tego dziecka.
        >
        > S.
        A skąd ma to wiedzieć? Przez telefon stacjonarny?Z góry jest nastawiony na oszustwo.Nie zapyta o szczegóły.Co będą biednego emeryta naciągać.I koło się zamyka.Wystarczy że się wyżali na tym forum.I jest spełniony.W naturze człowieka jest pomagać drugiemu człowiekowi.W potrzebie .
      • pies_na_czarnych Re: Publiczna żebranina na chore dzieci. 25.12.18, 00:28
        Nie rozmawiajmy o konkretnym przypadku.
        Rowniez mam nadzieje, ze nikt z nas nie znajdzie sie w takij sytuacji. Jednoczesnie chce zauwazyc, ze te telefony nie sa skierowane do wlasciwego odbiorcy. Nie ten numer wybrano! Powinni dzwonic do rzadow wszystkich krajow, a nie do zwyklych obywateli.
        Kiedys dostawalem podobne telefony. Odpowiadalem panience: przeciez ja place codzienni 6€ podatku na takie cele. Pani po drugiej stronie zapytala mnie: w jaki sposob? Proste, przez dzienny zakop paczki papierosow. Ile idzie z tego na walke z rakiem pluc. Odpowiedzinie dostalem i wiecej nie dzwonia.

--
        Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka