Dodaj do ulubionych

Poważne kłopoty PiS i Kaczusia.

01.02.19, 05:34
Marcin Rudnicki, brat Jakuba Rudnickiego, potwierdza zeznania Nowaczyka złożone pod przysięgą przed komisją Jakiego. Łącznie z seksualnymi ekscesami ministra Kamińskiego i bokserki jego brata.
wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-reprywatyzacyjna-marcin-rudnicki-bylem-swiadkiem-jak-moj-brat-jakub-r-podjal/yxtqk8h
Połączone z deweloperskimi kantami Kaczusia stanowią b. poważny kłopot PiS kwalifikujący się do definicji zorganizowanej przestępczości.
Obserwuj wątek
  • eiran Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 01.02.19, 07:20
   Czy wolno całować zwierzęta?

   Odpowiedź na to pytanie może rozczarować posiadaczy pupili.

   Wskazania są jednoznaczne: całowanie psów, kotów, chomików, królików, świnek morskich i innych zwierząt może być dla ludzi bardzo niebezpieczne.

   Jakiś czas temu popularność zdobyło przekonanie, że w jamie ustnej psa znajduje się mniej bakterii, niż w jamie ustnej człowieka. To mit! Wystarczy pomyśleć o tym, ile brudnych przedmiotów każdego dnia obwąchuje psiak. Zazwyczaj nie wita się on również z innymi psami poprzez pocałowanie ich w policzek, a przez wąchanie ich odbytów...   polki.pl/dom/zwierzeta,czy-wolno-calowac-zwierzeta-wazne-informacje,10425525,artykul.html

   Uspokajam, że panu Mariuszowi raczej nic nie grozi, przed aktem całowania Tekili i po akcie spożył wysokoprocentowy alkohol (być może nawet Tequilę) w ilości wystarczającej dla pełnej dezynfekcji.
   • haen2010 Pomijając elementy humoru 01.02.19, 07:53
    To na poważnie.
    Po styczniu 2019 Roku Pańskiego z pewnością na oko 90% mogę stwierdzić, że rządy solidnej swołoczy i kiepskiej mafii pisowskiej dobiegają końca.

    Jednym z głównych powodów mojej tezy jest fakt, że również wspólnik PiS - solidna mafia kościelna, polska, nie watykańska - jest w głębokim kryzysie.

    Dość rzadko mylę się w moich prognozach.
    • sverir Re: Pomijając elementy humoru 01.02.19, 08:12
     "Po styczniu 2019 Roku Pańskiego z pewnością na oko 90% mogę stwierdzić, że rządy solidnej swołoczy i kiepskiej mafii pisowskiej dobiegają końca"

     Nie dobiegają. Sprawy poruszone w taśmach i na komisji są zbyt abstrakcyjne, dla większości elektoratu PiS. Może gdyby Pan Prezes powiedział, że te ośmiorniczki są wyborne, albo że za mniej niż sto baniek to nawet idiota nie pracuje, to byłoby inaczej. Ale tak?
    • stasi1 Re: Pomijając elementy humoru 01.02.19, 09:07
     Tego nie byłbym pewny. Trzeba było by spytać się tych co są prawie neutralni jak to widzą. Kiedyś pracowałem z kolegą z lekkim przechyłem na pis, on by powiedział prawdę co o tym sądzić(jak mówił ma przechlapane bo go atakują i ci i ci. Jeszcze rok temu twierdził że jedynym pisowcem na którego by zagłosował to Morawiecki. Teraz po tych kłamstwach Morawieckiego chciałbym się spytać czy nadal to podtrzymuje). My tutaj jesteśmy albo za jednymi albo drugimi i realnie nie widzimy
   • adria231 Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 02.02.19, 06:59
    Ta Tequila chyba też często była pod wpływem. Normalny, zdrowy pies nie toleruje człowieka zionącego alkoholem a szczególnie, jeżeli ten ktoś zbliża do niego zapity otwór gębowy( nawet, jeżeli to jest właściciel). Bokserka powinna zapitemu facetowi odgryźć nos.
    • eiran Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 02.02.19, 07:09
     Nie była pod wpływem, tylko zapewne często w jej obecności odbywały się pijackie imprezki właściciela i kolegów. Pewnie bez uszczęśliwienia odbierała karesy koordynatora służb specjalnych, poza tym nie jest pewne, czy pocałunki były składane przez koordynatora przy otworze gębowym psa, czy na przykład wręcz przeciwnie.
  • ceppisowski Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 02.02.19, 09:51
   Skwituje to tak
   Chyba nie rozumiecie sytuacji politycznej w Polsce
   Spoleczenstwo zostalo podzielone z premedydacja przez pislamskich katolikow i zaszczepiona zostala nienawisc w pisowcach do wszystkiego co niepisowskie.
   Z powyzszym chyba kazdy sie zgodzi.
   I jak dziala łeb przyglupa (bo chyba tez kazdy z tym sie zgodzi ze pisowscy wyborcy to ciemnota) ktoremu wszczepiono nienawisc do opozycji ktory dowiaduje sie ze:
   - Amber Gold to przekret
   - SKOKI to przekret
   W Pislam TV mowia mu codziennie tylko o tym pierwszym, łącza to tylko z PO, co prawda nie jest, z Amber Gold umoczeni sa tez pislamskie święte katoliki
   O skandalu SKOK, tylko pisowskim skandalu, w Pislam TV sie nie dowiedza!!!!!
   No ale jakos pisowski glupek dowiaduje sie o obu faktach.
   Teraz zaczyna dzialac nienawisc, ktora bardzo sprawny manipulator z PIS wszczepil glupolom pisowskim.
   I wlasnie ta nienawisc + przekupstwo polityczne na zasadzie "PIS to jednak dzieli sie ze spoleczenstwem bo jest 500+" determinue to ze pisowski glupek bedzie dluzej glosowal na PIS
   Dlaczego dluzej a nie zawsze?
   Bo ekonoii nie da sie oszukac, oszukac mozna pisowskiego glupka o 19.30 w Pislam TV
   500+ jest niesprawiedliwe i jest demoralizujace po czesci, ale nie mialo byc sprawiedliwe, to mialo byc i jest przekupstwo polityczne.
   Oczywiscie ekonomoa predzej czy pozniej spowoduje kleske pisiorow i bedzie to maksimum za 4 lata.
   Koszty 8 lat PISu?
   Ogromne
   Jako kraj nie znaczymy nawet w UE nic
   Osiagniecia ekonomiczne to dzisiaj nie zasluga PIS tylko koniunktura, ukrainska rzesza pracownikow i srodki z UE
   A pisowski glupek o 19.30 jest bardzo dobrze oglupiany.
   Osiagniecia propagandowe zas w Pislamie sa WYBITNE

    • ta Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 09:03
     ave.duce napisała:

     > "Dzięki" kaczystom i "ciemnemu ludowi" znowu trzeba będzie zaczynać wszystko o
     > d początku.
     >

     Podobnie, ale gorzej jak po zatrzymaniu przemian za komuny na 10 lat. To była szkodliwa dla wszystkich strata czasu. Teraz rządy prezesa to nie tylko jest strata czasu, ale głęboka, dramatyczna erozja struktur państwa i demoralizacja społeczeństwa. Z tej zapaści i destrukcji będzie bardzo trudno się wyzbierać i podnieść. To jest strata niepowetowana.
      • horpyna4 Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 11:50
       Część szkód będzie bardzo trudna do naprawienia, a są to sprawy bardzo ważne. Mam na myśli zniszczenie armii i ośmieszenie Polski w oczach świata. I jeszcze sprawienie, że przestaliśmy być krajem, z którym warto mieć zawarty sojusz.

       Nie podzielam tu zdania przeciwników obecnej władzy, którzy uważają, że dobrze byłoby, gdyby PiS rządził w następnej kadencji, bo wtedy sam się wykończy, a kryzys będzie taki, że już motłoch przestanie na nich głosować. Po prostu nie ma już czasu, biorąc pod uwagę działania Putina. Trzeba być kompletnie ślepym, żeby nie widzieć, co się dzieje.
       • ur-nammu Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 12:35
        horpyna4: Nie podzielam tu zdania przeciwników obecnej władzy, którzy uważają, że dobrze byłoby, gdyby PiS rządził w następnej kadencji, bo wtedy sam się wykończy, a kryzys będzie taki, że już motłoch przestanie na nich głosować. Po prostu nie ma już czasu, biorąc pod uwagę działania Putina. Trzeba być kompletnie ślepym, żeby nie widzieć, co się dzieje.
        Tak, słyszy się tu takie głosy, w mojej ocenie zupełnie niedorzeczne. A może pójść tym tropem i uznać, że dla społeczeństwa będzie miało wielki walor edukacyjny, jeśli pisi porządzą sobie jeszcze nie jedną, a dwie lub trzy dodatkowe kadencje, to dopiero lud będzie miał rzetelny obraz sytuacji i niewątpliwie przestanie na nich głosować (jeśli wtedy głosowanie będzie czymś innym niż tylko farsą jak za PRL-u). Ja również uważam, że takie opinie znamionują ślepotę tych, którzy je wypowiadają.
        • ta Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 13:13
         Nie popieram tezy, że należy dać porządzić PISowi jeszcze jedną kadencję, by Polska zupełnie pozbawiona dzięki temu szacunku, siły i mądrości poprzez upadek gospodarczy otrzeżwiła suwerena. Nie tędy droga.To pastwienie się nad państwem i fundowanie naszym dzieciom i wnukom podłego życia. Tak nie wolno.
         Trzeba podjąć kolejny trud odbicia państwa z rąk niebezpiecznych idiotów, pazernej chałastry i zwyczajnej swołoczy.
         • buldog2 Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 14:49
          Koszty rządów PIS są duże, ale pozostawienie hydrze ocalałych pysków może stanowić zagrożenie śmiertelne. Nauczony doświadczeniem, po kolejnej wygranej PIS może nie mieć już żadnych hamulców. Dlatego uważam, że działania ograniczone, możliwe po ewentualnej przegranej PIS teraz, sprawy nie załatwią, tylko odłożą na mocno niepewną przyszłość. Na taką okoliczność Rosjanie mają przysłowie: lepszy koszmarny koniec (za 4 lata), niż koszmar bez końca.
          Trudny koniec i budowa normalnego państwa.
          • ur-nammu Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 15:34
           buldog2: Koszty rządów PIS są duże, ale pozostawienie hydrze ocalałych pysków może stanowić zagrożenie śmiertelne.
           I dlatego uważasz za celowe tuczenie hydry na koszt społeczeństwa przez następne cztery lata?

           buldog2: Nauczony doświadczeniem, po kolejnej wygranej PIS może nie mieć już żadnych hamulców.
           Jeśli po kolejnej wygranej PiS może nie mieć hamulców, to nie wiemy, czy w ciągu najbliższych lat nie nastąpi ostateczny demontaż struktur państwa (teraz pod nóż pójdą też niezależne media, na razie jeszcze działające), przez co nie można wykluczyć, że wybory po drugiej kadencji byłyby tylko nic nieznaczącą ozdóbką pisowskiego autorytaryzmu.

           buldog2: Dlatego uważam, że działania ograniczone, możliwe po ewentualnej przegranej PIS teraz, sprawy nie załatwią, tylko odłożą na mocno niepewną przyszłość.
           Jeśli widzisz, że znajomy ma chore zęby, których nie leczy, zaraź go tyfusem, może się opamięta.

           buldog2: Na taką okoliczność Rosjanie mają przysłowie: lepszy koszmarny koniec (za 4 lata), niż koszmar bez końca.
           Tu warto dodać, że ci sami Rosjanie, mądrzy tym przysłowiem, prawie od dwudziestu lat drepczą w miejscu pod światłym przywództwem towarzysza Putina.
   • ta Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 11.02.19, 11:05
    Wątek jest o poważnych kłopotach pana posła J.K., trzymaj się tematu.

    Pan J.K. u Karnowskich przekonuje, że jest skromnym człowiekiem, żyje nad wyraz skromnie, wręcz ascetycznie :)))

    Panie J.K. nie rozśmieszaj pan ludzi, nie obrażaj i nie wkurzaj. Mieszkasz pan w willi zabranej przez komuchów spadkobiercom bohatera, masz pan ochronę za 2 ml zł rocznie za pieniądze podatników, wożą cię za darmo kiedy chcesz i dokąd chcesz, karmią, opierają i zapinają rozporek...
    To, że masz brudne, stare buty, złachmaniony garnitur i bonanzę w ustach to nie skromność, a fleja z ciebie do kwadratu!
    ----
    Znalezione i trafne, autor-
    js08836

    "Prezes nie ma nic. Prezes spłaca jeszcze jakieś drobne długi. W takim razie ma kłopot bo wpadł w pułapkę. Ma do zapłacenia zgodnie z fakturą 1 mln. 580 tys. zł. Skoro prezes nie ma nic, to ciekawe jak ureguluje dług. To, że będzie musiał zapłacić za usługę nie ulega żadnej wątpliwości. Czy długiem obciąży instytut im. L. K . ? A może obciąży fundusz partii który pochodzi z subwencji państwowej ? A może ogłosi zbiórkę wśród członków PiS ? Prezes złamał zapis o nie łączeniu polityki z działalnością gospodarczą ( biznesem ). Prezes grzmi na innych samemu będąc ubabranym. To przypomina wrzask prokuratora SW Piotrowicza, który wrzeszczał PRECZ Z KOMUNĄ. PiS tonie, ale nikt by nie przypuszczał, że największy głaz przywiąże sobie do szyi wódz dojnej zmiany. Skaczcie."
  • privus PiS - tradycja 11.02.19, 15:22
   Krakowski sąd apelacyjny prawomocnie oddalił pozew przedsiębiorcy budowlanego Janusza D., który domagał się 40 tys. zł od byłego ministra Zbigniewa Wassermanna i jego rodziny jako reszty należności za budowę domu.
   • klodawa1952 Re: PiS - tradycja 15.02.19, 12:02
    privus napisał:

    > Krakowski sąd apelacyjny p
    > rawomocnie oddalił pozew przedsiębiorcy budowlanego Janusza D., który domagał s
    > ię 40 tys. zł od byłego ministra Zbigniewa Wassermanna i jego rodziny jako resz
    > ty należności za budowę domu.

    Tradycja, że mają rację zdaniem sądów co do niezasadnych roszczeń ?
  • mjunhy Re: Poważne kłopoty PiS i Kaczusia. 15.02.19, 11:58
   Według najnowszego raportu Oxfam International dysproporcje majątkowe są jeszcze większe niż kiedykolwiek. Biedniejsza połowa ludzkości ma bowiem tyle majątku, co ośmiu najbogatszych ludzi świata. To duża zmiana, bo jeszcze rok temu dotyczyło to 62 najbogatszych ludzi świata.
  • klodawa1952 mam nadzieję, że kłopoty "Kaczusia i jego ekipy" 15.02.19, 12:06
   Mam nadzieję, że kłopoty "Kaczusia i jego ekipy" się pogłębią i zejdzie do 15-25 % w wyborach. Skompromitowana Ptatfoma też nie ma szans na więcej niż 20-25 % ...i o to chodzi, o to chodzi :)
   POPiS out ! Powoli, nie odrazu bo wielu przygłupów z POPiS uważa, że jak spada PiS to rośnie PO a jak rośnie PiS to spada PO.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka