Dodaj do ulubionych

Kupię pomnik pedofila

09.03.19, 16:37
Kupię pomnik pedofila.
Za obnizenie ceny, sklonny jestem na wyrazenie zgody aby pisowscy katolicy i katolicy z NSZZ Solidarnosc mogli sie pod pomnikiem modlic za dusze dobrodzieja pedofila
Obserwuj wątek
  • pkt4aa Którego i ile dajesz? 09.03.19, 16:53
   Z drugiej jednak strony należy widzieć całość zjawiska we właściwym kontekście. Otóż pedofilia jest problemem globalnym i ponadwyznaniowym. Według danych Światowej Organizacji Turystyki co roku około 3 milionów dorosłych mężczyzn podróżuje do krajów Azji, Ameryki Południowej lub Afryki tylko w jednym celu – wykorzystywania dzieci. Zyski z rynku pornografii pedofilskiej (zawierającej m.in. sceny gwałcenia i torturowania najmłodszych) oblicza się na grubo ponad 20 miliardów dolarów rocznie. Według danych włoskiego stowarzyszenia Meter mamy dziś w Europie około 18 milionów dzieci, które były molestowane seksualnie. Głośne afery obyczajowe w Belgii czy Portugalii ujawniały istnienie siatek pedofilskich w tamtejszych kręgach politycznych. Nie brakuje też pedofilów w świecie show biznesu, o czym świadczy choćby przykład jednego z najbardziej znanych prezenterów BBC Jimmy’ego Savile’a, który przez kilkadziesiąt lat zgwałcił olbrzymią liczbę dzieci, w tym nawet 5-letnich chłopców.

   Według raportu opracowanego przez renomowaną uczelnię kryminologiczną John Jay College of Criminal Justice przy uniwersytecie w Nowym Jorku, w latach 1950-2002 (a więc przez ponad pół wieku) w Stanach Zjednoczonych ofiarą molestowania ze strony 4392 księży miało paść 10.667 osób nieletnich. Dla porównania tylko co roku w USA notuje się około 65.000 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci. Oznacza to, że pedofilia w Kościele stanowi około 0,3 procenta (czyli 3 promile) wszystkich przypadków.

   Niedawno dziennik „Chicago Tribune” opublikował wyniki dochodzenia, z którego wynika, że w ciągu ostatnich 10 lat w szkołach publicznych w tym mieście doszło do około 500 przypadków nadużyć seksualnych nauczycieli wobec uczniów. Największy tego typu raport, opracowany w 2004 roku na zlecenie Departamentu Edukacji USA przez komisję Charol Shakeshaft, wykazał, że nieletnich molestowanych w amerykańskich szkołach jest prawie 100 razy więcej niż ofiar księży.

   Z kolei dane UNICEF z roku 2017, zebrane z 28 krajów świata, mówią, że aż 90 proc. dzieci zmuszonych do stosunków seksualnych z dorosłymi padło ofiarą krewnych lub osób zbliżonych do rodziny. W takich przypadkach najczęściej chodzi o konkubentów, stryjów, wujów, kuzynów, sąsiadów lub przyjaciół domu.

   Wszystkie powyższe dane pokazują, że udział duchowieństwa w tego typu przestępstwach należy liczyć nie w procentach, lecz w promilach. Mimo to niemal 99 proc. wszystkich doniesień medialnych o pedofilii w ostatnich latach dotyczy właśnie księży. Kreowany jest fałszywy obraz Kościoła jako miejsca, w którym dzieci najłatwiej mogą paść łupem zboczeńców. Natomiast wokół innych środowisk, w których do molestowania nieletnich dochodzi znacznie częściej, panuje cisza

   • ceppisowski Re: Którego i ile dajesz? 10.03.19, 09:12
    Nie wiem czy swiadomie czy nie ale wybielasz kryminalistow w sukienkach. Mowisz ze to nie problem klechow, 3 mln facetow jada popedofilic. Takie gadanie rozmywa problem - i tego chce kosciol pedofilsko-katolicki wlasnie!!!
    Jest jednak roznica pomiedzy ksiedzem gwalcącym dziecko a szewcem gwałcącym dziecko. Dla dziecka roznicy nie ma, ale reszta to kolosalna roznica. Tak jak jest roznica pomiedzy zlodziejem policjantem a zlodziejem bezrobotnym.
    Pedofilia wsrod klechow jest POWSZECHNA!!!!!!! Skad sie ona bierze?
    Mlody ksiadz wallczy ze swoja seksualnoscia, unika kobiet, bo prawdziwie wierzy w Boga i unika grzechu. Lecz poped seksualny jest w klesze jak w kazdym zdrowym czlowieku. Klecha nie chce miec kontaktu z kobieta by nie ulec pokusie ale ma kontakt z dziecmi. Ma nad dziecmi przewage. Zaczyna sie od obmacywania, klecha, uczony psychologii, dobiera ofiare i ja obserwuje.
    Atakuje niewinnych, ktorzy nie sa w stanie mu zaszkodzic w jego ocenie. Posuwa sie coraz dalej. Wybiera dzieci ze zindoktrynowanych rodzin patologicznych pisowskich. Tam zgwlacone dziecko dostanie po glowie za to ze takie swinstwa mowi o dobrodzieju. Powyzsze to z punktu widzenia czynu kryminalnego pod nazwa pedofilia.
    dlaej mamy drugi czyn kryminalny. Episkopaty praktycznie kazdego kazdego kraju to wspomaganie pedofilow!!!!!!
    W Polsce w sczegolnosci. Wspieranie pedofilii i molestowaniu polega na wysylaniu klechow do innej parafii.
    To w Polsce norma.
    Zezwierzecenie klechow, biskupow i calego episkopatu jest wzmacniane przez wladze Pislamu ktory jak juz zlapia kleche pedofila to chronia jego nazwisko na panstwowej liscie pedofilow. Minister pisowski, niejaki Ziobro katolik, mowi ze on nie usuwa nazwisk klechow z list pedofilow, on tylko robi ze nazwiska sa niewidoczne dla ogolu.
    Czyli dla Ziobry pedofil klecha jest w czyms lepszy od pedofila szewca. Stawiam dlatego ze glosuje na PIS
   • buldog2 Re: Którego i ile dajesz? 10.03.19, 10:56
    Problemem jest brak takiego samego uznania prawa do związków z kotem czy też, ostatnio, bokserką. Postępowe zmiany trzeba wprowadzać stopniowo, najpierw na przykładzie polityków najbardziej postępowej partii PIS.
    Nikt nie powie złego słowa, że dzieci z tego nie będzie...
    img.tsn.ua/cached/1551952569/tsn-9eec32dc4989e3515edf3aa709da07a2/thumbs/470x180/d4/4f/03088fa636b6d86c8ca9a98805e04fd4.webm
  • no-popis Re: Kupię pomnik pedofila 10.03.19, 13:31
   ceppisowski napisał(a):

   > Kupię pomnik pedofila.
   > Za obnizenie ceny, sklonny jestem na wyrazenie zgody aby pisowscy katolicy i ka
   > tolicy z NSZZ Solidarnosc mogli sie pod pomnikiem modlic za dusze dobrodzieja p
   > edofila
   A kiedy się modlili?
   Przecież to pomnik zatwierdzony przez administrację Adamowicza. Monistranta u Jankowskiego.
   • buldog2 Tak. Tak. To prawda. 10.03.19, 17:09
    Tak to prawda.
    PO usunięciu pomnika księdza Jankowskiego żaden ksiądz nie ma pełnego zaufania do PISu.
    PIS nie gwarantuje już pełnej klasy dzieci do konsumpcji przecież.
    Myśl choć trochę leszab. Jak PIS może oczekiwać, że księża pedofile będą licznie głosować na PIS, a nie na partie bardziej od PISu patriotyczne.

    Na Nasze Forum żeby się przymilić wysyła PIS kadry umysłowe z gwarantowanym IQ 0,261 punktu, oszustów i
    złodziei, żeby się wszyscy cieszyli. O, tak jak ta Dorotka.

    A księży pedofili chce zbyć byle czym?
    Nawet jak taki mówi: "Ja zagł/osuję na PIS", sondaże wśród największych zwolenników PIS, czyli wśród księży i innych pedofilów, stoją w miejscu. Nie będzie wyniku 60%, dopóki pomnik pedofila Jankowskiego nie spocznie na Wawelu. Chciał PIS wojękę z księżmi pedofilami, to ją ma.

    Koniec blisko, dlatego przed wyborami odbędzie się szukanie prawdziwego winnego. Znajdą go.
    Już po ciebie idą.
    I znikąd ratunku.
    To twoje ostatnie dni na wolności.
    leszab do pudła. bez żadnego trybu
    To pewne.
   • ceppisowski Re: Masz chyba szansę. 10.03.19, 19:55
    Po pierwsze
    - Polanski nie ma pomnika
    Po drugie
    - Polanski nie wykorzystywal pozycji w ktorej niewinnosc dziecka jest jeszcze bardziej na straconej pozycji.
    Po prostu panienka u Polanskiego mogla sie spodziewac seksualnych aspektow jej pobytu, a dzieci u swietojebliwego mialy prawo TOTALNIE ufac przedstawicielowi Boga bo tak zostaly w Polsce zindoktrynowane
    Po trecie
    - dlaczego kretynie chcesz wybielac kleche innym przypadkiem?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka