Dodaj do ulubionych

W Krakowie :"islamistka" bez szans

25.04.19, 13:29
bi.im-g.pl/im/1c/8d/17/z24698652Q,Rodzina-Radwanskich-na-Marszu-Pamieci.jpg
Szacun dla Krakowa
Obserwuj wątek
  • eiran Re: W Krakowie :"islamistka" bez szans 25.04.19, 13:54
   To błąd. Wprawdzie tata p. Agnieszki to pisiacki wariatuńcio, ale ona nie ma z tym wiele wspólnego. Inna sprawa, czy jej sukcesy to wystarczająca legitymacja do takiego zaszczytu, ale tylko nad tym bym się zastanawiał, a nie nad polityczną głupotą jej ojca.
  • taniarada Re: W Krakowie :"islamistka" bez szans 25.04.19, 14:48
   Za co ten szacun kartofel ?Ten stary pryk Majchrowski już całkiem już sfiksował na stare lata.Bo jednak Radwańska rozsławiała Kraków.Wracając do ciebie ,skrzyknął bym paru kolesi i rozwali by ten wątek.Jest takie powiedzenie :nie czyń drugiemu co tobie nie miłe .Trzymaj się ziemniak.
  • taniarada Głupota ludzka nie ma granic 25.04.19, 16:15

   „Dla mnie to niepojęte! Radni Jacka Majchrowskiego oraz radni klubu Platforma. Nowoczesna-Koalicja Europejska (dwóch się wstrzymało, reszty nie było) nie poparli uhonorowania Agnieszki Radwańskiej jako Honorowego Obywatela Krakowa. Pomysł upadł. »Bo za młoda… «” – napisał na Twitterze radny PiS Michał Drewnicki dodając w rozmowie z PAP, że „to absurdalna decyzja. Kuriozalne argumenty. Moim zdaniem z jakiegoś powodu ta kandydatura się nie podoba. Tymczasem pani Agnieszka Radwańska wypromowała Kraków w Europie i w świecie. Takich sportowców nie mamy wielu w Polsce”. – powiedział PAP Drewnicki. To oczywiście bzdurne wyjaśnienia. Prawdziwym powodem jest prawdopodobnie fakt, że Agnieszka Radwańska nie jest zwolenniczką rządzącej Krakowem opcji politycznej, a jej ojciec Robert Radwański jest uważany za zwolennika PiS.Słuchaj nowa bolszewio i POKO tłuszczo. Radwańska zapłaciła w Krakowie podatki od około 27mln $. A mogła płacić na Karaibach nie? No, ale bydło kocha tych co kradli Vat .Amen.
   • piq zgadzam się w pełni; KO + majchrowszczycy 26.04.19, 22:50
    ...przekroczyli granice żenady. To jest hańba moralna i poiu publicznym, a jej osiągnięcia są obiektywnie wielkie, warto przypomnieć, że wprawdzie nie wygrała żadnego turnieju Wielkiego Szlema, ale wygrała finał światowy WTA, a przede wszystkim była uwielbiana przez kibiców na całym świecie za swoje efektowne akcje, niejednokrotnie wygrywające plebiscyty na zagranie miesiąca czy roku.

    Ta banda platfusio-postempackich kretynów i łajdaków z Krakowa powinna dostać w ryj, każdy po dwa razy, żeby było ewangelicznie w oba poliki.
  • taniarada Chamstwo 26.04.19, 21:47
   W rozdartej konfliktem dwóch plemion Polsce nie bierze się pod uwagę faktycznych osiągnięć sportowca i tego, czy istotnie ma jakieś zasługi dla miasta, z którego pochodzi, czy rozsławiał je w trakcie kariery, tylko to, jakiej opcji sprzyja. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Wstyd, panowie radniCzy Radwańska jest „za młoda”? Przepraszam, a ile wynosi limit wieku? Czyżby honorowe obywatelstwo zarezerwowane było wyłącznie dla emerytów? Jeśli tak, to Isia akurat przeszła na „sportową emeryturę”. Dobrze, że limitu wieku nie mają w Tychach, tam Mariusz Czerkawski został honorowym obywatelem, będąc niewiele po trzydziestce. Łukasz Kubot honorowym obywatelem Lubina został u szczytu kariery, w wieku 32 lat. W 2014 roku, kiedy triumfował w deblu w Australian Open. Radnym miejskim Rawicza nie przeszkadzał wiek Anity Włodarczyk, by przyznać mistrzyni olimpijskiej z Londynu i Rio tytuł honorowej obywatelki w 2016. Nie chodzi o to, żeby się tutaj licytować, który ze wspomnianych sportowców zrobił więcej dla rozsławienia swojego miasta w świecie. Dla mnie Radwańska zawsze będzie się kojarzyć z Krakowem i swoją rodziną – dziadkiem Władysławem, byłym hokeistą Cracovii, który dla wsparcia kariery wnuczki „sprzedał Kossaka” i ojcem Robertem, tenisistą klubu KS Nadwiślan.www.przegladsportowy.pl/felietony/michal-pol/felieton-michala-pola-o-agnieszce-radwanskiej/6qhpx1p
    • szwampuch58 Re: osobicie dalem w pysk Tysonowi 26.04.19, 22:12
     Michal Pol o sobie:" Strzeliłem kiedyś gola Van der Sarowi z podania Zidane’a. Rzutów wolnych uczył mnie sam Del Piero. Niestety trafiałem tylko w mur. Mimo to piszę i gadam o futbolu "
     Mimo to nie piszę i gadam o boksie, Ociec
   • snajper55 Re: Chamstwo 26.04.19, 22:20
    taniarada napisał(a):

    > W rozdartej konfliktem dwóch plemion Polsce nie bierze się pod uwagę faktycznych osiągnięć sportowca

    Bierze. Ale bierze się także pod uwagę inne cechy człowieka, który ma dostać honorowe obywatelstwo. Na przykład to, czy popiera on narodowo-socjalistyczną (nazistowską) dyktaturę. Chyba się zgodzisz, że ludzie popierający nazizm nie są godni tego, aby być honorowymi obywatelami jakiegoś miasta w Polsce.

    S.
    • lech1966 Re: Chamstwo 26.04.19, 22:27
     snajper55 napisał:

     > taniarada napisał(a):
     >
     > > W rozdartej konfliktem dwóch plemion Polsce nie bierze się pod uwagę fakt
     > ycznych osiągnięć sportowca
     >
     > Bierze. Ale bierze się także pod uwagę inne cechy człowieka, który ma dostać ho
     > norowe obywatelstwo. Na przykład to, czy popiera on narodowo-socjalistyczną (na
     > zistowską) dyktaturę. Chyba się zgodzisz, że ludzie popierający nazizm nie są g
     > odni tego, aby być honorowymi obywatelami jakiegoś miasta w Polsce.

     Ale nazistowskim moderatorem forum już może być?
  • piq jesteś głupi, szwampuch, to łajdactwo i zidiocenie 26.04.19, 22:58
   ...platfusio-postempacko-zlodziejskich matołów z Rady Miasta Krakowa. Nie pierwsze zresztą i nie ostatnie, obok choćby wspólnych przewałów na deweloperce POwców (szczególnie Stawowego) i Majchrowskiego. Zrobili dokładnie to samo, co pisowcy z Bartoszewskim na przykład, uwzględniając wszelkie odmienności (czyli jak mówilibyśmy my, ludzie wykształceni, "mutatis mutandis", gdyby nasza wiedza i mądrość nie kazała nam używać raczej języka polskiego, niż obnosić się ze swoją erudycją). Radwańska z pewnością powinna być brana pod uwagę jako poważna kandydatka do tytułu honorowego obywatela miasta. Kto ją z tego wyklucza z powodu jej wiary bądź związków politycznych rodziny z PiSerm, jest bucem i swołoczą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka