Dodaj do ulubionych

wszyscy o Falencie, nikt o Stonodze,...

17.06.19, 00:12
...to efektywnie Stonoga doprowadził do dymisji kilku ministrów i wiceministrów rządu Kopacz publikując akta afery podsłuchowej.

Przypomnę wywiad ze Stonogą w polsacie:
www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-21/to-kurski-dal-mi-akta-afery-podsluchowej-stonoga-w-programie-skandalisci/

W ub. tygodniu na MordoKsiążce Stonoga opublikował następujący tekst pod datą 11 czerwca:
www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/
Fragmenty:
"Opinia publiczna powinna wiedzieć że za sprawą afery podsłuchowej stała pisowska frakcja CBA , oraz Atasze handlowy ambasady Węgierskiej w Warszawie. Od strony medialnej dawkowaniem nagrań zajmował się Mariusz Kamiński działający przez publikatora, byłego zbrodniarza skazanego za napad rabunkowy tzn.: redaktora naczelnego Sylwestra Latkowskiego. Drugim kanałem był dziennikarz super expresu - ten, który rozpoczął sprawę zegarków Nowaka."
"Dziennikarze powinni zapytać Jacka Kurskiego czy 8.06.2015 roku wręczyl w mojej obecności twardy dysk z aktami afery podsłuchowej dziennikarzowi super expresu , który następnie wgrał całe akta do internetu. Trzeba zapytać Jacka Kurskiego czy ze swojego telefonu komórkowego przesłał mi link do tych akt ."

Przypomnę ciekawostkę: w byle jakim procesie o "działanie na szkodę firmy" Stonoga siedzi w reżimie dla największych gangsterów i morderców. Stan jego zdrowia zmierza do tego, żeby umarł w pudle pod nadzorem ludzi Ziobry i Jakiego.

Ślad węgierski jest nader ciekawy, attache handlowy ambasady to zwykle przykrywka dla oficera wywiadu. Czyli w Polsce za Tuska (jeśli to prawda) kontrwywiad pozwolił na grę operacyjną obcego wywiadu, czy był to wywiad węgierski, czy rosyjski, pewnie się nie dowiemy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka