Dodaj do ulubionych

Lesio Miller rusza w tango.

23.10.19, 11:40
Myślałem że jaja - prima aprilis. Ale mamy październik. Junior Miller ledwie ostygnął. Ogórkowa w swoim żywiole. Jednak:

Show must go on.

Politycy polscy - brak niecenzuralnych określeń.


Obserwuj wątek
  • qinto Re: Lesio Miller rusza w tango. 23.10.19, 21:11
   no-popis napisała:

   > haen2010 napisał:
   >
   > > Myślałem że jaja - prima aprilis. Ale mamy październik. Junior Miller led
   > wie os
   > > tygnął. Ogórkowa w swoim żywiole. Jednak:
   > >
   > > Show must go on.
   > >
   > > Politycy polscy - brak niecenzuralnych określeń.
   > No i co Ci to przeszkadza ...sfrustrowany przygłupie.


   Nie użył słowa "swołocz" - co mnie trochę zdziwiło.
   Czyżby coś do niego dotarło?
  • jabbaryt Re: Lesio Miller rusza w tango. 25.10.19, 10:41
   Moje pierwsze kojarzenie to film der Untergang (Upadek) pokazujący ostatnie dni Hitlera i całej elity III Rzeszy. W tej chwili polskie media pokazują kolejne 'Upadki' postkomunistycznych dynastii. Może nie tak spektakularne i szybkie ale tak samo nieubłagane. Staraki, Millery czy Kulczyki to towarzystwo, które chce być elitą w Polsce, ale ich jedyną legitymacją jest to że jakiś założyciel takowej dynastii miał odpowiednia legitymację najczęściej TW prl-owskich służb bezpieczeństwa a potem dorobił się na rozkradaniu majątku PRL. Ale to nie jest elita wytworzona w procesie naturalnej selekcji, gdzie wygrywa najmądrzejszy czy najbardziej przedsiębiorczy. To jest pseudoelita wykreowana przez upadającą lecz wszechwładną komunę. Ile by se nie wlali na łeb francuskich perfum to nie zabiją zapachu sowieckiej onucy. Ci ludzie przypominają szczęśliwców którzy wygrali miliony w kasynie a po paru latach jak to zazwyczaj bywa zostają zaćpanymi bankrutami. Oni nie dorośli do tych pieniędzy, bo nie zdobyli ich w naturalnych procesach gospodarczych, i nie mają odpowiednich wzorców przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Ich pieniądze zabijają, bo człowiek powinien mieć tyle pieniędzy ile sam potrafi zarobić, a jak ma ich za dużo to pieniądze go niszczą.
  • no-popis centrala nakazała usunąć post. 25.10.19, 13:36
   Ktoś w tej Agorze jednak ma wstyd.
   Ooooo, po dłuuuugim namyśle po uporczywym klikaniu, po e mailu do centrali Agory, w końcu moderator uwielbiający z borrka taplać się we własnych odchodach, wyciął post/posty moralnej patologii ze środowiska PO.
   Gratulacje decyzji.Z wycinaniem postów nie będących takim chamstwem jak ten wycięty o śmierci jego syna Leszka Millera, które zawierają 3 wyrazy "wilcze oczy Tuska" moderator wycina w 5 minut.
   • eiran Re: centrala nakazała usunąć post. 25.10.19, 14:33
    ludzikow jest naprawdę przekomiczny z tym swoim umoralnianiem - nie dość że sam regularnie kolportuje na forum oszczerstwa, to jeszcze obraża (tak sądzę) qazia, zaliczając go do środowiska PO. qazio bystry nie jest, ale tym bardziej trudno go łączyć ze środowiskiem PO.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka