Dodaj do ulubionych

Panna Pawlowicz tak jak sędziowie we Francji

23.12.19, 23:32
Panna Pawlowicz tak jak sędziowie we Francji moze w swoim prywatnym czasie wypowiadać sie na tematy polityczne. Dlaczego nie.:)

tvn24.pl/kamil-bortniczuk-o-wpisie-krystyny-pawlowicz,995497,s.html

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Panna Pawlowicz tak jak sędziowie we Francji 23.12.19, 23:44
   W niedzielę 22 grudnia, dokładnie o godzinie 21., prof. Krystyna Pawłowicz, nowa sędzia Trybunału Konstytucyjnego, zasiadła przed klawiaturą, wklepała stek obelg wobec kandydatki PO na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i nacisnęła „enter”.

   Wpis natychmiast ukazał się w medium społecznościowym i tym samym sędzia Pawłowicz po pierwsze co najmniej nagięła zasady konstytucyjne dotyczące zachowania sędziów Trybunału Konstytucyjnego, a po drugie, rażąco naruszyła kodeks etyczny obowiązujący sędziów TK po przejęciu Trybunału przez PiS.
   oko.press/kiedy-dyscyplinarka-dla-pawlowicz-nowa-sedzia-tk-zlamala-kodeks-napisany-przez-nominatow-pis/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1IduZxMviflsPsCzGIYTNG0DvS4mhwhL195_RnSRjkbVz7h4Eh6QWaNiM#Echobox=1577084143
   --
   Uwaga szczur!
  • maotsetung Miał rację Owsiak jak radził tej panience by 24.12.19, 00:42
   by spróbowała sexu, może wtedy by się takiego chamstwa wyzbyła.
   Jest tylko jeden problem, kto by na to co wlazł?
   >
   > tvn24.pl/kamil-bortniczuk-o-wpisie-krystyny-pawlowicz,995497,s.html
   >
   --
   www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
  • taniarada Re: Panna Pawlowicz tak jak sędziowie we Francji 24.12.19, 11:14
   Kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska opublikowała na Twitterze życzenia świąteczne. Za komentowanie krótkiego spotu szybko wzięli się internauci, którzy dopatrzyli się na nim m.in. dowodów na to, że polityk czytała życzenia z promptera. Inni zwracają uwagę, że Kidawa-Błońska nawet nie wspomniała, o jakie święta chodzi.Te błyski odbijające się w okularach to prompter?”, „Gdyby nie choinka z bombką KONSTYTUCJA. Nie skojarzyłbym, że chodzi o życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przez 1min 20 sek Pani Marszałek nie udało się tego wymówić.Prezydent Duda niech ją weźmie na debatę po angielsku. Dzisiaj narodził nam się Zbawiciel, radujmy się, umiłowani! Nie miejsce na smutek, kiedy rodzi się życie; pierzchnął lęk przed zagładą śmierci, nastaje radość z obietnicy niekończącego się życia. Nikogo ona nie omija, wszyscy mają ten sam powód do tego wesela, bo nasz Pan niweczy grzech i śmierć, a chociaż nikogo nie znajduje wolnego od winy, to przecież wszystkich przychodzi wyzwolić. Niech się weseli święty, bo bliski jest palmy zwycięstwa; niech się raduje grzeszny, bo dane mu jest przebaczenie; niech powróci do życia poganin, bo do niego jest powołany. Oto nadeszła pełnia czasu, przewidziana w niezgłębionych wyrokach Bożych, i Syn Boga przyjmuje na siebie naturę ludzką, by ją pojednać z jej Stwórcą i przez nią zwyciężyć szatana, jej zwycięzcę i sprawcę śmierci. (Św. Leon Wielki, papież)
  • pies.na.czarnych Re: Panna Pawlowicz tak jak sędziowie we Francji 25.12.19, 10:58
   Francuscy sędziowie mają dość polityków
   3 MARCA 2011 10 MINUT CZYTANIA

   Przerażające zabójstwo 18-letniej kobiety i populistyczna reakcja prezydenta Sarkozy’ego doprowadziły do pierwszego strajku sędziów we Francji. Trzecia władza uważa za skandal, że politycy, zamiast sprawiedliwości, szukają poklasku opinii publicznej.
   www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1513366,1,francuscy-sedziowie-maja-dosc-politykow.read?fbclid=IwAR0MceNSl-dqP_nD3W0ymU6jQ0v47kzxqLSLeEQF9920ycjwCk_C8sXxFhQ
   --
   Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka