Dodaj do ulubionych

Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni?

25.12.19, 10:22
Dlaczego po raz pierwszy w historii jesteśmy aż tak podzieleni, że przy świątecznym stole nie jesteśmy w stanie rozmawiać o polityce, bo grozi to totalną awanturą?
Komu za to podziękuje historia, ze podzielił nas na tych co są tu gdzie wtedy i na tych gdzie stało ZOMO?
Albo na gorszy i lepszy sort, lepszych, czy gorszych patriotów, albo wyższą i niższą półkę kulturową?

Gwoli ścisłości przypomnę, ze ja jestem przedstawicielem podwórkowej hołoty i jako dziecko biegałem z rówieśnikami i z kluczem na szyi po osiedlowym podwórku, a nie z guwernantką po przy willowym ogródku!!!

--
www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
Obserwuj wątek
    • borrka Zawsze tak było 25.12.19, 11:12
      Familia i stronnictwo hetmańskie przed rozbiorami.
      Endecja i Sanacja.
      Komuna i podziemie po-akowskie.

To się tylko czasem nasila, czasem słabnie, no i forma pisowska jest już wyjątkowo groteskowa, obliczona na najgłupszych.

--
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
    • maotsetung Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 11:50
      no-popis napisała:

> maotsetung napisał:
      >
      > > Dlaczego po raz pierwszy w historii jesteśmy aż tak podzieleni,
      > Ty biedaku nie masz nawet podstawowej wiedzy aby pisać na ten temat co masz pow
      > yżej , Twój tekst, jako dowód.

Osobiście nie uważam się za biedaka.bo choć jestem emerytem z glodową emeryturą to ma za to rodzinę, dzieci i wnuczki! I żadne z nich nie jest PiS_dolnięte (Znaczy nie popiera Zawistnego Kurdupla i jego ferajny).
      A co do mojego tekstu, to napisałem prawdę, prawdę i tylko prawdę.
      Jeśłi w którymkolwiek miejscu skłamałem, albo minąłem się z prawdą to zacytuj to.

--
      www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
      • no-popis Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 16:03
        maotsetung napisał:

> no-popis napisała:
        >
        > > maotsetung napisał:
        > >
        > > > Dlaczego po raz pierwszy w historii jesteśmy aż tak podzieleni,
        > > Ty biedaku nie masz nawet podstawowej wiedzy aby pisać na ten temat co ma
        > sz pow
        > > yżej , Twój tekst, jako dowód.
        >
        > Osobiście nie uważam się za biedaka.bo choć jestem emerytem z glodową emeryturą
        > to ma za to rodzinę, dzieci i wnuczki! I żadne z nich nie jest PiS_dolnięte (Z
        > naczy nie popiera Zawistnego Kurdupla i jego ferajny).
        > A co do mojego tekstu, to napisałem prawdę, prawdę i tylko prawdę.
        Idiota.
        Co ma Ci zacytować . Nauczycieli, których Ci brakowało jednym wPISem czy POstem nie zastąpi nikt. Wystarczy czytać ksiązki jak w szkole się nie uczyłeś.

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
        /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • jabbaryt Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 12:18
      Podział zapoczątkowały aferaly dzieląc na Polaków na młodych wykształconych z wielkich ośrodków oraz na ciemne i stare mohery. Ja też byłem kiedyś młodym i z wielkiego ośrodka. Ale się zestarzałem i przeniosłem na wieś. Ale fakt dziś mi wisi to że jest taki podział i absolutnie nie zamierzam go zakopywać. Jest wojna i trzeba ja wygrać a nie labidzicic że to nie fajnie. Lekko nie będzie ale innego wyjścia nie ma. Wolę wojnę niż peowska okupację.
      • buldog2 Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 13:07
        Mnie po nim zostały resztki.
        Zjedliśmy ze znajomymi, sporo ponad 2 kilo miał i znów okazało się, że mięsa w nim mało. Ale tłuszcz się wytopił dobry i jeszcze się nada.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 14:11
        yoma napisała:

> Ludzie, bez urazy, czy wy macie narąbane do mózgu? Święta spędzacie z kaczyński
        > m i to z własnego wyboru?

Bez urazy, olbrzymia większość jeszcze rozsądnie myślących ludzi ma narąbane na święta bez polityki z przyczyny naturalnej, czyli w wyniku zgody narodowej.
        Mniejszość natomiast, koleżanko yomo, by zatrzeć problem, próbuje zaklinać rzeczywistość.
        To tak jak z protestami części niezadowolonej z chamorządów PiS. Idą protestować przeciwko PiS, zamiast przeciwko tym na których głosowali, a ci ich w trąbę zrobili.
        Efekt?
        1- PiS ma gdzieś protesty nieswojego elektoratu, a wręcz punktuje bo jego własny elektorat, odpowiednio urobiony, jeszcze bardziej się betonuje.
        2 - Ci natomiast na których stawiano, a zawiedli, też czują się komfortowo, bo nikt ze zrobionych w konia, też w wyniku odpowiedniej obróbki, zamiast tym dowalać bo zawiedli, donkiszoterię odstawiają walcząc z tymi na których nie głosowali.
        Pytanie.
        Jedyny efekt ostatniego protestu przeciw PiS, czyli katar, koleżanko yomo wyleczony?

• ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 22:14
                pies.na.czarnych napisała:

> > Idę dziś na wódkę.
                > Będzie tam troje PiSowców

> Zajebiste ryzyko puszczenia pawia przy każdym kielonku. :)

Nie ma takiej opcji. Gdyby taka istniała, pół Polski byłoby zarzygane.
                Kosmici i część dzisiejszego niższego sortu ludzi nie perswadują pisowcom, ani z nimi koty drą. Oni ich tylko na spokojnie ogrywają.

• buldog2 Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 17:43
              Dziewczynami się ten aktywny interesuje?

--
              Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
              • buldog2 Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 17:44
                (nie pytam o resztę, znaczy pozostałych nieaktywnych...)

--
              • ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 22:26
                buldog2 napisał:

> Dziewczynami się ten aktywny interesuje?

Nie, interesuje się tylko kwiatkami, które produkuje i sprzedaje, a PiSu jest zwolennikiem, bo za prezydentury w Warszawie Kaczyńskiego, lepiej mu szły interesy. Kaczor nie administrował miastem i wszystko szło na tzw. rozpiździał, czytaj, że dziki handel kwitł. Brat mu tylko dał zadanie tworzenia dla siebie kadr i ten polecenia wykonywał, umilając sobie prezydenturę siedzeniem na d..., popijaniem winka i robieniem z siebie głupka gafami.
            • maotsetung To świętoebliwi PiSowcy też piją? 26.12.19, 10:00
              ktos_z_kosmosu napisał:

> yoma napisała:
              >
              > > Kolego kosmito
              > >
              > > na personalne wycieczki odpowiadać nie będę. OK?
              >
              > Idę dziś na wódkę.
              > Będzie tam troje PiSowców w tym jeden aktywny.
              > Oni też, podobnie jak ty, próby wyperswadowania czegoś, emocjonalnie traktują j
              > ako osobiste wycieczki.
              >

--
    • borrka Linia podziału to IQ 25.12.19, 13:20
      Każdy jest w stanie przedstawić wiele wyjątków, ale euro przeciw rublom białoruskim, że średnia potwierdzi moje słowa.

--
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
      • buldog2 Re: Linia podziału to IQ 25.12.19, 17:02
        Całować nie. PISowcy wolą obciąg. Tradycja PIS.

--
          • buldog2 Re: Linia podziału to IQ 25.12.19, 21:23
            Tak, tak. Ja was znam...

--
      • no-popis Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 26.12.19, 06:28
        m.c.hrabia napisał:

> a niby co nas łączy z popisowymi ścierwami.
        A prymitywną i wulgarną pisownią tradycyjnie się nie zgadzam. Mi tak wielkiej krzydwy w życiu nie uczyniono jak Tobie abym musiał odreagowywać w ten sposób.
        Natomiaz z "popisowymi" sie całkowicie zgadzam i zawsze znajdziesz we mnie sojusznika. Chcesz czy nie chcesz.

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
        /Włodzimierz Cimoszewicz/
      • buldog2 Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 21:30
        Kłamiesz. Podział ujawnił się w kampanii 2005, kiedy PIS rzucił oszczerstwo o ludziach umierających z głodu (później w 2009 powtórzył je Bugaj Ryszard), i o dziadku z Wehrmachtu. A Ojciec Dyrektor dodał "Zatopić Platformę" i sojusz z SO, inaczej SAMOPIS.
        Kłamiesz jak zwykle. Prawdziwy PISowiec, ja was znam...

--
        • jabbaryt Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 25.12.19, 23:33
          W 2005 w kampanii wyborczej PiS krytykował liberalny program PO a nie peowski elektorat. Owszem potem użył stwierdzenia o Polsce liberalnej i solidarnej, ale to nadal była krytyka programowa a nie dzielenie społeczeństwa na lepszych i gorszych. Taką praktykę zapoczątkowała platforma.
          • buldog2 Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 26.12.19, 00:21
            Nie krytykował program, tylko kłamał, żabba. Kłamał po PISowsku, teraz już wszyscy was bardzo dobrze znamy. O gorszych i lepszych zapoczątkował "narrację" Agent JAR, kiedy pod pomnikiem w Gdańsku mówił o tych, którzy "stoją tam, gdzie stało ZOMO". Znaczy tam stało ZOMO, gdzie Piotrowicz i Kryże. Tam stali, gdzie Partia, i wciąż stoją. RAZEM z Partią.

--
            • jabbaryt Re: Dlaczego jesteśmy dziś aż tak podzieleni? 26.12.19, 01:23
              To była końcówka 2006 roku, wtedy już powiedzonka o moherach były na porządku dziennym. Zresztą słowa Kaczyńskiego może były szokujące ale prawdziwe. Niedługo potem zlikwidowano polskie stocznie a PO i SLD razem tworzą koalicję do EP i bronią esbeckich emerytur.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka