Dodaj do ulubionych

Duduś musi przegrać.

04.01.20, 10:14
Żeby Polska była Polską. Trochę układam sobie w głowie analizę dla takiego wyniku wyborów, Jedno jest pewne - w drugiej turze spotkają się pani Małgorzata Kidawa - Błońska z Dudusiem.

Zapraszam do dyskusji za i przeciw - moje banalne przemyślenia wkrótce.
Obserwuj wątek
    • borrka To cel numer 1 04.01.20, 10:22
      Należy zastanawiać się, co może zniechęcić półinteligencki i radiomaryjny elektorat do łapacza hostii.
      I uderzać bezlitośnie.
      --
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
      • pies.na.czarnych Re: To cel numer 1 04.01.20, 10:27
        Trudna sprawa. Lud pisowski kocha złodziei, kłamców, oszustów podatkowych, komunistów, kapusiu ubeckich, pedofili... Najbardziej kocha głupków, wiec nie wiem co można wyciagnac, aby zniechęcić ich do dudy.

--
        Uwaga szczur!
        • borrka Oluś tańczył disco polo 04.01.20, 10:43
          I dwa razy wygrał wybory.

O ile o elektorat inteligencki i miejski kandydat liberalny specjalnie zabiegać nie musi - nie zagłosują na Dudę, chyba, że kierowani osobistym interesem, to seweryn reaguje głównie na kiszkę i wielebnego.
          To jest trudna sprawa i nad tym sztaby opozycji winny myśleć.

--
      • buldog2 Re: To cel numer 1 04.01.20, 12:56
        Niewiele tu jest do zrobienia, kiedy na pierwszym miejscu jest inflacja, a na drugim e+PIS+kopat i TVPIS.
        Natywny elektorat PIS jest niewrażliwy na inne instrumenty wpływu (w grę wchodzi tylko kampania negatywna), szczególnie poprawne politycznie.
        Jedyne, co może zyskać opozycja, to jakąś część niegłosujących. Ale w wyborach do Sejmu, nie prezydenckich.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    • qinto Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 11:07
      Każdy może mieć w swojej głowie różne przemyślenia odnośnie wyborów prezydenckich.
      Zgadzam się, że do drugiej tury (najbardziej prawdopodobna wersja) wejdzie A.Duda, z tym że nie jestem wcale pewien obecności MKB w tej ewentualnej II turze, raczej w to wątpię.
      Czy w II turze może przegrać A.Duda? - może, jednak to zależy w dużej mierze od "sprawności" opozycji, której to sprawność moim zdaniem jest bardzo niska - chodzi mi o poparcie kandydata nie związanego z obozem władzy.
      Ewentualna przegrana Dudy, to nowe wybory i nowa nadzieja dla obecnej opozycji.

No....ale zobaczymy, raczej jestem pewien, że MKB do drugiej tury nie wejdzie - z naciskiem na słowo raczej.

haen 2010 napisał:
      Zapraszam do dyskusji za i przeciw - moje banalne przemyślenia wkrótce.

Zapomniałeś dodać, że zapraszasz wszystkich, prócz pisowskiej swołoczy - pisowskich płatnych trolli.
      • buldog2 Tak. To prawda. 04.01.20, 12:23
        Zapomniałeś dodać, że zapraszasz wszystkich, prócz pisowskiej swołoczy - pisowskich płatnych trolli.

Zapomniał. I komunofaszyzm i wszelka inna pisowska swołocz (płatne trolle) skorzystała z okazji, by zamanifestować swoją obecność tutaj. Mogło ich tu nie być, ale przez niedopatrzenie są. Niestety.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        • qinto Re: Tak. To prawda. 04.01.20, 12:28
          buldog2 napisał:

> Zapomniałeś dodać, że zapraszasz wszystkich, prócz pisowskiej swołoczy -
          > pisowskich płatnych trolli.

>
          > Zapomniał. I komunofaszyzm i wszelka inna pisowska swołocz (płatne trolle) skor
          > zystała z okazji, by zamanifestować swoją obecność tutaj. Mogło ich tu nie być,
          > ale przez niedopatrzenie są. Niestety.
          >
          >

Powinieneś częściej zasięgać porady lekarskiej, bo twoja choroba galopuje.
          • buldog2 Tak! Tak! Pełna zgoda! 04.01.20, 12:39
            Zawsze wierzyłem w skuteczność twoich dobrych rad i donosów, a ty sprawiłeś, że się nie zawiodłem!

--
            • buldog2 Re: Tak! Tak! Pełna zgoda! 04.01.20, 12:59
              Jeszcze większego wzmożenia i sukcesów w Nowym Roku życzę.

--
    • no-popis Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 11:28
      haen2010 napisał:

> Żeby Polska była Polską. Trochę układam sobie w głowie analizę dla takiego wyni
      > ku wyborów, Jedno jest pewne - w drugiej turze spotkają się pani Małgorzata K
      > idawa - Błońska z Dudusiem.
      >
      > Zapraszam do dyskusji za i przeciw - moje banalne przemyślenia wkrótce.

Kogo Ty i POdobni POprą ten przegra. Taka to logika działania tego wirusa .

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • don.kichote Musi przegrać? 04.01.20, 11:35
      Szczerze wątpię.
      Jak dotąd nie widzę kandydata, który mógłby mu zagrozić.
      Zgadzam się, że do drugiej tury przejdzie MKB, ale na tym koniec. Z Dudą - wg. mnie - nie ma szans, mimo iż nawet mój głos - jako mniejsze zło - dostanie!

haen2010 napisał:

> Żeby Polska była Polską. Trochę układam sobie w głowie analizę dla takiego wyni
      > ku wyborów, Jedno jest pewne - w drugiej turze spotkają się pani Małgorzata K
      > idawa - Błońska z Dudusiem.
      >
      > Zapraszam do dyskusji za i przeciw - moje banalne przemyślenia wkrótce.

--
      Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
        • ta Re: Musi przegrać? 04.01.20, 12:08
          pies.na.czarnych napisała:

> Kobiety beda głosowały na MKB. Nie zapominaj o tym.

Niekoniecznie! Takie myślenie uspokaja, ale jest błędne.
          Znam kilka całkiem niegłupich i w porządku kobiet z najbliższego mi otoczenia, które nie będą, ja także.
          Powiem nawet, że taka pewność w oznajmianiu gdzie się da, że „kobiety będą” jest wyjątkowo irytująca.
          • eiran a propos szans kobiet.... 04.01.20, 20:12

don.kichote
            26.04.15, 20:02
            Też tak uważam i dlatego w I turze - Ogórek a w II - mniejsze zło - Duda!

jak widać, już poprzednim razem byli chętni do głosowania na kobiety.
            • don.kichote Re: a propos szans kobiet.... 04.01.20, 21:25
              eiran napisał:

>
              > don.kichote
              > 26.04.15, 20:02
              > Też tak uważam i dlatego w I turze - Ogórek a w II - mniejsze zło - Duda!

>
              > jak widać, już poprzednim razem byli chętni do głosowania na kobiety.

I jak to się skończyło?
              Tak też skończy się teraz - obym się mylił!

--
              • eiran Re: a propos szans kobiet.... 05.01.20, 08:58
                Tak się skończyło, że w drugiej turze zagłosowałeś na Dudę. A jak się skończy teraz (tzn. czy w drugiej turze znowu zagłosujesz na Dudę) znowu najbardziej zależy od ciebie.

--
                Przez 14 lat ayran.
                • don.kichote Re: a propos szans kobiet.... 05.01.20, 11:00
                  eiran napisał:

> Tak się skończyło, że w drugiej turze zagłosowałeś na Dudę.

Tego akurat nie wiesz, ale faktem jest, że uważałem za taktycznie słuszne głosowanie w II turze na Dudę - jako na mniejsze zło.

> A jak się skończy teraz (tzn. czy w drugiej turze znowu zagłosujesz na Dudę) znowu najbardziej zal
                  > eży od ciebie.

Nie mów, że nie wiesz jak będę teraz głosował.
                  Nie mów, że ty, mój osobisty cenzor i recenzent w jednym, który nie tylko czyta ale także archiwizuje wszystkie forumowe moje wypociny, nie przeczytałeś mojej wypowiedzi znajdującej się 9 postów wyżej.
                  No nie wierzę

--
                  • eiran Re: a propos szans kobiet.... 05.01.20, 12:55
                    don.kichote napisał:

> Tego akurat nie wiesz, ale faktem jest, że uważałem za taktycznie słuszne głoso
                    > wanie w II turze na Dudę - jako na mniejsze zło.

Dobrodusznie zakładam, że skoro ktoś deklaruje określony sposób głosowania, to się tego trzyma. Zwłaszcza deklarując anonimowo - gdyby deklarował pod nazwiskiem, a do tego wybory były jawne, to mogłoby być różnie.

>
                    > > A jak się skończy teraz (tzn. czy w drugiej turze znowu zagłosujesz na Du
                    > dę) znowu najbardziej zal
                    > > eży od ciebie.
                    >
                    > Nie mów, że nie wiesz jak będę teraz głosował.

Mam przekonanie graniczące z pewnością, że wiem

> Nie mów, że ty, mój osobisty cenzor i recenzent w jednym, który nie tylko czyta
                    > ale także archiwizuje wszystkie forumowe moje wypociny, nie
                    > przeczytałeś mojej wypowiedzi znajdującej się 9 postów wyżej
                    .
                    > No nie wierzę
                    >
                    Trochę się przeceniasz - dzięki istnieniu archiwum forum, nie trzeba niczego archiwizować, przy użyciu odrobiny rozumu każdą twoją wypowiedź można odnaleźć w kilka sekund. Dwie dały się zapamiętać - jedną dająca wyraz radości z niewpuszczenia przez Rosjan Borusewicza na pogrzeb Niemcowa; i druga - zaprzeczająca byś kiedykolwiek pisał na ten temat. Zapamiętać bez szczegółów sformułowań - te można w try miga odnaleźć w archiwum.

--
                    Przez 14 lat ayran.
      • qinto Re: Musi przegrać? 04.01.20, 11:43
        Zgadzam się, że do drugiej tury przejdzie MKB, ale na tym koniec. Z Dudą - wg. mnie - nie ma szans, mimo iż nawet mój głos - jako mniejsze zło - dostanie!

Właśnie - zapomniałem o tym napisać, że dzięki takim jak Ty szanowny kichocie, te wybory to farsa.
        Polska - reszta świata, tak to wygląda.
        • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 12:40
          qinto napisał:

> dzięki takim jak Ty szanowny kichocie, te wybory to farsa.

A mógłbyś rozwinąć tę "światłą" myśl?

> Polska - reszta świata, tak to wygląda.

???

--
          taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
          • qinto Re: Musi przegrać? 04.01.20, 13:00
            don.kichote napisał:

> qinto napisał:
            >
            > > dzięki takim jak Ty szanowny kichocie, te wybory to farsa.
            >
            > A mógłbyś rozwinąć tę "światłą" myśl?
            >
            > > Polska - reszta świata, tak to wygląda.

Czy moja myśł jest "światła"? - wątpię.
            Dla mnie zasady są proste, albo głosuję na swojego kandydata, albo jeżeli w drugiej turze go nie będzie, po prostu nie głosuję, bo nie ma już mojego kandydata.
            Zło jest moim zdaniem złem, nie uznaję "mniejszego zła" i nie popieram tych, którzy "skundlą" się głosując na mniejsze zło.
            Przepraszam za to ostatnie określenie, a jest najbardziej trafne.

• don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 13:07
              Czyli godzisz się na absolutną władzę PiS.
              Ja nie!
              Dlatego w celu jej osłabienia, zagłosuję przeciw Dudzie - w tym przypadku, na mniejsze zło!!!
              Dla mnie to naturalne i proste i na pewno nie czuję, że tym krokiem się skundliłem!

--
              • qinto Re: Musi przegrać? 04.01.20, 13:40
                don.kichote napisał:

> Czyli godzisz się na absolutną władzę PiS.
                > Ja nie!
                > Dlatego w celu jej osłabienia, zagłosuję przeciw Dudzie - w tym przypadku, na m
                > niejsze zło!!!
                > Dla mnie to naturalne i proste i na pewno nie czuję, że tym krokiem się skundli
                > łem!
                >

Godziłeś się kiedyś na absolutną władzę peło? - mieli wsystko Sejm,Senat, SN, TK, NiK, premiera i prezydenta.
                Ja się nie godziłem i nie głosowałem na "mniejsze zło" - bo zło jest zawsze złem.
                Proste?
                • no-popis Re: Musi przegrać? 04.01.20, 15:21
                  qinto napisał:

> don.kichote napisał:
                  >
                  > > Czyli godzisz się na absolutną władzę PiS.
                  > > Ja nie!
                  > > Dlatego w celu jej osłabienia, zagłosuję przeciw Dudzie - w tym przypadku
                  > , na m
                  > > niejsze zło!!!
                  > > Dla mnie to naturalne i proste i na pewno nie czuję, że tym krokiem się s
                  > kundli
                  > > łem!
                  > >
                  >
                  > Godziłeś się kiedyś na absolutną władzę peło? - mieli wsystko Sejm,Senat, SN, T
                  > K, NiK, premiera i prezydenta.
                  ...i 100 % liczących się mediów czyli skrótowo pisząc TVP + TVN. Byli tak pewni siebie w tej swojej zarozumiałości i pewności siebie , że twierdzili publicznie cutuję " Komorowski nie ma z kim przegrać" a wyPOwiedzi Michnika z szacunku dla skołatanych nerwów leminżych tr o lli nie będę przypominał.\Jednak "nowa wadza " naboiera już podobnej arogancji i pyszałkowatości co tutaj reprezentuje Tania .

--
                  Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
                • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 16:43
                  qinto napisał:

> Godziłeś się kiedyś na absolutną władzę peło?

Nie! Nie godziłem się. Uwierało mnie to tak samo jak obecna wszechwładza PiS i tak samo jak teraz - byłem i jestem w zasadzie bezsilny! Zostaje mi głosowanie przeciw!

> Ja się nie godziłem i nie głosowałem na "mniejsze zło" - bo zło jest zawsze złe
                  > m.
                  > Proste?

Oczywiście że proste.
                  "Na złość mamusi" - głosowałeś i głosujesz na PiS!

--
                  taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
                  • qinto Re: Musi przegrać? 04.01.20, 16:56
                    don.kichote napisał:

> qinto napisał:
                    >
                    > > Godziłeś się kiedyś na absolutną władzę peło?
                    >
                    > Nie! Nie godziłem się. Uwierało mnie to tak samo jak obecna wszechwładza PiS i
                    > tak samo jak teraz - byłem i jestem w zasadzie bezsilny! Zostaje mi głosowanie
                    > przeciw!
                    >
                    > > Ja się nie godziłem i nie głosowałem na "mniejsze zło" - bo zło jest zaws
                    > ze złe
                    > > m.
                    > > Proste?
                    >
                    > Oczywiście że proste.
                    > "Na złość mamusi" - głosowałeś i głosujesz na PiS!

Ty wiesz jak ja głosuję?
                    Siedzisz w moim "wnętrzu", w moim umyśle?
                    Odpowiem jednak podobnie....na złość mamusi odmrozisz sobie uszy, głosując na MKB?
                    Rzekomo na mniejsze zło? - tak to zdefiniowałeś.
                    • adria231 Re: Musi przegrać? 04.01.20, 17:17
                      Nie uważam wszystkich pobierających 500+ za patologię.Wychowywałam dzieci i wiem, jak bardzo te 500 zł na dziecko poprawiłoby warunki życiowe każdego dziecka, każdej rodziny. Jednak takie rozdawnictwo bez kontroli
                      powoduje, że dużą część tych pieniędzy pochłania alkohol. Stąd wiele pijanych ojców, wiele pijanych matek ,a dzieci bez opieki.Pieniądze 500+ powinny trafiać do rodzin w formie ulgi podatkowej do rodzin, gdzie chociaż jedna osoba pracuje . pisiarnia traktuje te pieniądze, jako kiełbasę wyborczą, a nie jako pomoc dla rodzin. Teraz podobnie zapowiadają podwyżkę cen prądu : najpierw zapłacimy, a potem nam pomogą. Ile? komu?
                      • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 18:40
                        adria231 napisała:

> Nie uważam wszystkich pobierających 500+ za patologię.

Zatem jaki to wg. ciebie %?

> Jednak takie rozdawnictwo bez kontroli
                        > powoduje, że dużą część tych pieniędzy pochłania alkohol.

Masz jakieś dane - choćby niepotwierdzone?
                        Ja takich danych nie mam, ale w najbliższej rodzinie mam beneficjentów 500+ . To są trzy rodziny i żadna patologiczna i żadna nie głosująca na PiS w zamian za tę łaskę.
                        Ponadto w bliższym i dalszym sąsiedztwie, znam 5 rodzin których preferencje wyborcze tylko podejrzewam, ale wiem na pewno, że owe 500+ "na przelew" tam też nie idzie. Dodam jeszcze, że wszystkie te osoby pracują.
                        Statystycznie rzecz ujmując, z dużą dozą prawdopodobieństwa, można przyjąć, że preferencje wyborcze beneficjentów 500+, rozkładają się tak samo jak preferencje wyborcze ogółu a patologia, stanowi margines marginesu.

> Stąd wiele pijanych
                        > ojców, wiele pijanych matek ,a dzieci bez opieki.

Gdzie ty mieszkasz? Ja o takich zjawiskach jedynie w TV słyszę.

> Pieniądze 500+ powinny trafi
                        > ać do rodzin w formie ulgi podatkowej do rodzin, gdzie chociaż jedna osoba pr
                        > acuje .

Ile znasz rodzin, które 500+ potraktowały jako sposób na życie i przestały pracować? Ile trzeba mieć dzieci - 4, 5, 6 - żeby ten sposób życia był w miarę satysfakcjonujący?

> pisiarnia traktuje te pieniądze, jako kiełbasę wyborczą, a nie jako p
                        > omoc dla rodzin.

A to jest niedozwolone? Czy tylko - jak to w polityce - moralnie wątpliwe?

Reasumując.
                        Uważam, że program 500+ przyczynił się do sukcesu wyborczego PiS-u, ale nie dzięki jego beneficjentom, lecz dzięki jego sile oddziaływania propagandowego na niezdecydowanych i tych, którzy zniechęcili się do rządów PO

>Teraz podobnie zapowiadają podwyżkę cen prądu : najpierw zapła
                        > cimy, a potem nam pomogą. Ile? komu?

Pożyjemy, zobaczymy.
                        Ja na pewno pomocy ze strony państwa nie odmówię...

--
                        taniarada:

• yoma Re: Musi przegrać? 04.01.20, 19:38
                          > Ja o takich zjawiskach jedynie w TV słyszę.

Co nie znaczy, że nie istnieją. Popytaj panie sklepowe zwłaszcza w małych miejscowościach, co się dzieje w sklepie w dniu wypłaty pińcet.

--
                          I sleep with it, I eat with it.
                          • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 21:30
                            yoma napisała:

> > Ja o takich zjawiskach jedynie w TV słyszę.
                            >
                            > Co nie znaczy, że nie istnieją.

Skoro słyszę w TV, to znaczy że istnieją.

> Popytaj panie sklepowe zwłaszcza w małych miejs
                            > cowościach, co się dzieje w sklepie w dniu wypłaty pińcet.

Sam mieszkam w małej miejscowości i u mnie, to margines marginesu taki sam, jak podjeżdżanie po zasiłek furą za kilkadziesiąt tysięcy...

--
                            taniarada:

• yoma Re: Musi przegrać? 04.01.20, 21:54
                              Adria nie mówiła, że to przeraźliwa większość. Cieszę się, że się zgadzamy, że zjawisko istnieje.

--
                              DM AOTY & debut FL of the year. Rare beauty.
                              • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 22:11
                                yoma napisała:

> Adria nie mówiła, że to przeraźliwa większość.

Ja tę wypowiedź odebrałem jednoznacznie, jako obciążenie winą za sukcesy PiS-u patologii pobierającej 500+

Cieszę się, że się zgadzamy, że
                                > zjawisko istnieje.
                                >

--
                              • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 22:19
                                yoma napisała:

> Cieszę się, że się zgadzamy, że zjawisko istnieje.

No nie do końca.
                                Zjawisko istnieje, ale jako margines marginesu i nie ma wpływu na efekty wyborcze PiS-u.

A tak na marginesie.
                                Masz w rodzinie jakichś beneficjentów 500+? Ilu z nich to patologia? Ilu to wyborcy przekupieni przez PiS za 500+?
                                A wśród znajomych...???

--
                                • yoma Re: Musi przegrać? 04.01.20, 23:13
                                  A wiesz co - faktycznie mam w rodzinie beneficjentów i faktycznie spisieli, chociaż nie wiem, czy między obiema cechami jest jakkolwiek związek :D

Znajomym w portfele nie patrzę.

--
                                  moja najnowsza kołysanka
                    • don.kichote Re: Musi przegrać? 04.01.20, 17:53
                      qinto napisał:

> Ty wiesz jak ja głosuję?
                      > Siedzisz w moim "wnętrzu", w moim umyśle?

Tak. Wiem jak głosujesz. Każdym swoim przepełnionym frustracją, jadem i nienawiścią do PO i Lewicy postem, pokazujesz swoje preferencje. Nie dziw się zatem, iż mimo deklaracji lewicowych, postrzegany tu jesteś jako zatwardziały PiS-iak.

> Odpowiem jednak podobnie....na złość mamusi odmrozisz sobie uszy, głosując na M
                      > KB?
                      > Rzekomo na mniejsze zło? - tak to zdefiniowałeś.

To nie ja obraziłem się na lewicę, żeby na złość głosować na PiS.
                      Tak. Moje głosowanie na MKB w II turze, to głosowanie na mniejsze zło, ale na pewno nie "na złość mamusi..."
                      W I turze, na pewno zagłosuję na kandydata lewicy, mimo iż uważam, że wystawienie jego kandydatury - to błąd
                      Nie wiem dlaczego tak trudno to zrozumieć.

--
                      • qinto Re: Musi przegrać? 04.01.20, 18:18
                        don. kichote napisał:

Tak. Wiem jak głosujesz. Każdym swoim przepełnionym frustracją, jadem i nienawiścią do PO i Lewicy postem, pokazujesz swoje preferencje. Nie dziw się zatem, iż mimo deklaracji lewicowych, postrzegany tu jesteś jako zatwardziały PiS-iak.

Jeżeli wiesz jakie są moje preferencje na podstawie to zapytam jeszcze czy wiesz jaki numer buta noszę.

Każdym swoim przepełnionym frustracją, jadem i nienawiścią do PO i Lewicy postem, pokazujesz swoje preferencje.

Do peło czuję pogardę, to fakt do lewicy się rozczarowałem, to fakt ale daleko mi do nienawiści i pogardy - myślałem, że to wyjaśniłem.

Nie dziw się zatem, iż mimo deklaracji lewicowych, postrzegany tu jesteś jako zatwardziały PiS-iak.

He, he, he..... co mnie obchodzi jak wy mnie postrzegacie? dlaczego teraz, kiedy rządzi PiS miałbym się wstydzić, że jestem pisiakiem?
                        Tym się różnię od was "znafcy", że próbuję dyskutować a nie posługiwać się tylko jak większość na tym forum wycieczkami osobistymi.
                        Od początku rozmowy mówiłem, że nie chcę kłótni i nieporozumień, a ty jako niby lewicowiec od początku stosowałeś takie wycieczki w stosunku do mnie.
                        Głosuj sobie jak chcesz i skundl się jak pies, mało mnie to interesuje.
                        Szczęść w zboże.....
                        • don.kichote A jaka jest prawda? 04.01.20, 21:21
                          qinto napisał:

> dlaczego teraz, kiedy rządzi PiS miałbym się wstydzić, że jestem pisiakiem?

Re: PiS da emerytom łapówkę w kwietniu
                          04.01.20, 15:27
                          qinto napisał:

Jeżeli w dalszym ciągu uważasz mnie za "pisowca", to jednoznacznie dajesz dowód na swoją nieograniczoną tępotę.

Czego się wstydzisz?
                          Prawda cię wyzwoli...
                          --
                          • qinto Re: A jaka jest prawda? 05.01.20, 19:43
                            don.kichote napisał:

> qinto napisał:
                            >
                            > > dlaczego teraz, kiedy rządzi PiS miałbym się wstydzić, że jestem pi
                            > siakiem
                            ?
                            >

>
                            > Re: PiS da emerytom łapówkę w kwietniu
                            > 04.01.20, 15:27
                            > qinto napisał:
                            >
                            > Jeżeli w dalszym ciągu uważasz mnie za "pisowca", to jednoznacznie dajesz
                            > dowód na swoją nieograniczoną tępotę
                            .

>
                            > Czego się wstydzisz?
                            > Prawda cię wyzwoli...

Ciebie żadna prawda nie wyzwoli. W tym wątku poznałem twoje preferencje - głosowanie na mniejsze zło, czyli na Dudę, w poprzednich wyborach. Daj sobie facet spokój, bo mi ze śmiechu popękają zajady.

• buldog2 Re: Musi przegrać? 04.01.20, 21:09
                      Nie! Nie!
                      My nie pragniemy być w twoim wnętrzu.
                      Za to PIS gwałci umysł członka, później on sam gwałci swoje nawyki i preferencje, też wyborcze.
                      My od dawna dobrze was tutaj znamy i wiemy, jak zagłosujecie.

--
                      • qinto Re: Musi przegrać? 05.01.20, 19:47
                        buldog2 napisał:

> Nie! Nie!
                        > My nie pragniemy być w twoim wnętrzu.
                        > Za to PIS gwałci umysł członka, później on sam gwałci swoje nawyki i preferencj
                        > e, też wyborcze.
                        > My od dawna dobrze was tutaj znamy i wiemy, jak zagłosujecie.

Życzyłem co zdrowia, przede wszystkim tego psychicznego, ale i tak wiedziałem, że od twojej choroby nie ma już odwrotu. Nie wiedziałem jednak, że jest tu na forum kolejny z podobną do twojej chorobą.
                        • buldog2 Re: Musi przegrać? 05.01.20, 20:36
                          To jak w końcu z tobą jest? Chcesz czy nie, mieć kogoś w swoim wnętrzu?

--
          • kawa_poranna1 Re: Musi przegrać? 04.01.20, 19:08
            taniarada:

Wystrzelasz tych z PiS ratując przed polską Norymbergą tych pisowskich bolszewików, szmalcowni pisowskiej donoszącej jak Duda Morawiecki Rydzyk obcym, za granicą na Polske, potem będziesz strzelał do Specnazu.
            Za cienki na Specnaz jesteś.
    • borrka Wielkomiejscy doradcy/PR-owcy 04.01.20, 11:38
      Seweryna nie rozumieją.
      To naturalne - ja też długo nie rozumiałem męża mojej Kuzynki, pochodzącego z interioru.
      A całkiem w porządku facet się okazał.

Gdybym miał wybierać, skorzystałbym z usług kogoś w rodzaju ojca Tymoteusza, znającego prowincję i wielebnych, ale rozczarowanego do radiomaryjnego systemu.
      Tacy wiedzą w co kopać.

--
    • jabbaryt Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 11:48
      Prezydent Andrzej Duda wciągnie nosem te komisiako-kidawy. Ma duże szanse wygrać w pierwszej turze. Praktyka samorządowa pokazuje, że przegranie reelekcji prezydenckiej to naprawdę trudne zadanie. Fakt w wyborach krajowych udało się to Wałęsie i Komorowskiemu ale obaj to byli wyjątkowi nieudacznicy. PAD jeździ po powiatach i spotyka się z ludźmi a nie wysyła bronkobusów z kartonowymi obrazkami prezydenta. To sprawny i popularny polityk. Lemingi mogą sobie nóżkami potupać pod pałacem prezydenckim.
        • adria231 Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 12:08
          Jakoś pamięć wam szwankuje. Ja pamiętam, że drugą kadencję wygrał tylko Kwaśniewski, i to w pierwszej turze. Może coś przegapiłam?
          Jeżeli du.a wygra te wybory, to dzięki komunistom, którzy powiedzieli, że "byt kształtuje świadomość."A tym bytem jest 500+,który wystarczy na codzienną flaszkę patologii.
          Bo jako prezydenta, oceniam go na mniej ,niż zero, to znaczy że ma mniej plusów dodatnich, niż plusów ujemnych.
          • qinto Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 12:15
            adria231 napisała:

> Jakoś pamięć wam szwankuje. Ja pamiętam, że drugą kadencję wygrał tylko Kwaśnie
            > wski, i to w pierwszej turze. Może coś przegapiłam?
            > Jeżeli du.a wygra te wybory, to dzięki komunistom, którzy powiedzieli, że "byt
            > kształtuje świadomość."A tym bytem jest 500+,który wystarczy na codzienną fla
            > szkę patologii.
            > Bo jako prezydenta, oceniam go na mniej ,niż zero, to znaczy że ma mniej plusów
            > dodatnich, niż plusów ujemnych.

No cóż, Olo był pijaczkiem i dlatego wygrał dwa razy wybory.
            Nie wygrał ich drugi raz Wałęsa bo faktycznie był poniżej zera, nie wygrał ich Komorowski bo też był poniżej zera.
            Duda jednak jest więcej wart niż 1.
            MKB może się tylko pochwalić swoimi genami, niczym więcej.
            • buldog2 Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 12:34
              My dobrze tutaj wiemy przecież, że na was w PIS nie robi to żadnego wrażenia, ale MKB wygrywa z D..ą urodą. A suweren nie jest nowoczesny aż tak, jak prawdziwy aktyw PISu, zapewniam.

--
              • qinto Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 13:03
                buldog2 napisał:

> My dobrze tutaj wiemy przecież, że na was w PIS nie robi to żadnego wrażenia,
                > le MKB wygrywa z D..ą urodą. A suweren nie jest nowoczesny aż tak, jak prawdziw
                > y aktyw PISu, zapewniam.
                >

Tak, wy tutaj dobrze wiecie - (wicie, rozumicie) a nawet mnie znacie towarzyszu guldop.
                Nie zaprzeczysz, że wy wszyscy tutaj mnie znacie?
              • buldog2 Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 19:06
                Tak! Tak!
                Od dawna dobrze przecież wiemy, że u was w PISie kobiety znane są z obrazków (od czasu jak prezes zamówił paprotki) i ze słyszenia, stąd taka właśnie podejście i ocena na podstawie chromosomów.

--
          • don.kichote Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 13:02
            adria231 napisała:

> tym bytem jest 500+,który wystarczy na codzienną flaszkę patologii.

To jaki % pobierających 500+ - wg. ciebie - to patrologia?
            Nie sądzisz, że takim stwierdzeniem obrażasz całą rzeszę ludzi, nie koniecznie głosujących na PiS?!

A to, że byt kształtuje świadomość, to nie wymysł komunistów! To jedna ze strategii zarządzania znana od starożytności...
            --
              • buldog2 Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 18:56
                Tak, tak! My dobrze przecież wiemy, że specjalnych ośrodkach zamkniętych PIS robił specjalną kampanię i trafił na jej właściwych odbiorców. I to samo jest w kręgach psychicznie zbliżonych - jest tam przyjmowany serdecznie i z szacunkiem.

--
                  • buldog2 Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 21:12
                    Ależ to tow. prof. Meleks robił kampanię i organizował głosowanie w takich ośrodkach, stał się przez to sławny dzięki relacjom w mediach. Jako profesor od prawa PIS doskonale zna swój natywny elektorat.

--
        • buldog2 Re: Duda nie ma z kim przegrać. 04.01.20, 19:09
          Tak, tak. Dla was żadna kobieta nie będzie mieć więcej szarmu, niż Komorowski, ja was znam...

--
        • buldog2 Re: Duda nie ma z kim przegrać. 04.01.20, 18:59
          Tak! Tak! Pełna zgoda!
          Dla ciebie jako prawdziwego PISowca znacznie większą wartość powinno mieć to, że D. łamie Konstytucję i ułaskawia przestępców. W twoim własnym dobrze pojętym interesie ci to radzę.

--
          • taniarada Przestań te twoje scenariusze 04.01.20, 19:23
            szwampuch58 napisał:

> oslabiajac powaznego kandydata ktory moze Maliniaka wysiudac?
            >
            Kartofel pisane już piąty rok.I yomka co latała na spędy szKODników.Tupała i wrzeszczała .Ty na tych swoich forach snułeś swoje marzenia obaleniu PIS.I co kartofel .Jaco.Hołownia to nie osłabi ,a wręcz pomoże Andrzejowi Dudzie.Osłabi to Kidawę z Błońska .Amen.
          • yoma Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 19:35
            Jeśli mówisz o p. Kidawie, to dany Hołownia dla niej żadna konkurencja. Natomiast jestem w stanie sobie wyobrazić, że ten i ów suweren zniesmaczony pajacem zagłosuje zamiast na niego na 'osobowość telewizyjną'.

--
            Shylmagoghnar
      • buldog2 Re: Duduś musi przegrać. 04.01.20, 21:14
        Tak. To prawda. Skarb ma tu dużo racji.

--
    • mephlstopheles Re: Duduś musi przegrać. 05.01.20, 08:49
      haen2010 napisał:

> Żeby Polska była Polską.

Nie zgadzam się, te wybory nie mają aż takiego znaczenia, bo wygrana nie pozwoli na korektę zmian ustrojowych dokonanych przez PiS. Te wybory ważniejsze są dla rządzących i to oni są pod presją. Pisiory, wbrew padającym deklaracjom, są świetnie zorientowane że w wyniku własnych błędów i arogancji z dużym prawdopodobieństwem mogą je przegrać, stąd gorączkowe poszukiwania kasy na 13. i 14.
    • haen2010 Pięć miesięcy przed wyborami. 05.01.20, 10:05
      Jest dwóch kandydatów na max kilkanaście procent. Hołownia i Kosiniak. Dwóch na max do 10%. Lewica i konfederacja. Wynik powyżej 20% załatwia dla MKB drugą turę.

Elektoraty.

Żelazny dla Dudusia to moher, męska dewocja i ci, którym znacznie się polepszyła stopa życiowa podczas pisowskich rządów. Nie jest tego zbyt wiele, mniej więcej co trzeci wyborca. Reszta to ordynarna propaganda i kłamstwa pisowskich mediów. Zawsze razem poniżej wymaganych 50%.

Elektorat MKB to potencjalnie każdy antypisowiec. Jednak sporo z nich może olać wybory bo MKB to mimo wszystko platfusiara. Przekonanie ich do zagłosowania to najważniejsze wyzwanie dla pani Małgosi. Także zmobilizowanie elektoratu kobiecego. Nie rozumiem, dlaczego panie mają ją olać zdaniem niektórych forumowiczek. C.d.n.

• taniarada Jak myślisz henek? 05.01.20, 11:19
          haen2010 napisał:

> Właśnie się dowiedziałem, że Nowa Lewica i Konfederacja preferują dwóch panów B
          > &B do Belwederu. Będzie ich sukcesem zdobycie razem ok 12%. Drugie miejsce MKB
          > bez zagrożenia.
          Czy Sienkiewicz spali Budkę ?🤣
      • haen2010 Re: Pięć miesięcy przed wyborami. 05.01.20, 13:09
        haen2010 napisał:

> Jest dwóch kandydatów na max kilkanaście procent. Hołownia i Kosiniak. Dwóch na
        > max do 10%. Lewica i konfederacja. Wynik powyżej 20% załatwia dla MKB drugą tu
        > rę.
        >
        > Elektoraty.
        >
        > Żelazny dla Dudusia to moher, męska dewocja i ci, którym znacznie się polepszył
        > a stopa życiowa podczas pisowskich rządów. Nie jest tego zbyt wiele, mniej więc
        > ej co trzeci wyborca. Reszta to ordynarna propaganda i kłamstwa pisowskich medi
        > ów. Zawsze razem poniżej wymaganych 50%.
        >
        > Elektorat MKB to potencjalnie każdy antypisowiec. Jednak sporo z nich może ola
        > ć wybory bo MKB to mimo wszystko platfusiara. Przekonanie ich do zagłosowania t
        > o najważniejsze wyzwanie dla pani Małgosi. Także zmobilizowanie elektoratu kobi
        > ecego. Nie rozumiem, dlaczego panie mają ją olać zdaniem niektórych forumowicze
        > k. C.d.n.

Walory osobiste.

Duduś wiadomo. Raczej wywrzeszczał niż wygrał wybory. Wykorzystał do spodu zapaść umysłową Bronka i jego sztabu. Ordynarne kłamstwa typu smoleńskiego i zalew obietnic znalazły odbiorców. Przed Belwederem był jedynie fagasem Ziobry i jakimś cienkim wykładowcą na równie cienkiej uczelni. Mocno podejrzany doktorat którym się nie chwali.
        Poważnym obciążeniem jest jego żona, taka lalka Barbi. Nauczycielka w liceum. Nikt nigdy od niej nie usłyszał porządnej wypowiedzi o prawach kobiet ani burdelu w szkolnictwie. A taka porządna rodzina ją na świat wydała.Tylko coraz większa garderoba i fatałaszki jej w uroczej główce blond, a jakże.

Kariera polityczna MKB niemal wzorcowa. Radna Warszawy, szefowa struktur warszawskich platformy i tak aż do marszałkowania sejmowi. Jedna partia, co w polskiej polityce jest godne podziwu. Rodzina od pokoleń zasłużona dla Polski. Mąż, niezły reżyser filmowy powinien być jej pierwszym doradcą. Ona sama zna się na branży bajeru filmowego jak mało kto. Tutaj ten mariaż ma ogromną przewagę nad Dudusiami.
        • haen2010 Re: Pięć miesięcy przed wyborami. 06.01.20, 11:58
          Ekonomika przeciętnego wyborcy.

Największym zagrożeniem dla Dudusia jest drożyzna w sklepach pierwszej potrzeby i podstawowych usług. Proces nie do zatrzymania przy tak wielkim wypływie politycznej łapówki na rynek. Złotówka jeszcze jakoś trzyma relację do twardych walut ale to kwestia czasu. Może się powtórzyć lapsus z frankiem. Co bardziej majętni już uciekają od niej zakładając konta walutowe w nie spolonizowanych bankach. Także nadwyżkę gotówki zamieniają na lepsze papiery albo złoto.
          Pisowska swołocz jeszcze nie wpadła na pomysł dodruku forsy ale kto wie? Zachowują się jakby "po nas choćby potop" i okradają państwo przy każdej okazji i pod byle pozorem.

Zaczynają to kapować nawet ich zwolennicy z wyższym IQ. Tego problemu nie ma pani Małgosia, bo platfusiarnia była tak fiskalna, że teraz odżywają resentymenty dla stałych relacji cenowych podczas ich rządów.

Jeżeli ktoś ma lepsze perspektywy przed reelekcją Dudusia to bardzo proszę. Byle uzasadnione.
    • no-popis Może Was zaskoczę 05.01.20, 21:02
      ...uważam, że Kidawa wygra te wybory w drugiej turze na tej samej zasadzie jak koalicja antypisowska ma senat.

--
      • snajper55 Re: Duduś musi przegrać. 08.01.20, 04:38
        141288bs napisał:

> - nie musi i nie przegra. Natomiast Kichawa Konska nie ma najmniejszych szans.

Tak, tak. Duduś musiałby na pasach zakonnicę w ciąży przejechać...

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • lechutek1966 Re: Duduś musi przegrać. 08.01.20, 20:06
          snajper55 napisał:

> 141288bs napisał:
          >
          > > - nie musi i nie przegra. Natomiast Kichawa Konska nie ma najmniejszych s
          > zans.
          >
          > Tak, tak. Duduś musiałby na pasach zakonnicę w ciąży przejechać...
          >
          > S.

A co na to red. Michnik? Masz jakieś przecieki?👍
    • haen2010 Re: Duduś musi przegrać. 09.01.20, 13:13
      Obserwuję tu krótką pamięć o ostatnich wyborach. Kaczuś w liczbach bezwzględnych z opozycją przegrał. Pomimo szalonych łapówek wyborczych. Wygrał D'Hont. Jeszcze wtedy drożyzna z inflacją nie była tak nieprzyjemna dla codziennych konsumentów.
      Przed wyborami majowymi chcą wesprzeć Dudusia jakimś tysiącem dla dziesięciu milionów. Ja uważam, że ta łapówa jest bez sensu, to akt rozpaczy pisowskiej swołoczy. Nie pomoże, bo zdecyduje codzienny real egzystencji.
      • qinto Re: Duduś musi przegrać. 09.01.20, 16:32
        haen2010 napisał:

> Obserwuję tu krótką pamięć o ostatnich wyborach. Kaczuś w liczbach bezwzględnyc
        > h z opozycją przegrał. Pomimo szalonych łapówek wyborczych. Wygrał D'Hont. Jesz
        > cze wtedy drożyzna z inflacją nie była tak nieprzyjemna dla codziennych konsume
        > ntów.
        > Przed wyborami majowymi chcą wesprzeć Dudusia jakimś tysiącem dla dziesięciu mi
        > lionów. Ja uważam, że ta łapówa jest bez sensu, to akt rozpaczy pisowskiej swoł
        > oczy. Nie pomoże, bo zdecyduje codzienny real egzystencji.

Na polityce znasz się tak, jak ja na operetce.
        Nie znam się nic, a nic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka