Dodaj do ulubionych

Obstawiam Joannę Muchę.

05.01.20, 16:55
Jak jakiś debil polityczny. Bo podobno Budka już ma zwycięstwo w kieszeni. Dlaczego mnie ta głupota dopadła?

Bo widzę jak się namnożyło pretendentów do schedy po Schetynie. Moim zdaniem tylko dlatego, by zablokować wybór Budki w pierwszej turze. Nie chcą i obawiają się pana BB. Nawet się nie dziwię, to taki Gomułka naszych czasów. Zawsze mądry, zawsze zasadniczy no i łysy.

Każdy z pozostałej czwórki chce zachować swoje wpływy w partii. Literalnie - Arłukowicz, Siemoniak czyli Schetyna, Sienkiewicz i Zdrojewski. Tylko Mucha bez tego komfortu.

Moim zdaniem to Mucha od dłuższego czasu właściwie diagnozuje obecny stan partii i program na przyszłość. Pismaki mało się tym zajmują, ważny jest wyścig ogierów.

Podstawową wadą tej ładnej urody klaczy jest to, że nie powinna być mądrzejsza od ogierów, nie pisząc o wałachach. Mimo wszystko sądzę, że w drugiej turze ona powinna wygrać wybory w platfusiarni.

Tak to jest jak polityczka oprócz urody ma jeszcze dobrze poukładane w głowie. Co innego taka Angela M.

t
Obserwuj wątek
      • taniarada Już kiedyś pisałem 05.01.20, 18:54
        haen2010 napisał:

> Zapomniałem dodać, że wybór Joanny Muchy na szefową to najlepsze wsparcie w kam
        > panii o Belweder. Kluczowe mordobicie dla dalszej egzystencji pt. Platforma Oby
        > watelska.
        Jest plebiscyt kto w Platformie wybierze głupiego od siebie.Tusk kiedyś wybrał Kopacz.😁
    • taniarada Re: Obstawiam Joannę Muchę. 05.01.20, 18:51
      Oglądałem dzisiaj towarzysza Budkę w TVN.Rozmowa o PIS Gęba zawzięta i pełna wrogości.Być może ma to od urodzenia.Rozmowy kto obejmie schedę po Schetynie .Raz się uśmiechnął.Jak myślicie czy Sienkiewicz spali Budkę?
      • ukos Re: Obstawiam Joannę Muchę. 05.01.20, 19:38
        taniarada napisał(a):

> Oglądałem dzisiaj towarzysza Budkę
        > Gęba zawzięta i pełna wrogości.

Jeszcze wybory w PO się nie odbyły a hejt już jak na Adamowicza i Grodzkiego, pewnie za te same przednominacyjne, goebbelsowskie pieniądze.
        Towarzyszy to macie w PiSdu, wielu. Bardzo wielu.
        --
        IV RP = kacaPolska pod rządami kacaPiSu
        • qinto Re: Obstawiam Joannę Muchę. 06.01.20, 13:42
          ukos napisał:

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Oglądałem dzisiaj towarzysza Budkę
          > > Gęba zawzięta i pełna wrogości.
          >
          > Jeszcze wybory w PO się nie odbyły a hejt już jak na Adamowicza i Grodzkiego, p
          > ewnie za te same przednominacyjne, goebbelsowskie pieniądze.
          > Towarzyszy to macie w PiSdu, wielu. Bardzo wielu.

W peło jest ich też od groma, wpisz sobie w adres wyszukiwarki ilu jest byłych pezetperowców w szeregach peło.
          Po za tym, nie kto inny, tylko peło w osobie grzesia wykopała ich z grobu wysłała do parlamentu europejskiego, dzięki grzesiowi, znowu mógł przypominać nam o wyzwoleniu nas przez krasnoarmiejców, towarzysz czarzasty.
    • qinto Re: Obstawiam Joannę Muchę. 06.01.20, 15:27
      no-popis napisała:

> haen2010 napisał:
      >
      > > Jak jakiś debil polityczny. Bo podobno Budka już ma zwycięstwo w kieszeni
      > . Dlac
      > > zego mnie ta głupota dopadła?
      > Głupota Ciebie nie dopadła ale nadal nie opuszcza.
      > Twój wybór jest jeszcze głupszy niż eSLDowski Magdaleny Ogórek.

Nie podzielam Twojego zdania w kwestii wyboru przez haena J.Muchy - Muszki
      To jego wybór i ma do tego prawo, choćby był głupi.
      Ja też mu tłumaczę, że MKB, to zły wybór dla platfusów, jednak nie mam do niego pretensji za jego wybór.
      Uważam, że jeżeli platforma obstawiła by jakąś klacz krwi arabskiej, to też by uzyskała wynik podobny do MKB.
    • no-popis Re: Obstawiam Joannę Muchę wartą 6 000 000 zł 06.01.20, 18:32
      Użyję delikatniejszych określeń niż tr o ll Henio.
      Dotowany koncert Madonny przez Muchę. Wydała na dotację koncertu 6 000 000 zł.
      Nie będę jej wyzywał od złodziejek itp bo musiałbym być Tobą lub zapijaczonym ale nazwę nieodPOwiedzialną i rozrzutną.

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka