Dodaj do ulubionych

Magister Z. Stonodze nie odpuści

07.01.20, 10:01
nie ma zmiłuj:
fakty.interia.pl/polska/news-zbigniew-s-zatrzymany-grozil-ministrowi-sprawiedliwosci-i-je,nId,4248336,via,1?utm_source=webpush&utm_medium=push&utm_campaign=CampaignName
Patrz moja sygnaturka, bo to odwet za te "wacki" dla Magistra:

--
www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
Obserwuj wątek
    • no-popis tak samo jak mgr Komorowski nie odpuścił 07.01.20, 10:48
      ..młodemu chłopakowi antykomorowi, który pisał zresztą dekikatniejsze teksty od Twoich.
      --
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
      • eiran Re: tak samo jak mgr Komorowski nie odpuścił 07.01.20, 11:19
        ludzikow, na ten przykład, uważał strzelanie fekaliami (na ekranie komputera, rzecz jasna) w urzędującego prezydenta, za bardzo użyteczną zabawę, wspomagającą rozwijanie koordynacji oko-ręka u grającego, a więc po tym, jak trochę sobie w nią z radością pograł, obrzuciwszy twarz Komorowskiego kilkudziesięcioma brązowymi grudkami (wciąż tylko na ekranie, rzecz jasna); zachęcał wnuki by też się przyłączyły. A strzelanka z "pistoletu" - to dopiero była pouczająca zabawa!

--
        Przez 14 lat ayran.
        • maotsetung Re: tak samo jak mgr Komorowski nie odpuścił 07.01.20, 11:23
          eiran napisał:

> ludzikow, na ten przykład, uważał strzelanie fekaliami (na ekranie komputera, r
          > zecz jasna) w urzędującego prezydenta, za bardzo użyteczną zabawę, wspomagającą
          > rozwijanie koordynacji oko-ręka u grającego, a więc po tym, jak trochę sobie w
          > nią z radością pograł, obrzuciwszy twarz Komorowskiego kilkudziesięcioma brą
          > zowymi grudkami (wciąż tylko na ekranie, rzecz jasna); zachęcał wnuki by też si
          > ę przyłączyły. A strzelanka z "pistoletu" - to dopiero była pouczająca zabawa!
          >

Obrzucanie gOwnem to PiSia specjalność!

--
          Życzenia Stonogi dla Zbigniewa Z:www.youtube.com/watch?v=Jua9KwnShY4
          • no-popis Re: tak samo jak mgr Komorowski nie odpuścił 07.01.20, 12:30
            maotsetung napisał:

> eiran napisał:
            >
            > > ludzikow, na ten przykład, uważał strzelanie fekaliami (na ekranie komput
            > era, r
            > > zecz jasna) w urzędującego prezydenta, za bardzo użyteczną zabawę, wspoma
            > gającą
            > > rozwijanie koordynacji oko-ręka u grającego, a więc po tym, jak trochę s
            > obie w
            > > nią z radością pograł, obrzuciwszy twarz Komorowskiego kilkudziesięcio
            > ma brą
            > > zowymi grudkami (wciąż tylko na ekranie, rzecz jasna); zachęcał wnuki by
            > też si
            > > ę przyłączyły. A strzelanka z "pistoletu" - to dopiero była pouczająca za
            > bawa!
            > >
            >
            >
            > Obrzucanie gOwnem to PiSia specjalność!
            To Ty należysz do PiSu !

--
            Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
              • no-popis Re: Mówisz że wszyscy co tu pisza to pisiory? 07.01.20, 13:00
                taniarada napisał(a):

> > Obrzucanie gOwnem to PiSia specjalność!
                > To Ty należysz do PiSu.Mówisz że wszyscy co tu piszą to pisiory?Kolega snajper
                > też?Śmiała teoria

Sami pisowcy :) .
                Zabawne jest to jak zapijaczony pisze o innych jako o tarzajacych w błocie. Zabawne!

--
                • taniarada Re: Mówisz że wszyscy co tu pisza to pisiory? 07.01.20, 13:15
                  no-popis napisała:

> taniarada napisał(a):
                  >
                  > > > Obrzucanie gOwnem to PiSia specjalność!
                  > > To Ty należysz do PiSu.Mówisz że wszyscy co tu piszą to pisiory?Kolega sn
                  > ajper
                  > > też?Śmiała teoria
                  >
                  > Sami pisowcy :) .
                  > Zabawne jest to jak zapijaczony pisze o innych jako o tarzajacych w błocie. Za
                  > bawne!
                  > Lubię Ryja choć czasami przegina.Nie lubię chamstwa ,hejtów, oraz nie lubię grzebać przy samochodzie. Mimo tego, że jakieś pojęcie o nim mam i nie cierpię wypełniać różnego rodzaju druków (mam na nie alergie) np. PIT-ów.
            • maotsetung Jajcara z ciebie taniuszka 07.01.20, 15:03
              no-popis napisała:

> > Obrzucanie gOwnem to PiSia specjalność!
              > To Ty należysz do PiSu !

Albo nie wiesz co piszesz, ja i PiS przecież tego nawet sam Naczelny Idioita by nie wymyśłił.

--
              Życzenia Stonogi dla Zbigniewa Z:www.youtube.com/watch?v=Jua9KwnShY4
              • no-popis Re: Jajcara z ciebie taniuszka 07.01.20, 21:10
                maotsetung napisał:

> no-popis napisała:
                >
                > > > Obrzucanie gOwnem to PiSia specjalność!
                > > To Ty należysz do PiSu !
                >
                > Albo nie wiesz co piszesz, ja i PiS przecież tego nawet sam Naczelny Idioita by
                > nie wymyśłił.
                >
                >
                Nie zrozumiałeś. Standard !

--
      • taniarada Z kicia nie wyjdzie 07.01.20, 14:42
        snajper55 napisał:

> A przecież on tylko uwypuklał (ha, ha!) fachowość żony ministra Ziobry. Pislami
        > ści nie lubią fachowości?
        >
        > S.
        W sumie Prokuratura Okręgowa w Kielcach przedstawi Zbigniewowi S. zarzuty związane ze 188 przestępstwami.Ja nie mogę .Gdyby nie dobroć Kaczyńskiego KS by dostał.🤣
        • snajper55 Re: Z kicia nie wyjdzie 07.01.20, 16:08
          taniarada napisał(a):

> W sumie Prokuratura Okręgowa w Kielcach przedstawi Zbigniewowi S. zarzuty związ
          > ane ze 188 przestępstwami.Ja nie mogę .Gdyby nie dobroć Kaczyńskiego KS by dost
          > ał.🤣

Kaczyński jest tak dobry jak Dzierżyński ze starego kawału. Dzierżyński idąc Newskim Prospektem kopnął żebrzące dziecko. Bo Dzierżyński był litościwy, mógł przecież zastrzelić.

Pislamska prokuratura może każdego oskarżyć o 55555 przestępstw. I co z tego?

S.
          --
          Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
    • rzewuski1 Re: Magister Z. Stonodze nie odpuści 07.01.20, 19:41
      Zbigniew Stonoga (ur. 1974) – polski przedsiębiorca, wideobloger, działacz społeczny i polityczny.

Dziękuję wszystkim, którzy posłuchali mojego apelu i zagłosowali na Andrzeja Dudę. Mój wkład w jego zwycięstwo to aż 2,04 proc.
      Źródło: W co gra Zbigniew Stonoga. Człowiek, który „przekazał Dudzie 2 proc. poparcia”, wyborcza.pl, 9 czerwca 2015.

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka