Dodaj do ulubionych

Czy Duda przeprosi za kłamstwa?

07.01.20, 13:54
27 grudnia - dzień po świętach - ja tutaj w pałacu prezydenckim spotykałem się z ekspertami i o tej sprawie dyskutowałem, i tą strategię planowałem, i rozmawiałem z panem premierem. Gdzie zaraz później marszałek Senatu, pan Grodzki, zaprasza do siebie ambasadora Rosji, uśmiechają się, robią sobie razem zdjęcia
Wypadałoby, zrobił z siebie Dudę, i to na oczach wszystkich, więc wypadałoby przeprosić, ale to pisior, czyli pójdzie w zaparte, do tego oni są zdolni, o zarzewiu wojny na Wschodzie milczy, o haniebnych wypowiedziach Putlera milczy, ale komentowanie skoków narciarskich toto jest pierwsze, dziwny typ nawet jak na pisiora.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25569393,andrzej-duda-wprowadza-w-blad-ws-grodzkiego-chodzi-o-spotkanie.html#a=362&c=159&s=BoxNewsLink

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Czy Duda przeprosi za kłamstwa? 07.01.20, 15:24
   Zaczynamy od początku .Tylko kulturalnie i bez chamstwa. W połowie grudnia ambasador Rosji, Sergiej Andriejew zaczął zabiegać o spotkanie z marszałkiem Senatu z PO, Tomaszem Grodzkim. Marszałek zapalił się do tego pomysłu i tak bardzo zależało mu na spotkaniu, że poszedł na nie, wbrew temu, że polska dyplomacja mu to odradzała. – Od sierpnia obserwujemy akcje propagandowe Kremla i wiedzieliśmy, że się zaktywizują przed rocznicą Auschwitz, ale pragnienie Marszałka było silniejsze i się uparł – mówi portalowi tvp.info jeden z dobrze poinformowanych dyplomatów. Twardo mu to odradzaliśmy, ale oni nie chcieli słuchać, bo Marszałek się uparł i zapowiedział, że będzie się spotykał z całym korpusem. On nie pytał nas o zdanie, on tylko nam zakomunikował, że się zamierza spotkać. Pragnienie marszałka Grodzkiego było silniejsze i się uparł. Było sporo rozmów, że odradzamy, bo to zły sygnał. Nie zastosowali się – relacjonuje rozmówca portalu tvp.info. Dodaje, że Tomasz Grodzki dostał pismo, w którym otrzymał informację, że skoro upiera się, iż na zaproszenie ambasadora Rosji na spotkanie odpowiedzieć trzeba, to MSZ „sugeruje raczej niższy poziom” - najlepiej szefa senackiej komisji spraw zagranicznych.
   Rozmowa z ambasadorem Rosji bez zgody MSZ , a nawet wbrew
   stanowisku MSZ , w sytuacji napiętych stosunków z Rosją , jest nie
   tylko przekroczeniem uprawnień Marszałka Senatu , ale wręcz zdradą
   i wymaga retorsji ze strony państwa Co z tym ? Dalej Marszałek będzie
   uprawiał "swoją" POlitykę i szkodził państwu ? Kiedy to zostanie przerwane .Amen
   • man_sapiens Re: Czy Duda przeprosi za kłamstwa? 07.01.20, 15:44
    t"wiedzieliśmy, że się zaktywizują przed rocznicą Auschwitz" Tak wiedzieliśmy, że aż o tym nikomu nie mówiliśmy bo śladów takiej informacji nie ma.

    "Twardo mu odradzaliśmy". Tak twardo, że nikt tego nie widział i nie słyszał.

    Marszałek zapalił się do tego pomysłu i tak bardzo zależało mu na spotkaniu, że poszedł na nie, wbrew temu, że polska dyplomacja mu to odradzała. Grodzki tak bardzo zapalił się do spotkania z ambasadorem Rosji ze najpierw spotkał się z wieloma ambasadorami, potem też a dokładniej spotkania są ze wszystkimi członkami korpusu dyplomatycznego. No cóż, pisowska logika rożni się od tego, czego uczą na wykładach matematyki.

    A może trzeba było zaoferować komu trzeba 5.000zł, jak pacjentowi Grodzkiego, który miał go za to oczerniać? To przecież nie chamstwo.

    --
    Kradniemy, ale się dzielimy Hasło wyborcze PiS
    • buldog2 Re: Czy Duda przeprosi za kłamstwa? 07.01.20, 16:18
     "wiedzieliśmy, że się zaktywizują przed rocznicą Auschwitz" Tak wiedzieliśmy, że aż o tym nikomu nie mówiliśmy bo śladów takiej informacji nie ma.

     Można z powyższego wnosić, że mowa była albo na odprawie oficjalnej u ambasadora, operatywce u oficera prowadzącego w którym z lokali (Mickiewicza 49, Belwederska też 49, czy na suchy koniec Al. Jerozolimskie 125/127 bądź Nowogrodzka bodajże 86 (numer tajny)).


     PISowska logika różni się od zwykłej już na etapie syntaktyki. A jak tylko wejdziemy w znaczenia!... Jar, przepraszam, Agent JAR, mówił kiedyś, że nie wolno zmieniać znaczeń słów. Tutaj syntaktyka tradycyjna, ale już interpretacja - dokładnie na odwrót. To dlatego pisowski świat dysku stoi do góry nogami, a słonie po nim chodzą.

     --
     Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
     Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
     Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  • buldog2 Re: Czy Duda przeprosi za kłamstwa? 07.01.20, 16:22
   Nie przeprosi, powiedziano mu że to bez sensu. Nie ma zdolności honorowej.

   --
   Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   • taniarada Panu marszałkowi senatu odbiła władza 07.01.20, 17:01
    buldog2 napisał:

    > Nie przeprosi, powiedziano mu że to bez sensu. Nie ma zdolności honorowej.
    >
    Jedni lubią latać samolotami .Patrz Borusewicz.Karczewski lubi pałace.Grodzki to trzeci następca do tronu.A wszystkich łączy pęd do do kasiory.Siema .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka