Dodaj do ulubionych

Czy pislamski hejt okaże się skuteczny?

09.01.20, 19:31
W przypadku Adamowicza okazał się skuteczny i problem Adamowicza pislamskie władze mogły zamknąć. Co prawda ręce zostały ubabrane krwią prezydenta, ale to nic, zmyje się, wykruszy.

Teraz pislamiści zachęceni tamtym sukcesem prowadzą identyczną akcję w stosunku do profesora Grodzkiego, marszałka Senatu. Czy w tym przypadku też osiągną sukces? Obawiam się, że tak. Pytanie tylko kto, gdzie, jak i kiedy.

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 09.01.20, 19:39
      Czy myślisz że pan Stefan który zamordował Adomowicza był z PiS? Czy pamiętasz to ? Tu się dzieje więcej niż w telenoweli! Najpierw Adamowicz przez długie lata startował w wyborach na prezydenta Gdańska z poparciem Platformy Obywatelskiej, później przez jego kłopoty z prawem PO odepchnęła go i postawiła na "świeżą krew".W internecie nic nie ginie.
    • qinto Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 09.01.20, 19:43
      snajper55 napisał:

> W przypadku Adamowicza okazał się skuteczny i problem Adamowicza pislamskie wła
      > dze mogły zamknąć. Co prawda ręce zostały ubabrane krwią prezydenta, ale to nic
      > , zmyje się, wykruszy.
      >
      > Teraz pislamiści zachęceni tamtym sukcesem prowadzą identyczną akcję w stosunku
      > do profesora Grodzkiego, marszałka Senatu. Czy w tym przypadku też osiągną suk
      > ces? Obawiam się, że tak. Pytanie tylko kto, gdzie, jak i kiedy.
      >
      > S.

Adamowicz miał zarzuty prokuratorskie za czasów peło. Więc nie erdol ślepooki.
      • snajper55 Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 09.01.20, 20:20
        qinto napisał:

> snajper55 napisał:
        >
        > > W przypadku Adamowicza okazał się skuteczny i problem Adamowicza pislamsk
        > ie wła
        > > dze mogły zamknąć. Co prawda ręce zostały ubabrane krwią prezydenta, ale
        > to nic
        > > , zmyje się, wykruszy.
        > >
        > > Teraz pislamiści zachęceni tamtym sukcesem prowadzą identyczną akcję w st
        > osunku
        > > do profesora Grodzkiego, marszałka Senatu. Czy w tym przypadku też osiąg
        > ną suk
        > > ces? Obawiam się, że tak. Pytanie tylko kto, gdzie, jak i kiedy.
        > >
        > > S.
        >
        >
        > Adamowicz miał zarzuty prokuratorskie za czasów peło. Więc nie erdol ślepooki.

A ja pisze o hejcie, a nie o zarzutach. O takim samym hejcie, jakiego dziś jest celem profesor Grodzki.

S.
        --
    • asdfg2018 Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 09.01.20, 19:46
      Czas ucieka , Norymberga czeka .

-
      " Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w krótkim komentarzu w mediach społecznościowych napisał o ks.Mateuszu Szydło iż "oznacza to tylko jedno". Ks. " Isakowicz-Zaleski w innym wpisie opisał z kolei sytuację w seminariach w Polsce, do których wstępuje niezwykle mało kandydatów; wielu innych porzuca kapłaństwo. ":Równocześnie z kapłaństwa odchodzi wielu młodych księży. Jedni zakładają rodziny, inni dokonują "coming out" jako geje. To wszystko świadczy o ogromnym kryzysie w Kościele polskim. Jednak prezydium Episkopatu, wybrane w tym samym składzie na kolejną 5-letnią kadencję, nie przedstawia ani analizy tego groźnego zjawiska, ani propozycji działań zaradczych" - pisał ks. Isakowicz-Zaleski. "
        • taniarada Grodzki hejtuje Kaczyńskiego 09.01.20, 20:20
          qinto napisał:

> rzewuski1 napisał:
          >
          > > Wszystko ma swoje granice .
          > >
          >
          >
          > Fakt.
          > Zwłaszcza, że szuflady w gabinecie pana Tomasza Napoleona Grodzkiego, nie przem
          > ówią ludzkim głosem.
          Grodzki pytany w Radiu Zet o wypowiedź Kaczyńskiego powiedział, że życzy prezesowi PiS szybkiego powrotu do zdrowia. – Jak się bierze silne leki przeciwbólowe, (to) naprawdę umysł człowieka reaguje trochę inaczej, więc na miejscu pana prezesa zająłbym się szybkim powrotem do zdrowia, do działalności i do pracy – wskazał.Ludzki pan.Ma dostęp do karty zdrowia Kaczyńskiego.Gdyby zachował trochę pokory .Odrobinę .Inna by była jego sytuacja .Nie zazdroszczę panu marszałkowi.
        • snajper55 Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 09.01.20, 20:21
          qinto napisał:

> Fakt.
          > Zwłaszcza, że szuflady w gabinecie pana Tomasza Napoleona Grodzkiego, nie przem
          > ówią ludzkim głosem.

No weź, bo się Prezes obrazi. To przecież On jest Napoleonem. I Cezarem.

S.
          --
        • buldog2 Tak!Tak! 09.01.20, 21:37
          Ty też nie przemówisz ludzkim głosem. PISowcy i ryby głosu nie mają.
          Ale za to możecie PISać bzdury, jakie człowiekowi nie przyszłyby do głowy. Z waszym IQ to normalne, ja was znam...

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          • taniarada Kwak kwak 09.01.20, 21:44
            buldog2 napisał:

> Ty też nie przemówisz ludzkim głosem. PISowcy i ryby głosu nie mają.
            > Ale za to możecie PISać bzdury, jakie człowiekowi nie przyszłyby do głowy. Z wa
            > szym IQ to normalne, ja was znam...
            >
            > Ty jak kaczka kwaczesz.Do Pisiorów się zapisałeś Śliniak?Twój post to hicior tego dnia .Mecz się skończył ,Polki wygrały .Ty tu kwaczesz .Idę spać .Byle byś mi się nie przyśnił. Papatki.
            • snajper55 Re: Kwak kwak 09.01.20, 22:31
              taniarada napisał(a):

> Ty jak kaczka kwaczesz.Do Pisiorów się zapisałeś Śliniak?Twój post to hic
              > ior tego dnia .Mecz się skończył ,Polki wygrały .Ty tu kwaczesz .Idę spać .Byle
              > byś mi się nie przyśnił. Papatki.

Polki? W siatkówkę? No i co? Wiadomo, że to dzięki Prezesowi mimo knowań Tuska.

S.
              --
          • x2468 Re: Tak!Tak! 10.01.20, 00:27
            Mial okazje, niestety nie skorzystal noc bozonarodzeniowa minela, ma szanse za rok.

--
            Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
    • buldog2 Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 09.01.20, 21:32
      Sprawa jest jest prosta, niestety.
      Brak odpowiedzi opozycji demokratycznej, powtarzania w kółko to samo, tylko na odwrót. I o 50.000 łapówki ukradzionych przez JARa i ściganiu okradzionego, nie złodzieja.
      Przy każdej okazji, obojętne na temat czy nie, we wszystkich mediach.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
              • snajper55 Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 10.01.20, 19:58
                lechutek1966 napisał:

> Widocznie marszałek zasłuzyl na szczególne traktowanie.

W oczach pislamistów zasłużył. Przecież zabrał Karczewskiemu stanowisko marszałka Senatu, które Karczewskiemu się po prostu należało. Pislamiści nie potrafią pogodzić się z wynikami wyborów i stąd ten hejt. Może jakiś niezrównoważony psychicznie zajmie się dzięki temu hejtowi profesorem Grodzkim.

S.
                --
                • lechutek1966 Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 10.01.20, 20:04
                  snajper55 napisał:

> lechutek1966 napisał:
                  >
                  > > Widocznie marszałek zasłuzyl na szczególne traktowanie.
                  >
                  > W oczach pislamistów zasłużył. Przecież zabrał Karczewskiemu stanowisko marszał
                  > ka Senatu, które Karczewskiemu się po prostu należało. Pislamiści nie potrafią
                  > pogodzić się z wynikami wyborów i stąd ten hejt. Może jakiś niezrównoważony psy
                  > chicznie zajmie się dzięki temu hejtowi profesorem Grodzkim.
                  >
                  > S.

Ty jesteś bardziej zasłużony od marszałka. Ale przyjdzie też czas na ciebie sea monsterku.
        • taniarada Pisz w nawiasie Szczerba 10.01.20, 05:04
          x2468 napisał:

> Karczewski przemowil:
          > www.wiesci24.pl/2020/01/09/gdzie-jest-cba-marszalek-z-pis-przyznal-sie-ze-bral-od-pacjentow-wideo/
          Karpie od kilku lat kupuję gotowe do smażenia. Jako lekarz często dostawałem żywe zwierzęta - koguty, kury. Musiałem prosić swojego kolegę, żeby zabijał. Nigdy w życiu nie zabiłem kurczaka ani ryby – mówił przed Świętami Bożego Narodzenia w RMF FM były marszałek Senatu Stanisław Karczewski.Czy powiedział że od pacjentów?Gówniane wieści .Już kiedyś pisałem. www.tvp.info/46118697/cba-apeluje-do-swiadkow-korupcji-w-szczecinskim-szpitalu-jest-jeden-warunek
          • aniechto.only Re: Pisz w nawiasie Szczerba 10.01.20, 05:33
            taniarada napisał(a):
            Nigdy w życiu nie zabiłem kurczaka ani ryby – mówił przed Świętami Bożego Narodzenia w RMF FM były marszałek Senatu Stanisław Karczewski.Czy powiedział że od pacjentów?Gówniane wieści .Już kiedyś pisałem. www.tvp.info/46118697/cba-apeluje-do-swiadkow-korupcji-w-szczecinskim-szpitalu-jest-jeden-warunek

Skoro nie powiedział, to były to prezenty od wdzięcznych firm pogrzebowych, które się zajęły pacjentami Karczewskiego.
            • snajper55 Re: Pisz w nawiasie Szczerba 10.01.20, 14:06
              aniechto.only napisała:

> taniarada napisał(a):
              > Nigdy w życiu nie zabiłem kurczaka ani ryby – mówił przed Świętami Bożego Narodzenia w RMF FM były marszałek Senatu Stanisław Karczewski.Czy powiedział że od pacjentów?Gówniane wieści .Już kiedyś pisałem. www.tvp.info/46118697/cba-apeluje-do-swiadkow-korupcji-w-szczecinskim-szpitalu-jest-jeden-warunek
              >
              > Skoro nie powiedział, to były to prezenty od wdzięcznych firm pogrzebowych, k
              > tóre się zajęły pacjentami Karczewskiego.

Karczewkiemu pacjenci podobno dawali po to, aby ich nie operował. Taką miał dobrą renomę.

S.
              --
            • snajper55 Re: Pisz w nawiasie Szczerba 10.01.20, 14:11
              aniechto.only napisała:

> Skoro nie powiedział, to były to prezenty od wdzięcznych firm pogrzebowych, k
              > tóre się zajęły pacjentami Karczewskiego.

Od spadkobierców jego pacjentów.

S.
              --
    • aniechto.only Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 10.01.20, 05:58
      Prokuratura wkroczyła do szpitala, w którym pracuje prof. Grodzki i Domagają się danych pacjentów operowanych od 1992r. CBA zamieściło ogłoszenie o poszukiwaniu świadków.
      Kolejne śledztwo trałowe. Przypomnę jak zastraszano świadków w pierwszym, w 2013:

".. .dr G. wszczepił jej ojcu by-passy. Mężczyzna miał zawał, a ponieważ leczył się na cukrzycę i miał otwarte rany na nogach (po wypadku), nie chciała go przyjąć żadna klinika w Polsce. Zgodził się dopiero dr G.

"Chciałam kupić kwiaty, ale dla mężczyzny nie jest to dobra forma podziękowania. W związku z tym kupiłam pudełko na cygara i zostawiłam w pokoju dr. G. On nawet na to nie zwrócił uwagi. Spieszył się do zabiegu"

"Jestem anestezjologiem. Zostałam zatrzymana podczas swojego dyżuru w szpitalu. Agenci CBA weszli na blok operacyjny, tak jak stali. Panowie z CBA (były trzy osoby) nie mogli zrozumieć, że nie mogę od razu wyjść. Miałam pacjentów, którzy byli podłączeni do respiratorów. W chwili zatrzymania przyjmowałam pacjentkę, była reanimacja. Odmówiłam wyjścia, bo byłam jedynym anestezjologiem w szpitalu. Dwie, trzy godziny szukałam kogoś na zastępstwo. Agenci CBA chodzili za mną krok w krok...

Od razu w prokuraturze powiedziano mi, że grozi mi osiem lat więzienia. Mam wrażenie, że wtedy mi grożono. To było bardzo nieprzyjemne. Mówiono mi, że zostanę zamknięta w areszcie śledczym.
      W trakcie przesłuchania przez prokuratora kilkakrotnie byłam proszona, naciskana, że dałam to pudełko, aby ojciec miał lepszą opiekę u oskarżonego [czyli dr. G.]

Powiedziałam to, czego ode mnie oczekiwano" - przyznała w sądzie Anna Z.-M. Po latach sama prokuratura umorzyła jej postępowanie w sprawie o łapówkę."

wyborcza.pl/1,76842,13165716,Tak_przesluchiwaly_CBA_Kaminskiego_i_prokuratura_Ziobry_.html
    • qwardian Re: Czy pislamski hejt okaże się skuteczny? 10.01.20, 15:20
      Platforma odsunęła Adamowicza, bo niszczył jej wizerunek. Dlatego startował z własnej listy na urząd prezydenta. Zresztą na jego temat na Forum Kraj nie pisano często, jeżeli w ogóle. Ale to już wiesz. Natomiast z Grodzkim jest problem, bo brał łapówki, a osoba, która się za nim ujęła, okazała się być, odniosę się do cytatu "instruktorem szkoleniowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego."

--
      Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka