Dodaj do ulubionych

Jak tu pomóc Dudusiowi?

10.01.20, 09:40
Zrealizowała się ekipa na Belweder. Pięcioro ich. Zastanawiam się, co pisowskie państwo na konkurentów Dudusia wymyśli. Na pewno oszczędzą Biedronia bo ich zdaniem zabiera on głosy MKB. No i trzymają go na krótkiej smyczy. To praktycznie ich agent na opozycję. Ale reszta, głównie MKB to ból głowy i to duży. Bosak, Hołownia i Kosiniak buszują w elektoracie głównie kościelnym.

Ma ktoś jakieś pomysły na pisowski zorganizowany hejt? Jak ten na Grodzkiego?
Obserwuj wątek
  • maotsetung Znajdą jej dziadka w Wermachcie, albo wujka z NKWD 10.01.20, 10:29
   haen2010 napisał:

   > w piaskownicy i ukradła mu wiaderko
   > Ma ktoś jakieś pomysły na pisowski zorganizowany hejt? Jak ten na Grodzkiego?

   Mogą tez pogrzebać w jej dzieciństwie i ujawnić, że w przedszkolu moczyła się na lezakowaniu lub walnęła łopatką kolegę w piaskownicy i ukradła mu wiaderko.
   Całe PiSie służby pod dowództwem Ułaskawionego zapewne prześwietlają całe jej życie od chwili poczęcia do chwili obecnej. Może się dużo znaleźć, np mogła ściągać na klasówce, albo nie daj boże palić papierosy w kiblu na przerwach między lekcjami, albo balować na studiach
   Mogła też zjeść kiełbasę w post, albo nie daj boze nie przezegnać się przed krzyżem.
   Qrwski ze swoją ekipom już są w gotowości bojowej, bo to co odkryją ekipy Ułaskawionego najpierw trafi do Qrwizji i ta już będzie wiedziała jak to zrobić. Ma doświadczenie z Tuskiem i Grodzkim, a teraz dostała na to dodatkiwe fundusze z budżetu państwa, więc na pewno będzie Alleluja i do przodu!


   --
   Życzenia Stonogi dla Zbigniewa Z:www.youtube.com/watch?v=Jua9KwnShY4
  • pies.na.czarnych Re: Jak tu pomóc Dudusiowi? 10.01.20, 11:03
   Nalezy rozpowszechniać jego wpisy na Twitterze.

   Prezydent Andrzej Duda umieścił w mediach społecznościowych wpis. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie sytuacja geopolityczna.
   Komisja Wenecka w Polsce. Konflikt amerykańsko- irański. Rada Bezpieczeństwa Narodowego - która według powszechnej opinii powinna zostać zwołana - te tematy nie przyciągnęły uwagi prezydenta Andrzeja Dudy.
   "W gospodarstwie u Państwa Mileny i Kamila Chodnickich w Kumelsku jest nie tylko centrum sterowania oborą ale krowy mają nawet swoje spa;-) To się nazywa nowoczesne rolnictwo. #Polska2020" - napisał pierwszy obywatel RP na Twitterze.
   twitter.com/AndrzejDuda/status/1215277702506303489/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1215277702506303489&ref_url=http%3A%2F%2Fpolityczek.pl%2Funcategorised%2F12286-konflikt-na-bliskim-wschodzie-a-duda-informuje-o-krowim-spa-w-podlaskim%3Ffbclid%3DIwAR1hGHSv-KCIve1Dk1dPTch99faZXQaSFeTF_m-jUK4lVEPvVmJapUBEOak

   - Nie wiem, czy pan Andrzej Duda wie, ale owe gospodarstwo zostało unowocześnione dzięki środkom unijnym wywalczonym przez rząd Donalda Tusk - napisał w kierunku Dudy komentator polityczny Mikołaj Wróbelek.


   --
   Uwaga szczur!
   • x2468 Re: Jak tu pomóc Dudusiowi? 10.01.20, 11:42
    Niby wszystko jest a krowa niemyta. Czyzby pisiurek hodowca zamiast ja oporzadzic caly czas zuzywal na "dawanie odporu wrogom klasowym i innym odwetowcom" w internecie?

    --
    Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
  • qinto Re: Jak tu pomóc Dudusiowi? 10.01.20, 11:42
   głównie MKB to ból głowy i to duży.

   Taa, bidula nie ma nawet do tej pory szefa sztabu wyborczego, bo w platusiarni trwa walka buldogów o szefostwo.
   Jeżeli zostanie Zdrojewski, to myślę, że on ją wyleczy z myśli o prezydenturze, przez odpowiednie działania.

   Hejt na marszałka, Napoleona Grodzkiego?
   To co ty tutaj uprawiasz na forum nie jest hejtem?
   • taniarada Kogo tam mamy na prezydenta 10.01.20, 12:53
    .haen2010 napisał:

    > Hmm, mam coś. Przecież pradziadek MKB zwiewał jak niepyszny do Wilanowa przed P
    > iłsudskim. Podobno teraz Kaczuś za niego robi. Warto sięgnąć do historii IIRP.
    By godnie zastąpił Andrzeja Dudę? Uroczyście oświadczam ,ze prezydent USA Trump nie będzie tolerował Platfusów w kampanii prezydenckiej .Nie po to za zarządów PIS zniósł wizy.Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka