Dodaj do ulubionych

Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domagają się ra

17.01.20, 18:48
Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domagają się radykalnych zmian w wymiarze sprawiedliwości"

To kiedy dacie asystentów sędziów, zamontujecie klimatyzację w sądach, obniżycie opłaty sądowe?
Radykalnie się domagamy.
Wymiana sędziego na szwagra jest radykalną zmianą w wymiarze sprawiedliwości lecz nie dla dobra zwykłego obywatela.
Obserwuj wątek
    • spokojny.zenek Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domagają s 17.01.20, 19:55
      Kiedy asystenci? Kiedy referendarze? Kiedy uproszczenie procedur (a choćby przywrócenie znakomitej reformy k.p.k., zniszczonej, by nie była oczywistym sukcesem poprzedników)? Kiedy porządny system pomocy prawnej dla niezamożnych? Kiedy przywrócenie KRS w składzie określonym w Konstytucji RP? Kiedy przywrócenie uczciwych konkursów i oparcie awansu na kryteriach merytorycznych a nie na znajomości z kimś z PiS? Kiedy COKOLWIEK, co poprawi funkcjonowanie wymiaru sprawiedliwości?
      • lechutek1966 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 20:23
        spokojny.zenek napisał:

> Kiedy asystenci? Kiedy referendarze? Kiedy uproszczenie procedur (a choćby przy
        > wrócenie znakomitej reformy k.p.k., zniszczonej, by nie była oczywistym sukcese
        > m poprzedników)? Kiedy porządny system pomocy prawnej dla niezamożnych? Kiedy p
        > rzywrócenie KRS w składzie określonym w Konstytucji RP? Kiedy przywrócenie uczc
        > iwych konkursów i oparcie awansu na kryteriach merytorycznych a nie na znajomoś
        > ci z kimś z PiS?

Teraz dobrze było mieć wsparcie Neumana. Ja liczę że to się zmieni.
        • kawa_poranna1 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 18.01.20, 00:24
          lechutek1966 napisał:

> Teraz dobrze było mieć wsparcie Neumana. Ja liczę że to się zmieni.
          Neuman?
          Przecież po to Dude i te wszystkie pisiory niemyte na stanowiskach aby wprowadzać zmiany aby nam się lepiej żyło.
          Pisióry niemyte kombinują jakby tu przejąć Sądy bo wiedzą, że ich sądny dzień nadchodzi.
      • lechutek1966 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 20:27
        spokojny.zenek napisał:

> Kiedy asystenci? Kiedy referendarze? Kiedy uproszczenie procedur (a choćby przy
        > wrócenie znakomitej reformy k.p.k., zniszczonej, by nie była oczywistym sukcese
        > m poprzedników)? Kiedy porządny system pomocy prawnej dla niezamożnych? Kiedy p
        > rzywrócenie KRS w składzie określonym w Konstytucji RP? Kiedy przywrócenie uczc
        > iwych konkursów i oparcie awansu na kryteriach merytorycznych a nie na znajomoś
        > ci z kimś z PiS? Kiedy COKOLWIEK, co poprawi funkcjonowanie wymiaru sprawiedliw
        > ości?

"Mordą" tego nie zmienisz. Wasz upór powoduje coraz większy upór w obywatelach którzy mają dość sedziow na telefon . Kumasz?
        • adam111115 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 20:31
          Po tym i innych wpisach i po ponad roku widzę że Twój stan się pogorszył Lechu. Już nie masz skrupułów, a nawet jesteś za wyjściem z Unii byle ziobrowe zmiany zrobić. Jeszcze półtora roku temu byłeś mniej stanowczy. Smutne co ta władza robi z ludźmi podatnymi na manipulacje...
          • taniarada Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 20:37
            adam111115 napisał:

> Po tym i innych wpisach i po ponad roku widzę że Twój stan się pogorszył Lechu.
            > Już nie masz skrupułów, a nawet jesteś za wyjściem z Unii byle ziobrowe zmiany
            > zrobić. Jeszcze półtora roku temu byłeś mniej stanowczy. Smutne co ta władza r
            > obi z ludźmi podatnymi na manipulacje...
            Ja nie mogę po dwóch latach pojawia się adaś 111115.Skąd przybyłeś przybyszu?Już tu o tobie zapomnieli.Też ci odblokowali bana jak szwambuchowi ? Czy zmieniłeś nicka by komuś dokopać.Muszę to sprawdzić w archiwum .🤩
            • adam111115 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 20:58
              taniarada napisał(a):

> adam111115 napisał:
              >
              > > Po tym i innych wpisach i po ponad roku widzę że Twój stan się pogorszył
              > Lechu.
              > > Już nie masz skrupułów, a nawet jesteś za wyjściem z Unii byle ziobrowe
              > zmiany
              > > zrobić. Jeszcze półtora roku temu byłeś mniej stanowczy. Smutne co ta wł
              > adza r
              > > obi z ludźmi podatnymi na manipulacje...
              > Ja nie mogę po dwóch latach pojawia się adaś 111115.Skąd przybyłeś przybyszu?Ju
              > ż tu o tobie zapomnieli.Też ci odblokowali bana jak szwambuchowi ?
              Czy zmieniłe
              > ś nicka by komuś dokopać.Muszę to sprawdzić w archiwum .🤩

z tobą tania szmato nie rozmawiam. dla mnie pisowcy jesteście nieakceptowalni, baaaardzo delikatnie mówiąc.
          • lechutek1966 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 21:01
            adam111115 napisał:

> Po tym i innych wpisach i po ponad roku widzę że Twój stan się pogorszył Lechu.
            > Już nie masz skrupułów, a nawet jesteś za wyjściem z Unii byle ziobrowe zmiany
            > zrobić. Jeszcze półtora roku temu byłeś mniej stanowczy. Smutne co ta władza r
            > obi z ludźmi podatnymi na manipulacje...

Adamie. Jestem ostatnia osobą która chce wyjścia z UE tu na FK. Ale znudziła się mi rola "flekowanego przez Niemców Polaczka". Rozumiem to że musimy więcej pracować, rozumiem to że nie wszystko u nas w porządku ale niech się UE nie stawia w roli rodzica który karci swoje dzieci. Konflikt pokoleń istnieje od zarania dziejów. Ja się nie zgadzalem ze swoim ojcem, i moje dzieci nie zgadzają się że mna. Ale umiar jest wskazany w takich sprawach. Pisze dokładnie co się mi nie podoba w obecnym ustroju sądownictwa, staram się pisać co mnie boli w polityce, ale nie mogę krytykować jedynych ludzi którzy chcą zrobić trochę "różnorodności" w sądownictwie. Nie ma na świecie bardziej jednostronnego systemu niż nasz ( poza Korea i Rosja.) Ze znanych mi.
            • adam111115 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 21:17
              napiszę jaśniej:
              1. UE chce dla nas dobrze tak jak u nich jest dobrze od 50 lat.
              2. Prawo Unii jest naszym prawem.
              3. Duda, Kempa składali skargi na PL w 2006 roku i nikomu z Was pisowców to nie przeszkadzało
              4. Średnia wieku sędziów dziś to 42 lata więc gdzie komuna?
              5. Czy nie chodzi o to by ewentualnie utrudnić procesy ziobry i innych po przegranych wyborach bo kary po 25 lat za zmiany ustroju maja jak w banku? Przecież wszystko to co się się teraz dzieje to jest w przyszłości sprawa pod Trybunał Stanu i Sąd Powszechny. I oni o ty wiedzą
              • lechutek1966 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 21:47
                adam111115 napisał:

> napiszę jaśniej:
                > 1. UE chce dla nas dobrze tak jak u nich jest dobrze od 50 lat.
                > 2. Prawo Unii jest naszym prawem.
                > 3. Duda, Kempa składali skargi na PL w 2006 roku i nikomu z Was pisowców to nie
                > przeszkadzało
                > 4. Średnia wieku sędziów dziś to 42 lata więc gdzie komuna?
                > 5. Czy nie chodzi o to by ewentualnie utrudnić procesy ziobry i innych po przeg
                > ranych wyborach bo kary po 25 lat za zmiany ustroju maja jak w banku? Przecież
                > wszystko to co się się teraz dzieje to jest w przyszłości sprawa pod Trybunał S
                > tanu i Sąd Powszechny. I oni o ty wiedzą

Ad1. Uważasz że Rosja nie chciała dla nas dobrze? A ten system funkcjonuje i ma się dobrze.
                Ad2. Zgoda, ale traktaty mówią że nie ma uniwersalnego systemu.
                Ad3 W jakiej kwestii?
                Ad4 Gdybys ty był szefem firmy to byś sobie dobierał ludzi którzy spełniają TWOJE wymogi. Resztę byś odrzucał. Prawda?
                Ad 5 Nie chodzi o to. Polityków wybieramy co cztery lata. Mamy wpływ na to kto jest premierem i MS . Mnie chodzi o to aby ( tak jak w Konstytucji RP) każdy był równy wobec prawa. O nic więcej nie walczę. Reszta mi totalnie zwisa.
              • lechutek1966 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 21:27
                taniarada napisał(a):

> Nie mów do tego trolla adamie.Trochę szacunku dla siebie.

Adam jest takim samym człowiekiem jak ja i ty. Ja nie jestem Supermanem ani ty nie jesteś ani Adam. Ja nie walczę z przeciwnikami wśród obywateli. Ja próbuję naruszyć te betonowe fundamenty tego systemu. Nie chodzi o to abyśmy się pozabijali. Ale o to abyśmy doszli do kompromisu i abyśmy wszyscy ( i ty i ja i Adam) żyli obok siebie w jednym kraju jak przyjaciele.
      • lechutek1966 Re: Duda o ustawie kagańcowej. "Polacy domaga 17.01.20, 23:14
        kawa_poranna1 napisała:

> Wprowadzenie komputeryzacji Dudo nie jest radykalną zmianą.
        > Jest to po prostu wymóg techniczny.
        > Tak jak doprowadzenie wody i odpływu ścieków z ubikacji w Sądzie.

Ciepła woda w kranie to chyba jedyny sukces Tuska. Nad kanilazcją rząd pracuje wbrew unijnym wyrokom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka