Dodaj do ulubionych

Patron Jakiego i Fałdowskiego wyleciał...

18.01.20, 09:03
... co raczej nie dziwi, bo podobno jest specjalistą od lotnictwa.

O wiele bardziej dziwiło to, że jako lotnik promował doktorat klawisza i recenzował habilitację gliniarza.

Jednak proszę się nie martwić, bo podobno bezpiecznie wylądował na stanowisku profesora na Wydziale Zarządzania.

tvn24.pl/polska/akademia-sztuki-wojennej-bogdan-grenda-promotor-doktoratu-patryka-jakiego-odwolany-3115170?source=rss
--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Patron Jakiego i Fałdowskiego wyleciał... 18.01.20, 09:09
   Oj tam oj tam.Tu taki fajowy post znalazłem. Q-IQ Och zle sie dzieje w panstwie Psoruff IP wczoraj 23:52
   Psor Bartoszeski byl "psorem" PO kilku klasach wiejskiej szkoly POdstawowej i twardo zwano psorem, Niesiol byl psorem , a moze dochtorem od czarnych muszek , a presi-dentka W-wy Gronkowiec wielka ekonomistka POnoc byla, tylko patrzcie jak rzadzila i jak liczyla ??? L.K. i Jego brat Jaroslaw sa po prawdziwych studiach i nikt tego nie zauwaza ??? Bolek tez skonczyl 3-4 klasy a ile ma profesorow !!!
  • taniarada Re: Patron Jakiego i Fałdowskiego wyleciał... 18.01.20, 09:29
   TVN nieźle manipuluje.I sugeruje że pułkownik został odwołany z powodu Jakiego.Jak zaczną sprawdzać profesorów i doktorów za kadencji PO i PSL to będzie dym .TVN to popierdółka dla totalniaków z niskim ilorazem inteligencji.I co czytamy dalej. Nazwisko Bogdana Grendy zniknęło już ze strony Akademii Sztuki Wojennej. Jako pełniący obowiązki dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego figuruje podpułkownik doktor inżynier Andrzej Soboń. Informację tę potwierdził w mailu do tvn24.pl rzecznik ASzWoj podpułkownik Mariusz Młynarczyk. "Pan płk dr hab. Bogdan Grenda pełnił funkcje dziekana Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego od 1 września 2017 r. Z dniem 14 stycznia 2020 r. zakończył swoją misję na tym stanowisku i został skierowany do wykonywania zadań służbowych w Wydziale Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj na stanowisku profesora uczelni" Amen.Bujać to my ,ale nie nas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka