Dodaj do ulubionych

PFN wypiera się finansowania...

19.01.20, 14:20
... kultowego już portalu Poland Daily, a jeśli dokumenty mówią co innego, to tym gorzej dla dokumentów i ludzi pod nimi podpisanych. Prawda etapu jest taka, że nie finansowali i co im zrobicie?

twitter.com/JacekCzarnecki1/status/1218563656985862144

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
    • yoma Re: PFN wypiera się finansowania... 19.01.20, 14:47
      Ależ to jest bardzo proste. Wiadomo i nie wymaga dowodu, że pisi mówią prawdę tylko wtedy, kiedy się pomylą. Ergo mówiąc, że nie finansowali, przyznają, że finansowali. I już.

--
      Rotgoldene Novemberwälder. BM #2 2019.
    • eiran Re: PFN wypiera się finansowania... 19.01.20, 19:51
      Zaciekawiła mnie pozycja "Polska noc w NBA". Na szybko przyszły mi do głowy dwa wyjaśnienia - albo powitanie pierwszego Polaka bez wizy na lotnisku w USA przez Marcina Gortata (wtedy kwota wydaje mi się adekwatna do rangi wydarzenia); albo impreza integracyjna zarządu i pracowników Fundacji w Bartoszycach. W tym drugim przypadku wyszłoby dość tanio.

--
      Przez 14 lat ayran.
    • sverir Re: PFN wypiera się finansowania... 20.01.20, 00:16
      ".. kultowego już portalu Poland Daily, a jeśli dokumenty mówią co innego, to tym gorzej dla dokumentów i ludzi pod nimi podpisanych. Prawda etapu jest taka, że nie finansowali i co im zrobicie?"

Zwrot "finansowanie" kojarzy mi się jakoś tak z utrzymywaniem, stałym dosypywaniem do budżetu, a nie z zakupem towarów czy usług. Nigdy bym o sobie nie powiedział, że finansuję pobliską Żabkę, ale kto wie, może to właśnie robię?

--
      "A warto tu przypomnieć, co zrobił Hitler po dojściu do władzy: rozwinął media, propagandę, zakładał nowe stacje, udostępniał wszystkim odbiorniki nastawione na jego programy. Bo wiedział, że to pozwala mu panować nad ludźmi. Kto chce mieć władzę, chce mieć media. I nie chce pluralizmu, dąży do monopolu. Czy nie do tego dąży się dziś w Polsce?”
        • sverir Re: PFN wypiera się finansowania... 20.01.20, 09:19
          Ale fajnie, jestem bogatym człowiekiem, tylu osób finansuję!

--
          "A warto tu przypomnieć, co zrobił Hitler po dojściu do władzy: rozwinął media, propagandę, zakładał nowe stacje, udostępniał wszystkim odbiorniki nastawione na jego programy. Bo wiedział, że to pozwala mu panować nad ludźmi. Kto chce mieć władzę, chce mieć media. I nie chce pluralizmu, dąży do monopolu. Czy nie do tego dąży się dziś w Polsce?”
      • witek.bis Re: PFN wypiera się finansowania... 20.01.20, 09:54
        A co niby PFN miałaby kupować od Poland Daily? Nibyangielską promocję swoich nibysukcesów w nibypromowaniu Polski na świecie?

--
        Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
        • sverir Re: PFN wypiera się finansowania... 20.01.20, 10:27
          Nibylicencję.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka