Dodaj do ulubionych

Wiem dlaczego Duda tak krzyczy

20.01.20, 07:09
Duda ma 46,65 proc., a Kidawa-Błońska 46,48 proc. 6,87 proc. to niezdecydowani. W programie "Newsroom" głosy niezdecydowanych zostały proporcjonalnie podzielone między kandydatów i tak Dudzie przypada 50,09 proc., a kandydatce Platform Obywatelskiej 49,91 proc.
Dlatego coraz głośniej krzyczy, dlatego ma taką świecącą się potwarz, dlatego jak krzyczy to trzeci podbródek się trzęsie, co robi wrażenie co najmniej groteskowe, wie że po przegranej jako pierwszy pójdzie pod sąd, w celi będzie musiał poczekać na resztę ze swojej bandy.
A teraz hamerykanie zadali mu cios w otłuszczone plecy, pisząc do niego list o łamaniu demokracji.

PS. Mam pomysł by Dudzie poszło w pięty, pewnie będzie druga tura, i pamiętacie jak Duda postawił na stole Komorowskiego proporczyk PO, no to z Dudą podobnie, ino że nie proporczyk pisu, bo rozumiem ze ludzie się tego brzydzą, ale kosz na śmieci z logo pisu, albo worek na śmieci zmieszane również z logo pisu.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25614348,wybory-prezydenckie-sondaz-andrzej-duda-w-ii-turze-niemal.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg1

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
    • borrka Pan prezydent nie panuje nad sobą 20.01.20, 11:27
      To się rzuca w oczy.
      Być może zdał sobie sprawę, iż będzie w dość kłopotliwej sytuacji, gdy przegra.
      A to jest bardzo realne i chyba w niewielkim stopniu zależy od własnych zabiegów.
      To zależy od p. Kidawy-Błońskiej, a ta póki co nie rozpoczęła kampanii i może bardzo zaskoczyć.
      Ja rozumiem p. prezydenta, bo sam nie cierpię takiej sytuacji, gdy coś o kluczowym dla mnie znaczeniu, zależy od innych.

--
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
    • witek.bis Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 11:31
      Poci się i męczy, gdy tak głośno krzyczy...
      Daj mu Boże wreszcie odpocząć na pryczy.

--
      Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
      • witek.bis Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 11:44
        :-)
        Teraz usiłuje zaczesać trochę głosów od łysawego Korwina.

--
        Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
          • witek.bis Re: A cóż mu więcej pozostało? 20.01.20, 12:10
            Owszem - jest. I niech się modli, żeby do górników to nie dotarło.

--
            • margit49 Re: A cóż mu więcej pozostało? 20.01.20, 14:35
              witek.bis napisał:

> Owszem - jest. I niech się modli, żeby do górników to nie dotarło.
              >

Ależ górnicy są tego świadomi, wydobyty węgiel zalega, kopalnie czekają przestoje, a podobno kopalnia w Rudzie Śl może być zamknięta niebawem

katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,25604114,kopalnia-pokoj-zostanie-wczesniej-zamknieta-to-pierwsza-ale.html
    • taniarada Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 11:52
      Następny co ma problemy z wyszukiwarką. Andrzej Duda jest faworytem wyborów prezydenckich - wynika z sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych dla programu "Newsroom" Wirtualnej Polski. Ciekawie zapowiada się druga tura.Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, zwyciężyłby je pierwszej turze Andrzej Duda. Urzędująca głowa państwa zdobyłaby 43,73 proc. głosów. Do drugiej tury weszłaby także kandydatka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska. Chęć oddania na nią głosu zadeklarowało 26,61 proc. respondentów. Sondaży bzdetnych jest necie multum.I kto by w nie wierzył.Andrzej rozpoczął już dawno kampanię prezydencką.A Kidawa-Błońska ma z tym problem. Co wypowiedż to siara. Prezydent Duda do tej pory podpisywał wszystkie ustawy PiS, które dostawał z Sejmu. Chciałabym, żeby prezydent zachowywał się samodzielnie – oświadczyła polityk Platformy Obywatelskiej. Problem w tym, że Andrzej Duda wcale nie podpisał wszystkich ustaw przedłożonych mu przez Prawo i Sprawiedliwość. Od początku swojej kadencji prezydent zastosował weto dziewięć razy, a np. Bronisław Komorowski – cztery.Kidawa, po co ty sie pchasz ze swoją głupotą do mediów publicznych nawet takich jak TVN-24. Twojej totalnej głupocie trudno dorównać nawet tej mitomance Olejnik. Gdzie ty się pchasz? Przecież wiesz , że prezydentem nie zostaniesz. Teraz nie dziwię się, że Schetyna żałuje pieniędzy na twoją kampanię, bo wie, że to pieniądze stracone.Amen.

• witek.bis Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 12:09
        Znowu ukradłeś, czy na forum DoRzeczy występujesz jako Iwona?

--
      • erte2 Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 13:39
        taniarada napisało:
        Andrzej rozpoczął już dawno kampanię prezydencką.A Kidawa-Błońska ma z tym problem.

No i widzisz matołeczku, właśnie czarno na białym potwierdziłeś że Maliniak po raz kolejny złamał prawo. Bo kampanię wyborczą zgodnie z prawem można rozpocząć dopiero po ogłoszeniu terminu wyborów, a Maliniak uprawia ją już w najlepsze mając swoim zwyczajem w swojej prezydenckiej dupie prawo, Konstytucję a nawet dobre obyczaje. Natomiast Małgorzata Kidawa-Błońska po prostu prawa nie łamie i Kostytucji przestrzega co dobrze wróży na przyszłość.
      • mn7 Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 21.01.20, 09:44
        taniarada napisał(a):

> Andrzej rozpoczął już dawno kampa
        > nię prezydencką.A Kidawa-Błońska ma z tym problem.

Z nielegalnym, stanowiącym przestępstwo prowadzeniem kampanii przed jej oficjalnym ogłoszeniem? No chyba nie tylko ona ma problem z tak drastycznym naruszeniem prawa.

• stasi1 Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 21.01.20, 17:31
        ,,Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, zwyciężyłby je pierwszej turze Andrzej Duda. Urzędująca głowa państwa zdobyłaby 43,73 proc. głosów:
        Nie da się wyborów prezydencki w Polsce zwyciężyć w pierwsze turze z takim poparciem
    • borrka Dobry post z "Polityka i Gospodarka" 20.01.20, 12:15
      Andrzej Duda. Między Gomułką a Mussolinim
      dorota_333 20.01.20, 09:52
      … czyli kampania prezydencka w wykonaniu Prezydenta urzędującego. Robi się tak drastycznie, że warto to opisać. Żebyśmy wiedzieli dlaczego w tej chwili kolejny szaleniec ćwiczy uderzenia i przekręcanie noża.

Dwa kolejne przemówienia Andrzeja Dudy w dwóch kolejnych dniach. W Zwoleniu i katowickim Spodku. W pierwszym absurdalne figury retoryczne ("Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć"), prymitywizm przekazu na poziomie Władysława Gomułki. W drugim coś, co mnie zmroziło.

Prezydent RP zachęcił górników (i generalnie słuchaczy) do fizycznej rozprawy z sędziami polskimi.

"Proszę was o wsparcie, bo sytuacja jest trudna. Oni mają swoje możliwości oddziaływania międzynarodowego, mają kolegów, swoich ludzi w trybunałach. Opowiadają różne bzdury, zaprzeczają prawdziwym, trudnym dla nich faktom, jak te nagrania, których można wysłuchać w internecie. Twierdzą, że ktoś chce zniszczyć wymiar sprawiedliwości w Polsce, a cały czas są wśród nich ludzie, którzy orzekali w stanie wojennym
      - powiedział. - Tak jak udało się kiedyś pokonać komunę, tak samo wierzę, że uda się oczyścić do końca nasz polski dom. Żeby był czysty, porządny, piękny - powiedział."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25611629,andrzej-duda-o-sadownictwie-podczas-karczmy-piwnej-w-katowicach.html#s=BoxOpImg4

Tak jak Krzysztof Łoziński obawiam się, że decyzja o Polexicie już zapadła i stąd eskalacja działań w wymiarze sprawiedliwości:
      studioopinii.pl/archiwa/196609

… pozostaje jeszcze wytłumaczyć, skąd ten Mussolini w tytule. Bo jest element farsowy w tej paskudnej historii: miny, jakie stroi pan Prezydent przemawiając. Te wszystkie nadęcia, podnoszenie głosu, toczenie naokoło przekrwionymi oczami. Byłoby komiczne, gdyby nie okropne treści przemówień. Ale w każdej dobrej tragedii jest odrobina farsy. Hamlet zginie, lecz Poloniusz za kotarą był tylko śmieszny.
    • taniarada Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 12:23
      Zdecydowałem o zawetowaniu ustawy o Sądzie Najwyższym i KRS - oświadczył prezydent Andrzej Duda. Tego szkoda.To był błąd Andrzeja Dudy.Bo szkodniki się okopały w sądach.I teraz są opóźnienia.Nie było by marszów tysiąca fartószków ,krzyków ,tupania i donosów do Brukseli.Amen.
    • czandra1 Re: Wiem dlaczego Duda tak krzyczy 20.01.20, 13:00
      Duda zrzyna i z Gomułki i Gierka, to wskazywanie wrogów, no i te słowa do "górników" Towarzysze, pomożecie? chyba nie po to obaliliśmy komunę, by teraz na nich się wzorować.

--
      joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
      I nie wódź nas na pokuszenie.
      • taniarada I to jest motto tego wątku 20.01.20, 13:30
        okocza napisał:

> Raczej nie musi się martwić z tego powodu, że w Polsce nie działa coś takiego j
        > ak rozliczanie polityków.
        W którym hejterek pisze bzdury.Andrzej Duda na tle dawnych prezydentów i ich żon ,prezentuje się znakomicie .I schudł ostatnio.Wśród polityków panuje bezkarność.Można mieć parę zarzutów jak Gawłowski lub Pinior i być w senacie.Taki Tusk w innym państwie dawno by siedział. Ale nie w Polsce.Tylko w przypadku przewału ordynarnego ktoś kogoś zamyka.Ale długo nie siedzi. Stres powoduje wydzielanie się kortyzolu, a to ma wpływ na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Są też osoby, które stres zajadają. W wypadku głów państwa tyciu sprzyja nagromadzenie różnego rodzaju spotkań. Na każdym jest jakiś poczęstunek, ciasto, kolejny obiad, a odmówić nie wypada. Kolejnym wrogiem utrzymania odpowiedniej wagi są zarywane czy nieprzespane noce – mówi w rozmowie z „Dobrem Tygodniem” Mariola Bojarska-Ferenc.I amen dobry człowieku.
        • zdybex Re: I to jest motto tego wątku 21.01.20, 18:28
          kogos juz scigają za porównanie Dudy do Mussoliniego. Mi np. bardzo podoba sie wizerunek Mussoliniego powieszonego za nogi na stacji benzynowej przez rodaków bodaj w Mediolanie, Włochy. Pewnie nie chodzi o ten wizerunek? Ja bym nie smiał. P. Duda nie jest Włochem i nie napadł na Abisynię ani nie ..... itd. Klęczenie na grochu daje w czapę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka