Dodaj do ulubionych

A nie pisałem, ze następne po sędziach będą media?

20.01.20, 09:40
Oczywiscie media niezależne, które PiS bedzie chciał przejąć pod pretekstem ich repolonizacji!

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25614886,morawiecki-o-walce-z-antypolonizmem-i-mediach-wolny-rynek.html#s=BoxOpImg4
Cie kawe, czy po tej "Repolonizacji" zostaną też zasilone milionami z budżetu jak rzadowa TVP?
--
fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ng/jf/lbav/5QMjvfylabRatHBPEB.jpg
Obserwuj wątek
    • man_sapiens Re: A nie pisałem, ze następne po sędziach będą m 20.01.20, 16:50
      annakarenina napisała:
      > Ciekawe, czy po tej "Repolonizacji" zostaną też zasilone milionami z budżetu
      > jak rzadowa TVP?

Jak śmiesz pisać o milionach z budżetu dla TVPodła? Wszyscy wiedzą, że nie ma żadnych milionów.

Bo to są uczciwe miliardy, nie jakieś gó...ane miliony.

--
      Państwo peerelowskie wstydziło się tego, co robiło.[...] A w rządzie PiS - zero wstydu Karol Modzelewski
          • don.kichote Ja to pamiętam inaczej 20.01.20, 19:27
            no-popis napisała:

> Tusk OBIECAŁ, że zlikwiduje abonament ale jak zwykle słowa NIE DOTRZYMAŁ ...szc
            > zerze :)

Tusk, będąc w opozycji w dość niewybredny sposób apelował do PiS-u o zniesienie abonamentu RTV (słyszałem i widziałem w TV), co można by interpretować, jako obietnicę jego zniesienia w przypadku dojścia PO do władzy. Nie przypominam sobie jednak, żeby on - Tusk - literalnie obiecywał to w imieniu swoim czy też PO, ale... mogę się mylić.

--
            taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
              • don.kichote Wychodzi na to, że się myliłem. 20.01.20, 20:05
                Z faktami się nie dyskutuje..

peace2u napisał(a):

> www.wprost.pl/kraj/128832/Tusk-abonament-rtv-to-haracz.html
                > Obiecywal jako premier i nawet chcial TVPO finansowac z budzetu jak to teraz ro
                > bi PiS

--
                Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
            • no-popis Re: Ja to pamiętam inaczej 20.01.20, 20:06
              don.kichote napisał:

> no-popis napisała:
              >
              > > Tusk OBIECAŁ, że zlikwiduje abonament ale jak zwykle słowa NIE DOTRZYMAŁ
              > ...szc
              > > zerze :)
              >
              > Tusk, będąc w opozycji w dość niewybredny sposób apelował do PiS-u o zniesienie
              > abonamentu RTV (słyszałem i widziałem w TV), co można by interpretować, jako o
              > bietnicę jego zniesienia w przypadku dojścia PO do władzy. Nie przypominam sobi
              > e jednak, żeby on - Tusk - literalnie obiecywał to w imieniu swoim czy też PO,
              > ale... mogę się mylić.
              Jak widzimy , PiS jest winny nawedt nie dotrzymanym obietnicom Tuska.
              Chłopie pisz teksty do kabaretów ! :)
      • annakarenina Przepraszam, atk mnie sie zdawało! 20.01.20, 18:24
        man_sapiens napisał:

> annakarenina napisała:
        > > Ciekawe, czy po tej "Repolonizacji" zostaną też zasilone milionami z budż
        > etu
        > > jak rzadowa TVP?
        >
        > Jak śmiesz pisać o milionach z budżetu dla TVPodła? Wszyscy wiedzą, że nie ma
        > żadnych milionów.
        >
        > Bo to są uczciwe miliardy, nie jakieś gó...ane miliony.
        >

--
        fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ng/jf/lbav/5QMjvfylabRatHBPEB.jpg
    • no-popis Re: A nie pisałem, ze następne po sędziach będą m 20.01.20, 17:03
      annakarenina napisała:

> Oczywiscie media niezależne, które PiS bedzie chciał przejąć pod pretekstem ich
      > repolonizacji!
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25614886,morawiecki-o-walce-z-antypolonizmem-i-mediach-wolny-rynek.html#s=BoxOpImg4
      > Cie kawe, czy po tej "Repolonizacji" zostaną też zasilone milionami z budżetu j
      > ak rzadowa TVP?
      I słusznie
      Gonić komunę!
    • peace2u Re: A nie pisałem, ze następne po sędziach będą m 20.01.20, 19:34
      pl.wikipedia.org/wiki/Bauer_Media_Polska
      pl.wikipedia.org/wiki/Ringier_Axel_Springer_Polska
      pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Press
      pl.wikipedia.org/wiki/Eurozet
      pl.wikipedia.org/wiki/TVN_Discovery_Polska
      pl.wikipedia.org/wiki/ITI_Neovision
      Niemcy nie pozwoliliby sobie na taki burdel medialny w swoim kraju
      • x2468 Re: A nie pisałem, ze następne po sędziach będą m 20.01.20, 23:42
        Kaczynscy uwlaszcyli sie na drugiej co do wielkosci polskiej gazecie czyli Expresie Wieczornym Istnieje to jeszcze?

Pokaz mody pod auspicjami pis;
        img.wiocha.pl/images/b/b/bb34b2214a08aa775e8453f685d0fe1f.jpg
        --
        Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka