Dodaj do ulubionych

Duda się zabezpiecza na wszystkie strony

20.01.20, 15:16
Nie udało się z sądami, opór materii jest zbyt wielki i pisiory nie dają rady wprowadzić swoich "sędziów", no to "powołali" swoich do PKW, i jeszcze Duda to tak tłumaczy, powołał nowych sędziów wchodzących w skład Państwowej Komisji Wyborczej. Podczas uroczystości Duda powiedział, że PKW jest gwarantem demokracji w Polsce. no i będzie juz trochę dla niego bezpieczniej, trudniej będzie mu przegrać.


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25615492,prezydent-andrzej-duda-powolal-nowy-sklad-panstwowej-komisji.html#a=66&c=160&s=BoxNewsLink

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
  • witek.bis Re: Duda się zabezpiecza na wszystkie strony 20.01.20, 15:59
   Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale kolejność wypadków chyba była taka:

   - Kamiński zostaje skazany na trzy lata więzienia
   - Duda ułaskawia Kamińskiego i natychmiast powierza mu nadzór nad CBA
   - Z kasy CBA giną miliony
   - Duda rozpoczyna starania o recydywę... tfu... o reelekcję, oczywiście.

   --
   Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • ukos Re: Duda się zabezpiecza na wszystkie strony 20.01.20, 16:15
   Na razie skład jest jeszcze w miarę neutralny. Czterech PiSiorów, pięciu innych. Jednak sama zasada tworzenia PKW przez polityków jest do chrzanu. Chociaż dotychczasowa PKW też miała swoje słabości, np. opiniując protesty wyborcze opozycji do Senatu uznała fałszywą symetrię pomiędzy absurdalnymi protestami PiS, złożonymi tylko po to, żeby taki pozór symetrii stworzyć, a protestem opozycji ws. wyborów do Senatu, gdzie mandat został jej ewidentnie ukradziony. Inna rzecz, że opozycja niepotrzebnie zgłosiła jeszcze dwa inne, wątpliwe protesty osłabiając w ten sposób wagę zarzutów ws. Jeleniej Góry. Tym niemniej dotychczasowa PKW podlizywała się w tej sprawie PiSowi.

   --
   IV RP = kacaPolska pod rządami kacaPiSu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka