Dodaj do ulubionych

Premier życzy i objecuje..wszystkim i wszystko.

22.01.20, 10:58
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25621303,mateusz-morawiecki-zlozyl-zyczenia-sedziemu-ktory-nie-zyje.html#s=BoxOpImg8 //-- Zadowolony,szczęśliwy,ale z czego? Ot fart.


--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Obserwuj wątek
  • ukos Syn "solenizanta" odpowiedział z wielką godnością 22.01.20, 14:19
   Oto ona:

   "Ojciec został w czasach „Solidarności” pierwszym prezesem Sądu Wojewódzkiego w Warszawie.Do dziś podlegli mu wtedy sędziowie wspominają Jego pryncypialną postawę wobec nacisków władzy, przed którymi ich bronił. W związku z jego „niedyspozycyjnością”, czyli zbyt małą ilością wyroków skazujących działaczy opozycji w czasie stanu wojennego, został w styczniu 1984 r. zastąpiony przez Romualda Soroko. Prawą ręką nowego prezesa został sędzia Andrzej Kryże skazujący działaczy opozycji demokratycznej w czasach PRL [...]. Opisane działania nie przeszkodziły Pańskiej Partii w promowaniu sędziego Kryże" - napisał Andrzej Wieczorek.

   "Z tej perspektywy również kariera pana prokuratora Stanisława Piotrowicza w państwie rządzonym przez Pana formację jawi się jako nieprzypadkowa - jest po prostu logicznym następstwem jego dyspozycyjności dla władz PRL, bo gwarantuje i Wam jego pełne oddanie." - stwierdził syn Józefa Wieczorka.

   Jak przekonywał w odpowiedzi do premiera, jego nieżyjący ojciec, "byłby zdruzgotany prowadzoną dziś nagonką na sędziów i tym, jak PiS "niszczy fundamenty państwa prawa".
   --
   IV RP = kacaPolska pod rządami kacaPiSu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka