Dodaj do ulubionych

Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako sędz

22.01.20, 18:07
Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako sędzia sądu powszechnego, poucza sędziów Sądu Najwyższego, profesorów prawa, uznane autorytety (po stronie PiS nie ma ani jednego podobnej wagi!).
To samo zresztą robi mgr Kaleta i inne knechty prezesa.
Przede wszystkim jednak wszelkie granice przekracza manipulowanie "trybunałem" przez tę magistrę (?).
Jak wymaga tego interes PiS, reakcja jest w godzinę, jeśli PiS ma interes odwrotny - przez dwa lata nic się nie dzieje...
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 22.01.20, 18:32
      - na studiach przynależność do SZSP
      - egzamin sędziowski zdany na trójczynę
      - nominacja sędziowska od Rady Państwa PRL
      - fatalne oceny pracy sędziowskiej
      - mąż - wiadomo
      - praca w Niemczech - nic nie wiadomo
      - charakterek taki, że nawet pisowcy z TK mają jej po kokardę...

... ale bigos robi taki, że palce lizać!

--
      "GetBack jest zapleczem obozu wolnościowego poprzez bycie sponsorem mediów: Gazeta Polska, Wprost, Do Rzeczy, W sieci".

Konrad K. (chwilowo w pozycji siedzącej)
    • lech1966 Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 22.01.20, 21:29
      kawa_poranna1 napisała:

> Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako sędzia sądu powszechnego, poucza
      > sędziów Sądu Najwyższego, profesorów prawa, uznane autorytety (po stronie PiS n
      > ie ma ani jednego podobnej wagi!).
      > To samo zresztą robi mgr Kaleta i inne knechty prezesa.
      > Przede wszystkim jednak wszelkie granice przekracza manipulowanie "trybunałem"
      > przez tę magistrę (?).
      > Jak wymaga tego interes PiS, reakcja jest w godzinę, jeśli PiS ma interes odwro
      > tny - przez dwa lata nic się nie dzieje...

Słownictwo

Klik

--
      Nic nam teraz nie wychodzi
      PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
      Autor KZP
      Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • erte2 Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 01.02.20, 11:33
          kawa-poranna 1 napisał:

Wymieniłbyś jakieś zalety Dżulii magister Lewe L4?
          Wymień!

Ależ właśnie te wszystkie mierne oceny jej "kariery" sędziowskiej, przeszłość mężulka, nominacja z rąk Wojciecha Jaruzelskiego to są właśnie w oczach kurdupla najwyższe kwalifikacje. Bo gwarantują posłuszeństwo, dyspozycyjność oraz wdzięczność, jako że osobniczka ta zdaje sobie sprawę że w normalnym kraju nie zrobiłaby żadnej kariery (bo umiejętność przyrządzania mielonych z buraczkami to nie są kwalifikacje zawodowe).
          A w jej wypadku kurdupel ma gwarancję posłuszeństwa, spolegliwości i wykonania każdego polecenia, nawet w oczywisty sposób niezgodnego z konstytucją i prawem że o przyzwoitości i dobrych obyczajach nie wspomnę.
          • lechutek1961 Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 26.01.20, 22:07
            adria231 napisała:

> Ta magister, to odkrycie towarzyskie prezesa, bo gotuje dobry bigos. Dlatego po
            > wierzył jej stanowisko porównywalne ze smakiem tej potrawy.
            > Wkrótce kaczor zorganizuje kasting na stanowiska rządowe po wizycie w barze mle
            > cznym .Tam też dobrze gotują( i taniej).

Czyżby było standardem w prawniczych domach zatrudnianie Ukrainek na POł eteru? Coś w rodzaju Wojewódzkiego i drugiego wtorujacego mu celebryty???
    • witek.bis Bar mleczny w al. Szucha już całkiem zszedł na psy 23.01.20, 11:43
      Wczoraj, na specjalne zamówienie pani Witek, szefowa kuchni przyrządziła bardzo nieudaną awanturkę z byle czego.
      Chodzą słuchy, że bar może stracić prestiżową gwiazdkę Stomilu.

--
      "GetBack jest zapleczem obozu wolnościowego poprzez bycie sponsorem mediów: Gazeta Polska, Wprost, Do Rzeczy, W sieci".

• lech1966 Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 24.01.20, 20:19
        asdfg2018 napisał(a):

> Don Kulawy mówi że bigos to u niej jest cymes
        >
        > twitter.com/skrupulatny/status/832203271913742337

Wygląda że lepszy niż jajecznica Kopacz.

--
        Autor KZP
      • witek.bis Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 24.01.20, 20:27
        Po to ją zatrudnił, żeby od czasu do czasu narobiła bigosu. Ale na co dzień fasuje skromniej - zwykły groch z kapustą. No i czarną polewkę dla Wyrembaka.

--

• lech1966 Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 24.01.20, 20:31
          witek.bis napisał:

> Po to ją zatrudnił, żeby od czasu do czasu narobiła bigosu. Ale na co dzień fas
          > uje skromniej - zwykły groch z kapustą. No i czarną polewkę dla Wyrembaka.

Kopacz też częstowała jajecznica większość "POciagu wyborczego". Jak jednak wieść niesie musiała wracać samolotem bo goniła ja "biegunka"😃

--
          Autor KZP
    • kawa_poranna1 Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 30.01.20, 17:28
      30 stycznia 1987 r. Rada Państwa powołała Julię Przyłębską na stanowisko sędzi Sądu Rejonowego w Poznaniu. "Wzruszająca rocznica"
      Powołanie Przyłębskiej przez komunistyczny organ nie przeszkadza politykom PiS grzmieć o postkomunistycznym układzie w sądownictwie.

Duda - Jest cały czas wśród tych ludzi jeszcze wielu sędziów, którzy swoje pierwsze legitymacje sędziowskie otrzymali jeszcze od komunistycznej władzy.

30 stycznia 1987 roku przewodniczącym Rady Państwa Polski Ludowej był "ulubieniec" Prawa i Sprawiedliwości, generał armii Wojciech Jaruzelski.
      Jeśli tak, to nie wszystko w swym życiu robił źle, jak twierdzi PiS.
      Gdyby nie powołał Julii Przyłębskiej na sędziego to teraz nie byłoby tak "wybitnej" prezes trybunału Konstytucyjnego.

• no-popis Re: Magister Przyłębska, negatywnie oceniana jako 31.01.20, 05:54
        kawa_poranna1 napisała:

> 30 stycznia 1987 r. Rada Państwa powołała Julię Przyłębską na stanowisko sędzi
        > Sądu Rejonowego w Poznaniu. "Wzruszająca rocznica"
        > Powołanie Przyłębskiej przez komunistyczny organ nie przeszkadza politykom PiS
        > grzmieć o postkomunistycznym układzie w sądownictwie.
        >
        > Duda - Jest cały czas wśród tych ludzi jeszcze wielu sędziów, którzy swoje
        > pierwsze legitymacje sędziowskie otrzymali jeszcze od komunistycznej władzy.
        >
        > 30 stycznia 1987 roku przewodniczącym Rady Państwa Polski Ludowej był "ulubien
        > iec" Prawa i Sprawiedliwości, generał armii Wojciech Jaruzelski.
        > Jeśli tak, to nie wszystko w swym życiu robił źle, jak twierdzi PiS.
        > Gdyby nie powołał Julii Przyłębskiej na sędziego to teraz nie byłoby tak "wybit
        > nej" prezes trybunału Konstytucyjnego.
        To dobrze, że Kwaśniewski nie ma magistra bo też by go odebrał od dziekana komunistycznego a tak robi za wolnościowca jak i Ty. Taką retoryką przykrywasz swoje komunistyczne cv na zasadzie nie tylko ja i za wszelką cenę chcesz ochlapać błotem, w którym się z lubością tarzasz, osoby, przed którymi masz kompleks z poczuciem winy. Walczysz z tym ale jak Jaruzelski poprosił na łozu śmierci o księdza tak i Ty zamęczona poczuciem niskiej wartości własnej tozrobisz.
      • boblebowsky Re: niezawisłe i niezależne sądy 01.02.20, 11:38
        no-popis napisała:

> youtu.be/CxnbvWd5dQs?t=7

No i ..???
        Czyżby ten film wzbogacał w jakimś sensie dorobek prawniczy tej miernoty, czy zwyczajnie dostałaś 2 zeta za wklejenie tego propagandowego chłamu?

--
        Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
        • lechutek1961 Re: niezawisłe i niezależne sądy 03.02.20, 18:58
          boblebowsky napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > youtu.be/CxnbvWd5dQs?t=7
          >
          >
          > No i ..???
          > Czyżby ten film wzbogacał w jakimś sensie dorobek prawniczy tej miernoty, czy z
          > wyczajnie dostałaś 2 zeta za wklejenie tego propagandowego chłamu?

A ty ile dostajesz za te wklejkę " inteligentnej krytyki"?
          • boblebowsky Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 11:43
            lechutek1961 napisał:

> boblebowsky napisał:
            >
            > > no-popis napisała:
            > >
            > > > youtu.be/CxnbvWd5dQs?t=7
            > >
            > >
            > > No i ..???
            > > Czyżby ten film wzbogacał w jakimś sensie dorobek prawniczy tej miernoty,
            > czy z
            > > wyczajnie dostałaś 2 zeta za wklejenie tego propagandowego chłamu?
            >
            > A ty ile dostajesz za te wklejkę " inteligentnej krytyki"?

Też widać, masz problem z odniesieniem się do tematu wątku. Może jednak pokusisz się o jakiś pean na cześć Pani Prezes?

--
            • lechutek1961 Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 17:14
              boblebowsky napisał:

> lechutek1961 napisał:
              >
              > > boblebowsky napisał:
              > >
              > > > no-popis napisała:
              > > >
              > > > > youtu.be/CxnbvWd5dQs?t=7
              > > >
              > > >
              > > > No i ..???
              > > > Czyżby ten film wzbogacał w jakimś sensie dorobek prawniczy tej mie
              > rnoty,
              > > czy z
              > > > wyczajnie dostałaś 2 zeta za wklejenie tego propagandowego chłamu?
              > >
              > > A ty ile dostajesz za te wklejkę " inteligentnej krytyki"?
              >
              >
              > Też widać, masz problem z odniesieniem się do tematu wątku. Może jednak pokusis
              > z się o jakiś pean na cześć Pani Prezes?

A ty może coś zaśpiewasz na cześć POkO??

Może w rodzaju:

Wlazł Budka na plotek i mruga ....itd.
              • boblebowsky Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 18:02

> > > A ty ile dostajesz za te wklejkę " inteligentnej krytyki"?
                > >
                > >
                > > Też widać, masz problem z odniesieniem się do tematu wątku. Może jednak p
                > okusis
                > > z się o jakiś pean na cześć Pani Prezes?
                >
                > A ty może coś zaśpiewasz na cześć POkO??
                >
                > Może w rodzaju:
                >
                > Wlazł Budka na plotek i mruga ....itd.

Naprawdę nie stać cię, żeby kilka zdań na temat napisać. No przecież to żałosne jest, to co wyprawiasz.

--
                • lechutek1961 Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 18:12
                  Doszliśmy do ściany bob. Proponuję zawieszenie broni. Bo zejdziemy obaj do poziomu nieakceptowalnego dla nas obu. Ani ja nie muszę, ani ty nie musisz udowadniać mi że nie jesteś wielbłądem. Zostańmy przy swoich zdaniach bez udowadniania sobie głupoty.
                  • boblebowsky Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 18:58
                    lechutek1961 napisał:

> Doszliśmy do ściany bob. Proponuję zawieszenie broni. Bo zejdziemy obaj do pozi
                    > omu nieakceptowalnego dla nas obu. Ani ja nie muszę, ani ty nie musisz udowadni
                    > ać mi że nie jesteś wielbłądem. Zostańmy przy swoich zdaniach bez udowadniania
                    > sobie głupoty.

Nie, to ty doszedłeś do ściany i nawet nie próbuj symetryzować. Wklejasz się w każdym wątku nie podejmując jego tematu i sugerujesz żebyśmy zostali przy swoich zdaniach? Jakich zdaniach? Gdzie ty wyraziłeś swoje zdanie na temat wątku? Zamiast tego w najlepszym przypadku uprawiasz głupi ping-pong. Więc nie bądź lesiu bezczelny, proszę cię i albo się doprowadź do porządku albo po prostu spiprzaj!
                    --
                    • lechutek1961 Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 19:15
                      Liczyłem na twoją inteligencję ale się przeliczyłem. Widząc że zaczynasz spoglądać poniżej pasa i usiłując mnie tam trafić zaproponowałem dżentelmeńskie zawieszenie broni a ty odebrałeś to jako oznakę mojej słabości..Spiepszaj możesz sobie powiedzieć do swojej zony, dzieci albo do jakiegoś niżej ułożonego leminga a nie do mnie bob. Głupotą nic nie osiągniesz ale nie mogę ci przecież zabronić robienia z siebie łosia.
                      • boblebowsky Re: niezawisłe i niezależne sądy 04.02.20, 19:21
                        lechutek1961 napisał:

> Liczyłem na twoją inteligencję ale się przeliczyłem. Widząc że zaczynasz spoglą
                        > dać poniżej pasa i usiłując mnie tam trafić zaproponowałem dżentelmeńskie zawie
                        > szenie broni a ty odebrałeś to jako oznakę mojej słabości..Spiepszaj możesz sob
                        > ie powiedzieć do swojej zony, dzieci albo do jakiegoś niżej ułożonego leminga a
                        > nie do mnie bob. Głupotą nic nie osiągniesz ale nie mogę ci przecież zabronić
                        > robienia z siebie łosia.

Jesteś takim samym dżentelmenem jak Jarosław Kaczyński. A teraz wybacz.....
                        --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka