Dodaj do ulubionych

Areszt prewencyjny?

22.01.20, 20:37
Dopiero co pan Perykles Brodowski zapewniał ciemny lud, że CBA nie utraciło żadnych środków finansowych, a tutaj ni z gruchy ni z pietruchy kasjerka i mąż kasjerki trafiają do pudła... Znaczy, że jeszcze nie ukradli, ale kto wie, czy nie zrobiliby tego w przyszłości?

tvn24.pl/polska/kasjerka-cba-w-areszcie-miala-przywlaszczyc-mienie-o-znacznej-wartosci-3225407

--
"GetBack jest zapleczem obozu wolnościowego poprzez bycie sponsorem mediów: Gazeta Polska, Wprost, Do Rzeczy, W sieci".

Konrad K. (chwilowo w pozycji siedzącej)
Obserwuj wątek
      • witek.bis Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 20:42
        Już prędzej Arystofanes :-)

--
        "GetBack jest zapleczem obozu wolnościowego poprzez bycie sponsorem mediów: Gazeta Polska, Wprost, Do Rzeczy, W sieci".

• ukos Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 22:36
          nazimno napisał:

> gul, gul, gul...

Znaczy wątpliwości co do czyjegoś imienia to atak, Wściekły atak. Na PiSuś! Tak, na tem sam PiSuś, nasz i taki kochany przecież, wspaniały. Buuu, buuuuuu, buuuuuuuuu... :(((
          --
          IV RP = kacaPolska pod rządami kacaPiSu
        • lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 22:40
          nazimno napisał:

> Zenonem z Elei to ty, Zeniu, tez nie masz szans
          > zostac...
          > nawet jakbys sie mocno natezyl - tez nie...

Jakby się natezyl..... to kleks murowany.

--
          Nic nam teraz nie wychodzi
          PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
          Autor KZP
          Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
          • lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 24.01.20, 20:29
            spokojny.zenek napisał:

> Pozostań tym, kim jesteś - Sedesem z Bakelitu.

Nie wściekaj się to się nie będę z tego nabijał.😃

--
            Autor KZP
            • witek.bis Re: Areszt prewencyjny? 24.01.20, 20:34
              Chyba nicki ci się popieprzyły, robaczku. Po co ty ich tyle masz, skoro na jeden rozumku ci nie wystarcza?

--

• lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 24.01.20, 20:40
                witek.bis napisał:

> Chyba nicki ci się popieprzyły, robaczku. Po co ty ich tyle masz, skoro na jede
                > n rozumku ci nie wystarcza?

Mam dwa. Już raz tłumaczyłem dlaczego więc nie będę się POwtarzał. Forma w jakiej się do mnie zwracasz świadczy o tym że mimo że tak ci się wydaje, to jednak masz go mniej odemnie.

--
                Autor KZP
    • lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 20:42
      Masz dowody na sygnaturkę witek? Chyba że liczysz się z pozwem za zniesławienie.

--
      Autor KZP
      • witek.bis Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 20:48
        A masz ważną delegację, żeby domagać się ode mnie jakichś dowodów?

A tak serio, to skopiowałem to z jakiejś gazety, więc ciężar dowodu nie na mnie spoczywa.

--

• lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 20:52
          witek.bis napisał:

> A masz ważną delegację, żeby domagać się ode mnie jakichś dowodów?
          >
          > A tak serio, to skopiowałem to z jakiejś gazety, więc ciężar dowodu nie na mnie
          > spoczywa.

Nie ja jestem sędzia abym domagał się dowodów. A jak nie ma to tym gorzej dla dowodów. A co do pomowien,to ini mogą odpowiedzieć za pomówienie a ty za rozpowszechnianie. Trzeba was zacząć stawiać przed sądz będziesz miał szansę się bronić.

--
          Autor KZP
          • witek.bis Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 20:56
            Postawisz mnie pod sąd za rozpowszechnianie?! :-)))
            No, podziwiam twój talent komiczny, naprawdę.

--

• witek.bis Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 20:59
                Ja się kłócę? Ja dawno się tak dobrze nie bawiłem :-)

--

• witek.bis Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 21:03
                    Lechutek (w służbie od 1966 roku) ;-)

--

• lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 21:25
                              Całe szczęście że mnie nie widzisz. Dopiero by ci gul skoczył.🤭🤭🤭

--
                              Autor KZP
                                • lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 21:32
                                  yoma napisała:

> Ależ widzę, lesió 😀
                                  >
                                  > A teraz nie widzę. Klik! 😂

Nie będę rozpaczał tego powodu. Klik.😊

--
                                  Autor KZP
                                  • yoma Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 21:39
                                    To dobrze, nie chciałabym być źródłem cudzego nieszczęścia, nawet jeśli to tylko lesió.

I click! i nie widzę. I unclick! i widzę. Witek miałeś rację, zarąbista zabawa 😂

--
                                    Strangely haunting.
                                    • lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 21:44
                                      yoma napisała:

> To dobrze, nie chciałabym być źródłem cudzego nieszczęścia, nawet jeśli to tylk
                                      > o lesió.
                                      >
                                      > I click! i nie widzę. I unclick! i widzę. Witek miałeś rację, zarąbista zabawa
                                      > 😂

Skocz jeszcze po POpcorn bo klikanie cię szybko znudzi.😃😃😃

--
                                      Autor KZP
            • lech1966 Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 21:18
              Nie mnie pomawiasz więc nic nie dam ci tej satysfakcji

--
              Autor KZP
      • piq Re: Areszt prewencyjny? 22.01.20, 23:24
        Wygugluj sobie, ofiaro losu:
        tvn24bis.pl/z-kraju,74/kprm-opublikowala-pisma-getback-skierowane-do-premiera-morawieckiego,845677.html9
        Takie są fakty. I nie odgrażaj się, że doniesiesz, tylko donieś. Byłaby przednia zabawa.
        • eiran Re: Areszt prewencyjny? 23.01.20, 06:33
          Wszystko dobrze, tylko link nie działa. Tak powinno być OK.

tvn24bis.pl/z-kraju,74/kprm-opublikowala-pisma-getback-skierowane-do-premiera-morawieckiego,845677.html

Co jest oczywiście bez znaczenia, bo funkcjonalny analfabeta z rocznika 1966 i tak nie odczyta.

--
          Przez 14 lat ayran.
        • buldog2 Re: Areszt prewencyjny? 23.01.20, 10:28
          Świetnie.
          Nie myślałem, że ta akcja w necie coś da.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
          • yoma Re: Areszt prewencyjny? 23.01.20, 11:19
            A. Nie. Mówiłam.

Postawa "eee, a po co, i tak to nic nie da" jest mi paskudna i nie mówię tylko o akcji piq. Bardzo nie tylko.

--
            Chant! Chant! Chant to the flaming void!
      • buldog2 Re: Areszt prewencyjny? 23.01.20, 10:30
        A myślisz, że ona jedna. A wszyscy prawdziwi PISowcy tylko się przyglądali i nic? Przecież i tak będzie na nią.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
    • sverir Re: Areszt prewencyjny? 23.01.20, 06:29
      No cóż, zarzutem jest przywłaszczenie mienia znacznej wartości, czyli niekoniecznie kasy. Może pani księgowa zabrała pozłacany podupnik ministra, którego na dzień dobry muszą całować wszyscy funkcyjni pracownicy CBA?

--
      "A warto tu przypomnieć, co zrobił Hitler po dojściu do władzy: rozwinął media, propagandę, zakładał nowe stacje, udostępniał wszystkim odbiorniki nastawione na jego programy. Bo wiedział, że to pozwala mu panować nad ludźmi. Kto chce mieć władzę, chce mieć media. I nie chce pluralizmu, dąży do monopolu. Czy nie do tego dąży się dziś w Polsce?”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka