Dodaj do ulubionych

Będzie strach wypływać na Bałtyk

23.01.20, 15:14
Pisiewicze reorganizują SAR. Jak wiadomo w wydaniu PiS to znaczy, że będą posadki do zjęcia przez kolesiów i towarzyszy. Czym to się kończy widać choćby w stajni w Janowie. Lepiej będzie trzymać siż z daleka od polskiej strefy SAR, omijając polskie porty i mariny.

--
Polska pod rządami PiSu to republika banasiowa
Obserwuj wątek
    • annakarenina A mnie zastanawia co innego 23.01.20, 15:58
      Dlaczego Kaczyński nikomu i niczemu nie odpuści i wszystko musi zrównać z ziemią po to by potem odbudować po swojemu (czytaj po laicku, gdyż on na niczym się nie zna).
      Próbowałem wielokrotnie założyć na ten temat wątek, ale za każdym razem obrońca PiSu wysyłał mnie na osła,
      ps,
      Dziś yeż przed chwilą się obudził i jak zwykle ode mnie zaczął. Widać nie rozumie, ze prawda i tak się obroni.
      Na koniec zapytam konkretnie:
      Czy zna ktoś taką dziedzinę w Polsce, której Kaczyński by nie zdemolował, albo nie miał tego w planie?

--
      www.facebook.com/anko.kozlowska/videos/10220979638470900/UzpfSTEwMDAxODYyNjczNzMwNzo1MDk2NDQyMjI5OTk3OTg/?id=100018626737307
      • taniarada Re: A mnie zastanawia co innego 23.01.20, 17:19
        annakarenina napisała:

> Dlaczego Kaczyński nikomu i niczemu nie odpuści i wszystko musi zrównać z ziemi
        > ą po to by potem odbudować po swojemu (czytaj po laicku, gdyż on na niczym się
        > nie zna).
        > Próbowałem wielokrotnie założyć na ten temat wątek, ale za każdym razem obrońca
        > PiSu wysyłał mnie na osła,
        > ps,
        > Dziś yeż przed chwilą się obudził i jak zwykle ode mnie zaczął. Widać nie rozum
        > ie, ze prawda i tak się obroni.
        > Na koniec zapytam konkretnie:
        > Czy zna ktoś taką dziedzinę w Polsce, której Kaczyński by nie zdemolował, albo
        > nie miał tego w planie?
        > Masz pierdolca z Kaczyńskim .W każdym twoim poście go wymieniasz .
    • buldog2 Re: Będzie strach wypływać na Bałtyk 23.01.20, 16:42
      Miałem z nimi do czynienia raz, będąc w załodze jachtu. Ratownicy z Łeby. Umieścili nas pokoju "dla rozbitków" (jacht wszedł na mieliznę tuż za główkami, bo w książce locji był błąd), żarcie zostało na jachcie. I zżerali naszą przydziałową (znaczy należną nam) żywność i wypijali na nasze konto alkohol. Nasze zdrowie pili, znaczy się. Tak to działa.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
    • taniarada Re: Będzie strach wypływać na Bałtyk 23.01.20, 17:18
      POkrzyczeli ,opluli .A efektu żadnego .Tylko smród pozostał.Potrzebne są śmigłowce do ratownictwa morskiego.4 będą w 2020.W ogóle SAR powinna przejąć Marynarka Wojenna i być finansowany z budżetu MON. Dlaczego ma dublować dzialania cywilnego Polskiego Ratownictwa Morskiego? Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka