Dodaj do ulubionych

Iga wygrywa a wszyscy o fioletowych ludkach

25.01.20, 10:47
Politycy zawsze chcą zajmować centralne miejsce w mediach. To ich przekazy są najważniejsze i to oni zajmują najlepszy czas antenowy. Kłótnie, w których nie sposób zrozumieć co który mówi bo wszyscy mówią naraz. Sędziowie nie wyłamują się z tego schematu pozując na celebrytów z pudelka. Pani Gersdorph wychodząc z sali obrad napadnięta przez dziennikarzy mówi, że chce wyjść ale zamiast lakonicznego "bez komentarzy" prowadzi wywody rodem ze szkła kontaktowego. Tymczasem nasza rewelacyjna Warszawianka groni kolejne rywalki w Australii a w mediach cisza. Próżno szukać informacji o jej występie w serwisach informacyjnych, próżno szukać z nią wywiadów jak z kolejnymi "fioletowymi ludkami" (tytuł w jednej z gazet), próżno studiować aktualności z "pasków". Sądownictwo, którym większość ludzi już wymiotuje, króluje !. Więcej dystansu do siebie Państwo politycy !. Więcej dystansu do polityków Państwo wyborcy !.
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: Iga wygrywa a wszyscy o fioletowych ludkach 25.01.20, 10:55
      Próżno szukać informacji o jej występie w serwisach informacyjnych...

Jak się nie umie szukać, to próżno.

eurosport.tvn24.pl/tenis,115/iga-swiatek-donna-vekic-wynik-na-zywo-i-relacja-live-australian-open-2020-tenis,1002059.html

wyborcza.pl/7,154903,25632299,iga-swiatek-w-iv-rundzie-australian-open-wyrownala-zyciowy.html
      I wiele, wiele innych.

--
      "GetBack jest zapleczem obozu wolnościowego poprzez bycie sponsorem mediów: Gazeta Polska, Wprost, Do Rzeczy, W sieci".

Konrad K. (chwilowo w pozycji siedzącej)
    • man_sapiens Re: Iga wygrywa a wszyscy o fioletowych ludkach 25.01.20, 11:37
      pisi ogonie - napisz jeszcze co słychać u Zenka Martyniuka i jaki rozmiar bielizny nosi Krupa. Rozumiem, że to w centrum twoich zainteresowań, ale mnie obchodzi tyle samo, co czyjeś mecze tenisowe czyli mniej niż zero. Tak, mniej niż Ziobro, bo jego działania mają, niestety, poważny wpływ na życie moje, moich dzieci i przyjaciół.

--
      „państwo teoretyczne” to nie była diagnoza, ale program, który chciał zrealizować PiS Szułdrzyński
    • no-popis Re: Iga wygrywa a wszyscy o fioletowych ludkach 25.01.20, 12:11
      psiogon napisał:

> Politycy zawsze chcą zajmować centralne miejsce w mediach. To ich przekazy są n
      > ajważniejsze i to oni zajmują najlepszy czas antenowy. Kłótnie, w których nie s
      > posób zrozumieć co który mówi bo wszyscy mówią naraz. Sędziowie nie wyłamują si
      > ę z tego schematu pozując na celebrytów z pudelka. Pani Gersdorph wychodząc z s
      > ali obrad napadnięta przez dziennikarzy mówi, że chce wyjść ale zamiast lakonic
      > znego "bez komentarzy" prowadzi wywody rodem ze szkła kontaktowego. Tymczasem n
      > asza rewelacyjna Warszawianka groni kolejne rywalki w Australii a w mediach cis
      > za. Próżno szukać informacji o jej występie w serwisach informacyjnych, próżno
      > szukać z nią wywiadów jak z kolejnymi "fioletowymi ludkami" (tytuł w jednej z g
      > azet), próżno studiować aktualności z "pasków". Sądownictwo, którym większość l
      > udzi już wymiotuje, króluje !. Więcej dystansu do siebie Państwo politycy !. Wi
      > ęcej dystansu do polityków Państwo wyborcy !.
      Bardzo trafny komentarz.
    • snajper55 Re: Iga wygrywa a wszyscy o fioletowych ludkach 25.01.20, 15:11
      psiogon napisał:

> Tymczasem nasza rewelacyjna Warszawianka groni kolejne rywalki w Australii a w mediach cis
      > za.

A ja mam w dupie odbijanie piłeczki rakietką. Żaden aspekt mojego życia nie zależy i nie będzie zależeć od tego kto tam wygra a kto przegra. Natomiast praworządność Polski, próby niedopuszczenia do całkowitej dyktatury jest istotna dla mnie i wszystkich mieszkających tu Polaków. Jest sprawą decydującą o moim życiu, o życiu moich dzieci i wnuków. Gdyż na przykład brak niezawisłych sądów czyni mnie i każdego Polaka bezbronnym wobec władzy. A to tylko jeden aspekt budowanej na naszych oczach dyktatury.

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • taniarada Re: Iga wygrywa a wszyscy o fioletowych ludkach 25.01.20, 16:09
        snajper55 napisał:

> psiogon napisał:
        >
        > > Tymczasem nasza rewelacyjna Warszawianka groni kolejne rywalki w Australi
        > i a w mediach cis
        > > za.
        >
        > A ja mam w dupie odbijanie piłeczki rakietką. Żaden aspekt mojego życia nie zal
        > eży i nie będzie zależeć od tego kto tam wygra a kto przegra. Natomiast praworz
        > ądność Polski, próby niedopuszczenia do całkowitej dyktatury jest istotna dla m
        > nie i wszystkich mieszkających tu Polaków. Jest sprawą decydującą o moim życiu,
        > o życiu moich dzieci i wnuków. Gdyż na przykład brak niezawisłych sądów czyni
        > mnie i każdego Polaka bezbronnym wobec władzy. A to tylko jeden aspekt budowane
        > j na naszych oczach dyktatury.
        >
        > S.
        Ty masz w dupie .Sport potrzebny jest dla zdrowia i dla duszy.Żeby twoje dzieci spotkały takich sędziów jak Juszczyszyn lub Gersdorf.Większość Polaków nie ma chęci i nie chce tego nawet zrozumieć o co tu biega.A to żle .PIS szedł w pierwszej kadencji do naprawy systemu sądów .Tych nietykalnych krów.Tych nadbogów .Teraz gdy to PIS zmienia to tacy jak ty to negują.Tacy co mieli wszystko w dupie .Te niesprawiedliwe wyroki, lata czekania na wokandy .Te tragedie ludzkie.W dupie to będą miały też twoje dzieci .Bo być może za całego życia nie zawitają do sądu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka