Dodaj do ulubionych

To dobrze ,że Duda/PIS/ nie pojechał do Jerozolimy

25.01.20, 22:01
W Jerozolimie zaproszeni przedstawiciele wielu państw oddali cześć ofiarom Holocaustu.
Zaproszony Duda /[pis/ nie pojechał. i dobrze.
Jego agresywna retoryka zepsułaby uroczystości.
Obserwuj wątek
    • no-popis hey zapijaczony ! 26.01.20, 06:52
      cotojest2020 napisała:

> W Jerozolimie zaproszeni przedstawiciele wielu państw oddali cześć ofiarom Hol
      > ocaustu.
      > Zaproszony Duda /[pis/ nie pojechał. i dobrze.
      > Jego agresywna retoryka zepsułaby uroczystości.
      Mam prośbę.
      Czy byłbyś tak uprzejmy i podałbyś mi wszystkie Twoje nicki ? Chciałbym Cię wygasić na tym forum bo chciałbym wygasić możliwość czytania Twojej patologicznej tFurczości. Wybijasz mi resztki szacunku dla wielu polityków przeciwnych pisowi Twoim wsparciem dla nich, niszcząc cały czas ich wizerunek, tymi pocałunkami śmierci, na tym forum bo jak można uznawać polityków, których tak masowo popierają różnego rodzaju świry i typy spod ciemnej gwiazdy jak Twoi koledzy wsk, hrabia, aniechto, erte i inni.
      Tak, tak ja rozumiem, że to przez pisowskiego moderatora masz tyle tych ników ale proszę podaj mi te Twoje nicki to uprościsz mi działanie i rozstaniemy się na tym forum w zgodzie.
    • no-popis agresywna retoryka ma miejsce ze strony Twego Pana 26.01.20, 07:32
      ...i, tak sądzi qinto, Twojego zleceniodawcy Putina.
      O agresywnej retoryste Putina, swego zleceniodawcy, nie pisałeś .
      Zacytuję :
      ""Nikt nie ma prawa używać Zagłady do celów politycznych. To jest uwaga dla lewej strony, dla prawej strony, dla wszystkich" - stwierdził w rozmowie z Onetem Naczelny rabin Polski Michael Schudrich. "Zawsze staram się być delikatny, ale trzeba powiedzieć jasno: to jest kłamstwo" - stwierdził pytany o słowa Władimira Putina, w których rosyjski prezydent zarzucił Polakom współodpowiedzialność za Holocaust. "To jest obrzydliwe" - dodał.

Czytaj więcej na www.rmf24.pl/fakty/polska/news-naczelny-rabin-polski-o-slowach-putina-to-jest-obrzydliwe,nId,4290532#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
    • no-popis Re: To dobrze ,że Duda/PIS/ nie pojechał do Jeroz 27.01.20, 05:22
      cotojest2020 napisała:

> W Jerozolimie zaproszeni przedstawiciele wielu państw oddali cześć ofiarom Hol
      > ocaustu.
      > Zaproszony Duda /[pis/ nie pojechał. i dobrze.
      > Jego agresywna retoryka zepsułaby uroczystości.
      Duda wygrał tę partię z Putinem, podjął słuszną decyzję i to już widać.
    • czizus Re: To dobrze ,że Duda/PIS/ nie pojechał do Jeroz 27.01.20, 12:12
      Dobrze zrobił, bo uczestniczenie w marnej szopce, gdzie przehandlowano historię a najważniejszym wydarzeniem uroczystości było spóznienie sie Putina, przerwanie w związku z tym przemówienia Prezydenta Izraela i gorące powitanie Prezydenta Putina. Wszyscy już dawno przybyli, przywitali się, siedzieli sobie w pierwszym rzędzie, ale kłamca Putin oczywiście musiał się spóznić i pokazać, że to on jest najważniejszy.
      Nawet nie ta 100-etka ocalałych bo tylko dla tylu było tam miejsce, . . . . . ale on!!
      Żenująca uroczystość, gdzie handel historią i załatwianie doraznych spraw politycznych były dużo ważniejsze od pamięci o ocalałych.
      Netanjahu dodatkowo, wykorzystując tę uroczystość chciał zbudować szeroki front antyirański!! Żenada! Mam nadzieję, że Europa nie da sie wciągnąć w te knowania Ntanjahu. Z kolei organizator tych uroczystości - Mosze Kantor - rosyjski oligarcha pochodzenia żydowskiego tak to wszystko zorganizował i tak nakłamał, że coraz lepiej rozumiem antysemityzm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka