Dodaj do ulubionych

Miotanie się Dudusia.

28.01.20, 11:17
Trzeba go zrozumieć. On naprawdę nie ma dobrego wejścia w kampanię i reelekcję. Moim zdaniem w Pałacu zapanowała panika i szukanie szalup ratunkowych. Wyobrażam sobie kłótnie ze zrozpaczoną małżonką. Co ona wkrótce pocznie ze swoją garderobą? Napiszę o tym kilka zdań.

Primo - żelazny elektorat kościelny niedowładu umysłowego topnieje jak lodowce Grenlandii. Skutek drożyzny, inflacji złotówki. Bez sensu go utwardzać kolejnymi obietnicami i kłamstwami. Codziennie chodzą do sklepu i dyskontów.

Secundo - umizgi do naszych rodzimych faszystów i kiboli zgrupowanych w tzw Konfederacji mogą przynieść skutek utraty tzw kościelnego centrum, tej middle class o nieco podwyższonym IQ.

Tertio - degradacja ambony. Tam PiS i Duduś czerpali pełnymi garściami z ich słuchaczy.

Quarto - impreza z sądami nie uzdrowiła podziałów. Nawet ci, co mają krytyczny osąd nie chcą by z tego powodu wylecieć na wypierpol Unii. Albo nawet całkiem. Świetnie to zdefiniował Donald Tusk.

Podsumowanie - jakby Duduś i jego doradcy nie kombinowali to dupa będzie z tyłu. Mogą nadawać May Day.Obserwuj wątek
  • sverir Re: Miotanie się Dudusia. 28.01.20, 13:20
   Zabrakło jednego czynnika: machiny partyjnej propagandy. Nawet jak będzie tragicznie, PiS wciąż ma narzędzia do przekonywania, że to wina opozycji. Część osób to łyknie.
   • haen2010 Re: Miotanie się Dudusia. 28.01.20, 13:44
    Machina machiną, ale codziennie życie się toczy i kłamstwa coraz bardziej tracą na wadze. Ja celowo nie wspomniałem o ich złodziejskich aferach. Dopóki to nie miało wpływu na koszyk zakupów, to pisowski niedowład miał to gdzieś, czyli w dupie.
    • sverir Re: Miotanie się Dudusia. 28.01.20, 16:00
     "Machina machiną, ale codziennie życie się toczy i kłamstwa coraz bardziej tracą na wadze"

     Podam Ci przykład.

     W trakcie wakacji partyjna telewizja reklamowała dofinansowanie przejazdów autobusową komunikacją międzygminną. Pomysł nie wypalił, bo niewiele samorządów było w praktyce zainteresowanych. Na pierwszym miejscu wysuwały fakt, że nawet z przewidzianym dofinansowaniem przejazdy będę nierentowne i kłopotliwe dla budżetów małych jednostek.

     Jaki poszedł jednak przekaz? Że to samorządy związane z PO nie chcą korzystać z dobrodziejstw kochanego rządu.

     Myślisz, że ludzie, którzy na własnej skórze odczuli likwidację połączeń stwierdzili, że to PiS stworzył rozwiązanie do dupy? Bo ja wątpię.
     • haen2010 Re: Miotanie się Dudusia. 29.01.20, 08:37
      Wiele głupot popełniono przyjmując dogmat wolnego rynku i konkurencji. Rozwalono m.in. PKS i PKP. Pocztę Polską. Te firmy wymagały naprawy i doinwestowania, a nie likwidacji w ramach dogmatu.

      Sądzę, że ten dogmat głównie służył do załatwienia intratnych posad takim Misiewiczom obojętne z którego naboru.
      • sverir Re: Miotanie się Dudusia. 29.01.20, 11:11
       "Wiele głupot popełniono przyjmując dogmat wolnego rynku i konkurencji. Rozwalono m.in. PKS i PKP. Pocztę Polską. Te firmy wymagały naprawy i doinwestowania, a nie likwidacji w ramach dogmatu"

       Poczta Polska nie tylko nie jest zlikwidowana, ale ma faktyczny monopol na świadczenie usług na potężnym rynku. I sobie nie radzi. Ale to bez znaczenia dla materii. Ani PKS, ani żaden inny podmiot nie świadczy usług za "Bóg zapłać", nie daje ich w gratisie - ktoś musi zapłacić. Skoro samorząd likwiduje połączenie z powodu braku środków, to jakie ma znaczenie, że PKS upadł?
       • haen2010 Re: Miotanie się Dudusia. 29.01.20, 16:30
        Ależ z ciebie niedoinwestowany technicznie pomyślunek. Tzw Urząd Pocztowo - Telekomunikacyjny dysponował ogólnokrajową siecią połączeń komutowanych na miedzi. Okablowany był cały kraj. Bez problemu można było to wykorzystać do internetu. Nie chce mi się nad tym rozwodzić, ale zintegrowanie systemu komunikacji przewodowej i bezprzewodowej zależało wyłącznie od kasy. Ileś tam razy mniejszej od tej jaką wydano na ten obecny burdel konkurencyjny. Żeby business i politycy się obłowili.

        Dogmatykom to było nie do wyobrażenia. Podobnie zresztą rozpierducha PKP kompletnie od czapy. Na PKS mniej się znam.

        Jak myślisz, dlaczego państwo o zajebistym dogmacie konkurencji ma pocztę nadal w budżecie i jest to zyskowna sieć komunikacji?
  • ta Re: Miotanie się Dudusia. 28.01.20, 13:39
   On się nie miota, on się zupełnie zagubił. Nie rozumie, nie ogarnia. Do tego , jak kraczą na mieście, córka próbuje mu tłumaczyć Konstytucję, co jest dla niego mało komfortowe.
  • eiran Re: Miotanie się Dudusia. 28.01.20, 13:43
   haen2010 napisał:

   > Trzeba go zrozumieć. On naprawdę nie ma dobrego wejścia w kampanię i reelekcję.
   > Moim zdaniem w Pałacu zapanowała panika i szukanie szalup ratunkowych. Wyobraż
   > am sobie kłótnie ze zrozpaczoną małżonką. Co ona wkrótce pocznie ze swoją garde
   > robą? Napiszę o tym kilka zdań.

   Miałem nadzieję że się dowiem, co Agata zrobi z garderobą, a tu taki zawód.
  • taniarada Re: Miotanie się Dudusia. 28.01.20, 16:55
   Sam widziesz henek tak masz pisać .Od razu cię sitwa polubiła.Co zrobił prezydent Duda .Coś o prezydentowej .Wrzutka o kościele to jest to. Tylko nie o gafach Kidawy -Błońskiej bo tyłek blady.🤩

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka