Dodaj do ulubionych

Po kiego opozycja się spotkała z Dudą?

30.01.20, 05:28
Przecież wiadomym jest ze, Duda jest niezależny, od niego nic nie zależy, decyzja została podjęta przez mściwego starucha już dawno i Duda ma do powiedzenia li tylko to co mu pozwolą, a po drugie, Duda zapewnia sobie łagodniejsze traktowanie w przypadku przegranej, swój sędzie nie będzie aż tak zły.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25647448,andrzej-duda-rozmawial-z-opozycja-nt-reformy-sadownictwa-budka.html#a=66&c=160&s=BoxNewsLink

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
    • 141288bs Re: Po kiego opozycja się spotkała z Dudą? 30.01.20, 07:32
      O jakiej opozycji piszesz, gdzie i kto jest w Polsce opozycja? - Czerwone scierwa, krzykliwych dewiantow paradujacych po ulicach, zlodziei i korupcyjny uklad z pod znaku PO-PSL i tych tzw.europoslow glosujacych zgodnie z ruskimi w Radzie Europy, nazywasz opozycja? Jestes chyba nieodwracalnie pomylony.
      • erte2 Re: Po kiego opozycja się spotkała z Dudą? 30.01.20, 10:05
        Dobry człowieku - Czarzasty nie oskarżał opozycjonistów w stanie wojennym (piotrowicz) ani ich nie skazywał (kryże)*. Arłukowicz nie był w PZPR tylko leczył dzieci i nie był oficjalnym współpracownikiem SB (jasiński).

*andrzej kryże ma, oprócz swoich "zasług" jeszcze doskonałe pochodzenie; mianowicie jest synem zbrodniarza sądowego romana kryże, mającego niebanalne zasługi w utrwalaniu władzy ludowej (autor lub współautor wielu wyroków śmierci na AK-owców i tak dzisiaj hołubionych żołnierzy wyklętych, m. in.na rotmistrza Pileckiego).
        Na ogół jestem przeciwnikiem obarczania winą dzieci za "dokonania" rodziców, ale w tym wypadku synalek poszedł w ślady tatusia i z zaangażowaniem kontytuował rodzinne tradycje.
    • haen2010 Re: Po kiego opozycja się spotkała z Dudą? 30.01.20, 09:28
      To dobre posunięcie wyborcze. Zamyka pieprzenie o totalnej opozycji.
      Ale ja tu czytam, że pisowskim trollom puszczają nerwy. Nawet ich rozumiem.

Mowa o własnych sędziach bez racji bytu. Dopóki prokuratorzy na łańcuchu z kolczatką Duduś i reszta ferajny nie mają się czego obawiać.

• taniarada Po czym ty kuźwa poznajesz trolli 30.01.20, 09:41
        haen2010 napisał:

> To dobre posunięcie wyborcze. Zamyka pieprzenie o totalnej opozycji.
        > Ale ja tu czytam, że pisowskim trollom puszczają nerwy. Nawet ich rozumiem.
        >
        > Mowa o własnych sędziach bez racji bytu. Dopóki prokuratorzy na łańcuchu z kol
        > czatką Duduś i reszta ferajny nie mają się czego obawiać.
        > Jak sam trolljesz i hejtujesz na tym forum henek?I komu to puszczają nerwy ?Chyba czarusiowi.Ja jako jedyny jestem zadowolony z rządów PIS.Z humorem trzeba życie brać.
    • lechutek1961 Re: Po kiego opozycja się spotkała z Dudą? 30.01.20, 17:42
      czandra1 napisał:

> Przecież wiadomym jest ze, Duda jest niezależny, od niego nic nie zależy, decy
      > zja została podjęta przez mściwego starucha już dawno i Duda ma do powiedzenia
      > li tylko to co mu pozwolą, a po drugie, Duda zapewnia sobie łagodniejsze trakto
      > wanie w przypadku przegranej, swój sędzie nie będzie aż tak zły.

Może przyszli pogadać w sprawie ułaskawień przestępców?? Gdyby Duda ogłosił amnestię to elektorat POKO by na tyle wzrósł że mógliby wygrac wybory. Kiepsko z elektoratem POKO bo Duda ułaskawił przez pięć lat tylko około 80 skazanych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka