Dodaj do ulubionych

Czy po czymś takim, Marszałek się podniesie?

02.02.20, 15:37
Dwie wersje notatki z wizyty Grodzkiego w Ambasadzie Rosji? Jedna do mediów, druga do MSZ?

--
taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
Obserwuj wątek
      • eiran Re: co zrobić z nieodPOwiedzialnym Grodzkim ? 02.02.20, 18:23
        Absolutnie się kwalifikuje. Niby w Konstytucji jest napisane, że marszałek Senatu może odpowiadać za naruszenie konstytucji tylko wtedy, kiedy zastępuje prezydenta, plus ewentualnie (tak jak poseł, choć w Konstytucji tego nie ma) za naruszenie zakazu działalności gospodarczej. Ale co tam dla ludzikowa jakieś durne zasady konstytucyjne.

--
        Przez 14 lat ayran.
        • taniarada To też obywatelu? 02.02.20, 18:33
          eiran napisał:

> Absolutnie się kwalifikuje. Niby w Konstytucji jest napisane, że marszałek Sena
          > tu może odpowiadać za naruszenie konstytucji tylko wtedy, kiedy zastępuje prezy
          > denta, plus ewentualnie (tak jak poseł, choć w Konstytucji tego nie ma) za naru
          > szenie zakazu działalności gospodarczej. Ale co tam dla ludzikowa jakieś durne
          > zasady konstytucyjne.
          >
          W dokumencie napisano, że tak szokującą propozycję kremlowskiemu dyplomacie marszałek złożył "w uzgodnieniu z MSZ". Portal tvp.info postanowił porównać ją z wersją dokumentu, jaki przesłano do ministerstwa. W tym celu zwróciliśmy się do MSZ i okazało się, że jest kilka różnic między dwiema wersjami notatki z tego samego spotkania."Pan Marszałek stanowczo zaznaczył, że oczekiwania Polski wobec Rosji nie zmieniły się" - czytamy w notatce sporządzonej dla marszałka Grodzkiego. W wersji przekazanej do MSZ słowo "stanowczo" zniknęło.
          Z kolei według wersji udostępnionej publicznie marszałek Grodzki zaproponował ambasadorowi "odnowienie relacji między izbami wyższymi parlamentów obu krajów na szczeblu wicemarszałków izby, jako ostrożne otwarcie kanału komunikacji w uzgodnieniu z MSZ". Jednak w wersji przesłanej ministerstwu o żadnym "uzgodnieniu" tego pomysłu z polską dyplomacją nie ma mowy.Ale wedle ciebie i tych koleżków oszołomów to TVP Info kłamie .Trzymaj się cieplutko.www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.tvp.info/46469009/nie-bylo-uzgodnien-z-msz-ws-propozycji-dla-rosji-portal-tvpinfo-ujawnia-jak-zmieniono-notatke-grodzkiego&ved=2ahUKEwjluJ_XsbPnAhUKp4sKHRFcCT0Qke8DMBZ6BAgGEAo&usg=AOvVaw3MJHUgMmVbHslZHiibMlTw&cshid=1580664766194
          • eiran Re: To też obywatelu? 02.02.20, 18:50
            Jeszcze raz, niedorozwoju, ale powoli, choć bez pomocy prowadzącego i tak niczego nie rozumiesz.

Marszałek Senatu może stanąć przed Trybunałem stanu tylko w dwóch przypadkach, ale żaden z tych przypadków nie dotyczy rozbieżności pomiędzy treścią notatki dla MSZ oraz informacji o jej zawartości dla TVP.

--
            Przez 14 lat ayran.
            • taniarada Re: To też obywatelu? 03.02.20, 01:15
              x2468 napisał:

> TVpis klamie z natury.
              >
              Ciekawe czy sam się wyleczy z tej strasznej choroby wielkości, a może tak wywalczyć dla niego dodatkowe stanowisko zastępcy sołtysa Wąchocka tam to dopiero trzeba się wykazać bystrym dowcipem, a ilu interesantów i okazji tam by miał.I mówimy tu o marszałku Grodzkim .Nie o stacji telewizyjnej .
    • taniarada Re: Czy po czymś takim, Marszałek się podniesie? 02.02.20, 17:22
      Zapomniałeś Don o tym.Marszałek Senatu poinformował na konferencji prasowej w Rzeszowie, że na początku lutego spodziewa się odwiedzin prezydenta Francji Emmanuela Macrona. – 3 lutego, niedługo, ma do mnie... ma mnie odwiedzić prezydent Macron, który jest jednym z tych, którzy uważają „dajcie sobie spokój z tą Polską” – mówił na konferencji w Rzeszowie Grodzki. Jak dodał, "będzie musiał przekonywać prezydenta Francji, by dać Polsce jeszcze jedną szansę".Kiedyś myślałem że Kopacz i Komorowskiego nikt nie przebije .Niestety jest Błońska i Grodzki.Ten zaczyna najbardziej świrować .Zaczynam mu się coraz bardziej przyglądać.Mam doświadczenie z różnymi świrami.I wiem jak ich leczyć.Siema Don.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka