Dodaj do ulubionych

Dudy nie będzie w Pucku

02.02.20, 16:26
Duda nie odsłoni tablicy poświęconej Lechowi Kaczyńskiemu w Pucku - na ostatniej prostej zrezygnowano z tej części uroczystości, głównie po protestach mieszkańców. W Pucku w tym roku obchodzona będzie setna rocznica zaślubin Polski z morzem.
Proste pytanie, co takiego zrobił safanduła dla Pucka i co Duda ma wspólnego z zaślubinami z morzem?
Mieszkańcy Wolnego Miasta Puck w ostatnich wyborach pogonili pisiory tak że żaden nie wszedł do Rady Miasta, jakiś proboszcz chciał upamiętnić i safandułę i Dudę, ale się przeliczył.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25657564,prezydent-nie-odsloni-tablicy-kaczynskiego-na-setna-rocznice.html#s=BoxOpImg4
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Dudy nie będzie w Pucku 02.02.20, 17:11
   Tablica z Lechem zawiśnie zewnętrznej ścianie gotyckiego kościoła .Bo to jest teren prywatny i ma zgodę pomorskiego konserwatora zabytków.Burmistrza szlag trafi ,ale może tylko nadmuchać proboszczowi. Pruchniewska jest popierana przez PO.A ci tylko skłócają ludzi.Wolne miasto Puck kurza twarz.Prezydent w Pucku pojawi się tuż przed godz. 9. Pół godziny później zaplanowano uroczystości na puckim rynku. Tutaj Andrzeja Dudę przywita Kompania Honorowa Marynarki Wojennej oraz burmistrz Hanna Pruchniewska.Będzie też ten łobuz Tusk.I tyle w pacierzu.
    • x2468 Re: Dudy nie będzie w Pucku 02.02.20, 21:28
     Agenci Antek,Tomek i Benito:
     ocdn.eu/pulscms-transforms/1/IMRk9kuTURBXy8zMDhjY2YzNi04ZTk0LTQ4NTYtYTRiNy03MTViZmU0ODI2YjQuanBlZ5GTBc0DFM0BvIGhMAU
     www.spiegel.tv/videos/175058-benito-mussolini-ikone-des-faschismus
  • x2468 Re: Dudy nie będzie w Pucku 02.02.20, 22:47
   Pani pruchniewska dostala 72% glosow, pisiaki nie maja w Pucku nawet jednego radnego. Tablicy nie bedzie, proboszcz tak jak i Duda sie przestraszyli. Duda bedzie ogladal final skokow narciarskich w Pjonczangu.
   Ps. Corka Dudy wybrala wolnosc od bolszewizmu pis i wyprowadzila sie do Londynu.
   • taniarada Tablica już wisi 03.02.20, 00:46
    x2468 napisał:

    > Pani pruchniewska dostala 72% glosow, pisiaki nie maja w Pucku nawet jednego ra
    > dnego. Tablicy nie bedzie, proboszcz tak jak i Duda sie przestraszyli. Duda bed
    > zie ogladal final skokow narciarskich w Pjonczangu.
    > Ps. Corka Dudy wybrala wolnosc od bolszewizmu pis i wyprowadzila sie do Londynu
    > .
    >Na ścianie kościoła więc nie fanzol.
  • taniarada Re: Dudy nie będzie w Pucku 03.02.20, 00:59

   1 lutego, 23:16, Pucczanin:

   Szkoda w ogóle słów. Jest mi przykro, że zamiast świętować z okazji 100 lecia zaślubin Polski z Morzem niektórzy chcą zbijać polityczny kapitał w wyjątkowo prymitywny sposób - dzieląc Pucczan i wskazując innym kogo można ,a kogo nie honorować. Jednak czego oczekiwać się po takim burmistrzu jak pani Pruchniewska. Zanim była burmistrzem była bardzo średnim nauczycielem geografii i chyba na tym powinna poprzestać, bo jak widać horyzonty ma bardzo wąskie. Zamiast cieszyć się, że rangę obchodów podniesie, uczestnicząc w nich Prezydent RP to próbuje tylko tworzyć hejt i dalej toczyć ten przemysł pogardy. Czy tej pani się to podoba, czy nie to pan Duda jest Prezydentem RP, a kiedyś był nim Lech Kaczyński i powinno to uszanować. Szczególnie, że zmarł w tragicznych okolicznościach, a był w Pucku dwukrotnie na obchodach. Jednak w imię włażenia w [wulgaryzm] "elitom" jaśnie oświeconym pani Pruchniewska chce, aby Puck był kojarzony jedynie z tego, że będzie bastionem "anty-pisu", gdzie nawet na takich uroczystościach trzeba dzielić Polaków na lepszych i gorszych. Ja jestem pucczaninem od urodzenia, specjalnie na tą okazję biorę urlop i przyjeżdżam na obchody z południa Polski i nie życzę sobie, aby ktoś mi to psuł, bo chce być popularny w TVN-ie i Wyborczej. Bo na razie oprócz zdobytej "popularności" z tytułu nie wybrania nikogo z Pis-u w wyborach samorządowych (co na marginesie pokazuje, że w moim mieście zostało jednak dużo ludzi oględnie mówiąc mało roztropnych) niczym innym się ta pani nie wyróżniła - nie licząc indolencji w zamontowaniu głupiej choinki na rynku, czy domkach dla ratowników niczym z Bay Watch, na których omal biedne dzieci z obozu nie nabawiły się porządnych obrażeń, bo równie wielka fachowość montażu tych budek była co w przypadku choinki na rynku. Jakoś to wszystko tworzy logiczną całość - macie przypadkową burmistrz, co nie mogła osiągnąć niczego na niwie zawodowej, więc czemu miałaby być dobrym burmistrzem. No, ale celuje chyba wyżej, bo tak lizać [wulgaryzm] PO-wcom i innym KOD-arzom w imię ośmieszenia obchodów 100 lecia Zaślubin Polski z Morzem, obrażając uczucia znacznej ilości Pucczan, bo PiS, mimo wszystko też zdobywa głosy w Pucku. Dodatkowo dochodzą głosy, że pani burmistrz próbuje zachęcać ludzi do wygwizdywania Prezydenta Dudy na uroczystościach ... Mam nadzieję, że to jest tylko ponury żart, albo skończcie pisać i mówić o zaszczuwaniu kogokolwiek przez PiS...
   Racja wypowiedź trafiona w punkt

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka