Dodaj do ulubionych

Wybory, to i Dudzia się odmieniło

03.02.20, 06:10
Unia to jest wyimaginowana wspólnota z której nic nie wynika, to są słowa ktore wykrzyczal Duda na jakimś spędzie, a teraz Dera przekonuje że Duda cały czas był i jest za Unią bo to fundament czegoś tam, po przeczytaniu wyników sondaży tak mu się zrobiło?


--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Wybory, to i Dudzia się odmieniło 03.02.20, 06:25
   Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska podczas wizyty w jednej z polskich szkół w Londynie przekonywała, że obecnie obowiązująca konstytucja RP wytrzymuje próbę czasu i mówiła o tym, jak ważne jest jej przestrzeganie przez wszystkich. I tu odpowiedź internauty : Szanowna Pani łamaliście konstytucję przez 8 lat swoich beznadziejnych rządów okradaliście nas ze wszystkiego nawet z GODNOŚCI, kazaliście naszym dzieciom jeść szczaw i mirabelki. Zrobiliście z tego KRAJU prywatny folwark i ciągneliście z nas jak z dojnej krowy . I wy teraz mówicie o KONSTYTUCJI . KPINA I KIEPSKI ŻART .W samo sedno.
  • sverir Re: Wybory, to i Dudzia się odmieniło 03.02.20, 07:32
   "Unia to jest wyimaginowana wspólnota z której nic nie wynika, to są słowa ktore wykrzyczal Duda na jakimś spędzie, a teraz Dera przekonuje że Duda cały czas był i jest za Unią bo to fundament czegoś tam, po przeczytaniu wyników sondaży tak mu się zrobiło?"

   Prezydentowi Dudzie to się nic nie zrobiło, bo pan prezydent niezdolny jest do prowadzenia jakiejkolwiek samodzielnej polityki. To kwestia partyjnych służb propagandowych. Musieli w końcu dostrzec, że wyborców PiS i tak nie trzeba przekonywać, za to całkiem sporo osób o umiarkowanych poglądach ma wątpliwości. Zatem w jednym powiedzie prezydent Duda będzie agresywnie najeżdżał na sędziów, a zaraz potem da wywiad, w którym będzie żałował agresywnej retoryki. Z "ojczyzny dojnej" już się wycofał, więc może i z sędziami się pogodzi?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka