Dodaj do ulubionych

Kurator oświaty i...masturbacja.

03.02.20, 14:43
www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25659984,masturbacja-jest-niezgona-z-prawem-tylko-czekac-az-powstanie.html#s=BoxWyboImg4 ///--- Co za oświata,a może totalna głupota?

--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Obserwuj wątek
      • taniarada Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 03.02.20, 19:38
        suender napisał:

> Masturbacja jest obcowaniem z Diabłem, - ot co, ..........
        > Cbdo.
        >
        > Pozdr.
        Synu diabeł to upadły anioł .To było średniowiecze. Do skrajności w swoich poglądach posunął się natomiast Guibert z Nogent (XI-XII wiek).
        Ofiara dla szatana
        Spisał on moralizatorską opowieść o wiarołomnym zakonniku, który zapragnął zgłębić tajniki czarnej magii. Po pomoc udał się do znajomego (a jakże) Żyda, który z kolei zgodził się przedstawić (nie)świętego człowieka samemu diabłu. Szatan w zamian za dostęp do wiedzy tajemnej zażądał od mężczyzny ofiary złożonej… z jego spermy. „Spryskasz mnie nią, a następnie posmakujesz jej, albowiem tak uczynić należy składając mi pokłon” – miał wyrzec pan piekieł wedle Guiberta z Nogent. Tę właśnie osobliwą historię powtarzali następnie księża z ambon, przestrzegając wiernych przed prawdziwym celem onanizmu (wychwalanie szatana).Masturbacja nie jest teraz grzechem ciężkim.Bo jak porównać małżeństwo z długoletnim stażem , w którym mąż to uprawia uprawia masturbację . Bo żona już dawno straciła ochotę na seks , a on nie chce jej zdradzić.Amen. "Zabawne, kiedyś zaprzysięgliśmy sobie miłość na wieki, a ona teraz nie chce mi powiedzieć, gdzie schowała kluczyki do auta."
      • snajper55 Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 03.02.20, 20:06
        m.c.hrabia napisał:

> To ile lat za masturbacje?

Masturbację nazywają też samogwaltem, więc chyba tyle samo co za gwałt - 4 lata. No chyba, że to masturbacja że szczególnym okrucieństwem, wtedy do 8.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
          • qinto Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 03.02.20, 20:15
            rzewuski1 napisał:

>
            > A nie lepiej kastracja chemiczna lub zwyczajna kastracja , weterynarz nawet
            > może to zrobić.
            >

Coś mi się obiło o uszy parę lat temu. Coś o chemicznej kastracji mówił wesoły Donek z Danzig. Chyba, że się przesłyszałem.

--
            Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
        • taniarada Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 03.02.20, 20:22
          snajper55 napisał:

> m.c.hrabia napisał:
          >
          > > To ile lat za masturbacje?
          >
          > Masturbację nazywają też samogwaltem, więc chyba tyle samo co za gwałt - 4 lata
          > . No chyba, że to masturbacja że szczególnym okrucieństwem, wtedy do 8.
          >
          > S.
          Czytając ciebie to ty byś już z kicia nie wyszedł.Siema . "Bóg nie skazuje nas na piekło, o ile my sami siebie nań nie skażemy."
          Fulton John Sheen
          • qinto Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 03.02.20, 20:37
            taniarada napisał(a):

> snajper55 napisał:
            >
            > > m.c.hrabia napisał:
            > >
            > > > To ile lat za masturbacje?
            > >
            > > Masturbację nazywają też samogwaltem, więc chyba tyle samo co za gwałt -
            > 4 lata
            > > . No chyba, że to masturbacja że szczególnym okrucieństwem, wtedy do 8.
            > >
            > > S.
            > Czytając ciebie to ty byś już z kicia nie wyszedł.Siema . "Bóg nie skazuje nas
            > na piekło, o ile my sami siebie nań nie skażemy."
            > Fulton John Sheen

To kto w końcu skazuje na piekło.
            Bo już się pogubiłem.

--
            Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
    • man_sapiens Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 06.02.20, 10:13
      Teraz Mariusz K. stworzy CBAM - Centralne Biuro Antymasturbacyjne. Ciekawe ile milionów na to dostanie. No i z kim będzie się całować jego szef na firmowych popijawach.
      Na mszy w czasie otwarcia biura poświęci je jakiś biskup (oczywiście nie masturbujący się), mowę wygłosi Prezydent RP Andrzej D., obecna będzie cała wierchuszka PiS pracowicie klęcząc przez pół godziny.

--
      5 lutego 2020 roku,po 25 latach wolności,do Polski wróciła komuna antymenel.1
    • prawdawaszaboli Re: Kurator oświaty i...masturbacja. 07.02.20, 11:41
      fragment jednej z broszur, w której napisano, iż „większość ludzi, kobiet i mężczyzn, masturbuje się. Masturbacja to jeden z normalnych i zdrowych przejawów seksualności, zarówno samodzielnie, jak i w relacji. Wszyscy ludzie, na każdym etapie życia są istotami seksualnymi”.

To kłamstwa ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka