Dodaj do ulubionych

Zdjęcia z zaprzysiężenia utajnione

04.02.20, 08:30
przez kancelarię panaprezydenta. To już drugie utajnienie po listach poparcia.
www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jembnqd4qgrjmudrqmcblgd3ahsrnmt2ig2ri&utm_campaign=amtp_push&utm_medium=push&utm_source=pushpushgo
Nie pokażemy i już i co nam zrobicie?
Obserwuj wątek
    • erte2 Re: Zdjęcia z zaprzysiężenia utajnione 04.02.20, 10:46
      I ja to nawet rozumiem; bo takie zdjęcia to ewidentny dowód przed Trybunałem Stanu. A tak to Maliniak zawsze będzie mógł powiedzieć że w ogóle ich na oczy nie widział i posądzanie go o jakieś tam zaprzysiężenie starego komucha i niezrównoważonej starej panny to po prostu bezczelne pomówienie.
      • erte2 Re: Zdjęcia z zaprzysiężenia utajnione 04.02.20, 10:52
        Istnieje też alternatywny powód - te zdjęcia z powodzeniem mogłyby być wykorzystywane w kampanii prezydenckiej, np. w zestawieniu z "płomiennym" przemówieniem naszego duce za dychę w którym (jak zwykle) krzyczy o komunistycznych sędziach którzy opanowali polskie sądownictwo.
        Nie od rzeczy byłoby również przypomnienie pewnego wiceministra sprawiedliwości w rządzie kaczyńskiego, sędziego kryże andrzeja, syna zbrodniarza sądowego kryże romana.
        • taniarada I tu masz listy te utajone 04.02.20, 11:10
          erte2 napisał:

> Istnieje też alternatywny powód - te zdjęcia z powodzeniem mogłyby być wykorzys
          > tywane w kampanii prezydenckiej, np. w zestawieniu z "płomiennym" przemówieniem
          > naszego duce za dychę w którym (jak zwykle) krzyczy o komunistycznych sędziach
          > którzy opanowali polskie sądownictwo.
          > Nie od rzeczy byłoby również przypomnienie pewnego wiceministra sprawiedliwości
          > w rządzie kaczyńskiego, sędziego kryże andrzeja, syna zbrodniarza sądowego kry
          > że romana.
          Jak widać układ Totalnej Opozycji Zdradzieckiej i Czerwonej z POstkomunistycznymi Sędziami w Polsce skończy się! Wreszcie w III RP Sądy będą dla Polaków. m.niezalezna.pl/309199-koniec-spekulacji-na-temat-krs-centrum-informacyjne-sejmu-wyjasnia-punkt-po-punkcie
      • taniarada Jest dobrze erte2 04.02.20, 11:05
        erte2 napisał:

> I ja to nawet rozumiem; bo takie zdjęcia to ewidentny dowód przed Trybunałem St
        > anu. A tak to Maliniak zawsze będzie mógł powiedzieć że w ogóle ich na oczy nie
        > widział i posądzanie go o jakieś tam zaprzysiężenie starego komucha i niezrówn
        > oważonej starej panny to po prostu bezczelne pomówienie.
        Olsztyński sędzia Paweł Juszczyszyn został zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych - zdecydowała Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego w drugiej instancji. Decyzja sądu oznacza również 40-procentową obniżkę wynagrodzenia.Piękny kraj nasza Polska cała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka