Dodaj do ulubionych

Sędziowie polscy.

07.02.20, 16:22
Przyznam, tylko trochę orientuję się w kwestii mordobicia sędziów z pisowską swołoczą. Mniej więcej wiem o co chodzi. Ale mniejsza o to.

Ten flagowy sędzia Juszczyszyn. Pisowska kreatura prawnika na topie sądu zawiesiła go w orzekaniu i rozlosowała jego sprawy pomiędzy resztę personelu.

Moje pytanie - Dlaczego ta reszta spokojnie podjęła te obowiązki jak ostatnie szmaty sędziowskie bez solidarności ze swoim kolegą? Moim zdaniem powinni odmówić.

Jeżeli oni tacy jak prokuratorzy to po co walczyć o niezależność tego tałałajstwa.
Obserwuj wątek
    • sverir Re: Sędziowie polscy. 07.02.20, 17:01
      "Dlaczego ta reszta spokojnie podjęła te obowiązki jak ostatnie szmaty sędziowskie bez solidarności ze swoim kolegą? Moim zdaniem powinni odmówić"

Ponieważ solidarność solidarnością, a jest robota do wykonania.
      • inocom Mogli zrzec się uposażeń 09.02.20, 21:00
        sverir napisał:

> "Dlaczego ta reszta spokojnie podjęła te obowiązki jak ostatnie szmaty sędziows
        > kie bez solidarności ze swoim kolegą? Moim zdaniem powinni odmówić"
        >
        > Ponieważ solidarność solidarnością, a jest robota do wykonania.

Nikt nie zabrania sędziemu prawować za darmo.

--
        Głupiec, który wie że jest głupi, przynajmniej w tym jest rozumny. Głupiec, który siebie uważa za mędrca – ten to dopiero jest głupi. Budda Siakjamuni, Dhammapada
    • witek.bis Re: Sędziowie polscy. 07.02.20, 17:04
      No, jasne - powinni odmówić, a wściekli klienci sądów powinni ich wywieźć na taczkach razem z Juszczszynem. Czy ty Heniu nie dorabiasz aby na Nowogrodzkiej?

Jeśli się nie mylę, to wszyscy sędziowie, którzy przejęli sprawy Juszczyszyna, wyraźnie powiedzieli dlaczego to robią i że stoją murem za bezprawnie zawieszonym kolegą.

Mącisz, Heniu, aż bulgocze.

--
      A niechaj narodowie wżdy postronni znają, jako nasze pisiory zręcznie du-dukają.

twitter.com/i/status/1221493003849752578
        • lechutek1961 Re: Sędziowie polscy. 10.02.20, 17:29
          haen2010 napisał:

> Nic nie mącę, tylko prawdę piszę. Ale widzę i czytam, że już się opamiętali jeż
          > eli chodzi o prostactwo zwyczajnej solidarności. Odruch nieco spóźniony.

Przynajmniej o 30 lat. Trzeba było robić tak jak obiecali 30 lat temu. Czas się skończył.
    • no-popis Re: Sędziowie polscy. 07.02.20, 17:39
      haen2010 napisał:

> Moje pytanie - Dlaczego ta reszta spokojnie podjęła te obowiązki jak ostatni
      > e szmaty sędziowskie bez solidarności ze swoim kolegą? Moim zdaniem powinni odm
      > ówić.

czyli kamaryla ma bronić swoich odnóg ?
      Ten sędzia wydał wyroki rażąco sprzeczne z prawem. Na tym niezawisłość nie POlega matole.
      • lechutek1961 Re: Sędziowie polscy. 07.02.20, 20:24
        no-popis napisała:

> czyli kamaryla ma bronić swoich odnóg ?
        > Ten sędzia wydał wyroki rażąco sprzeczne z prawem. Na tym niezawisłość nie PO
        > lega matole.

Myślę że Heniek nie mieszka w Polsce bo zupełnie jest zdezorientowany. Ma jedynie wykupiony abonament na TVN24.
    • ktos_z_kosmosu Re: Sędziowie polscy. 09.02.20, 21:25
      haen2010 napisał:

> Ten flagowy sędzia Juszczyszyn. Pisowska kreatura prawnika na topie sądu zawies
      > iła go w orzekaniu i rozlosowała jego sprawy pomiędzy resztę personelu.
      >
      > Moje pytanie -[b] Dlaczego ta reszta spokojnie podjęła te obowiązki jak ostatni
      > e szmaty sędziowskie bez solidarności ze swoim kolegą?

1 - Bo oni i ich rodziny muszą coś jeść.
      2 - Bo oni czują, że też święci nie są.
      3 - Bo zważywszy na punkt 2, mogą tyko wziąć sobie na przeczekanie i liczyć na to, że, już tradycyjne w tym kraju, Polacy zagłosują na lepsze zło.
        • adria231 Re: Sędziowie polscy. 11.02.20, 06:39
          Przecież to naprawdę nie chodzi Polakom tylko o sędziów.Z sędziami i sądami na ogół nie mamy do czynienia. Chodzi o całokształt tego pisiego bezprawia, niesprawiedliwości, nepotyzmu, itp,itp....
          Ilustracją tego wszystkiego był występ pewnego maćka, któremu wydaje się ,że jest sędzią.
    • spokojny.zenek Re: Sędziowie polscy. 10.02.20, 09:18
      haen2010 napisał:

> Przyznam, tylko trochę orientuję się w kwestii mordobicia sędziów z pisowską sw
      > ołoczą. Mniej więcej wiem o co chodzi. Ale mniejsza o to.
      >
      > Ten flagowy sędzia Juszczyszyn. Pisowska kreatura prawnika na topie sądu zawies
      > iła go w orzekaniu i rozlosowała jego sprawy pomiędzy resztę personelu.
      >
      > Moje pytanie -[b] Dlaczego ta reszta spokojnie podjęła te obowiązki

Czy zapoznanie się z oświadczeniem wygłoszonym przez członków składu rozpoznającego sprawy Juszczyszyna było naprawdę tak nadludzkim wysiłkiem?

Chyba jasno powiedzieli, że to "zawieszenie" było nielegalne ale z uwagi na interes stron konieczne jest orzekanie?

• lechutek1961 Re: Sędziowie polscy. 10.02.20, 17:36
        Dziwne bo wydaje mi się że Juszczyszyn nie widział konieczności orzekania? A może widzial konieczność a nie widział tego że "sprawa powinna być załatwiona w rozsądnym terminie" bo nie widziałem aby się spieszył. Dla niego tak jak dla opozycji im gorzej tym lepiej.
        • lechutek1961 Re: Sędziowie polscy. 10.02.20, 19:28
          Jak miał możliwość orzekania to nie orzekał. Teraz jak mu te możliwość odebrano on chce orzekać. Mógł powiedzieć że trzeba go o to prosić to pewnie podsądni by go prosili, nawet na kolanach.
    • no-popis jak lemingi widzą niezawisłość sądów ? 11.02.20, 06:42
      Najlepiej zacytować leminga, POwiedział jak to widzi:

"Czy MKB obieca że wsadzi Du** do pudła
      buldog2 10.02.20, 23:04
      Wtedy i tylko wtedy, gdy uroczyście złoży taką obietnicę, że zrobi wszystko co trzeba, by Ruchadło PIS stanęło przed Trybunałem Stanu i pójdzie do pudła, dostanie mój głos.

A więc aby było jak było, aby wyroki wydawała lewacka kamaryla a sędziowie tylko wykonywali wolę POlityczną.

--
      Może....szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka