Dodaj do ulubionych

Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa???

08.02.20, 21:06
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25678343,beata-kempa-mowila-o-mowie-nienawisci-chwile-pozniej-drwila.html#s=BoxOpImg2 //-- Ulubienica Rydzyka i biskupów KK. Oto jej obraz.Wstyd,żenada.

--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Obserwuj wątek
      • taniarada Nie ma musu wszystkiego oglądać 08.02.20, 22:06
        pies.na.czarnych napisała:

> Jakbym oglądał akademie z okazji rocznicy Rewolucji Październikowej.
        > Uwaga! Nie oglądać bezpośrednio po jedzeniu tvn24.pl/polska/beata-kempa-do-roberta-biedronia-o-kandydatce-na-pierwsza-dame-odpowiada-krzysztof-smiszek-3853024
        >
        I to komentować .A zwłaszcza kłamać i przekręcać całe zdania.
    • taniarada Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 08.02.20, 22:05
      Wklejasz zdania wyrwane z kontekstu i zaraz wchrzaniasz Rydzyka , katolicyzm i biskupów.Co to ma do tego artykułu? " Czy pan też będzie rozliczał sędziów, panie Biedroń?"
      Beata Kempa odniosła się do "mowy nienawiści", jej zdaniem uprawianej przez opozycję . - I gdzie są teraz ci wszyscy apostołowie walki z hejtem? Czemu nie słychać ich sprzeciwu, gdy pełnoprawnych sędziów, wybranych na mocy ustawy i nominowanych przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dzisiaj się stygmatyzuje, dzisiaj się poniewiera, dzisiaj próbuje się ich hejtować na każdym kroku? Gdzie oni są z tą mową nienawiśći? - pytała. - I wreszcie ostatnia kwestia. Czy z taką retoryką zgadza się kolejny kandydat na prezydenta - no, przywołam to nazwisko, bo to jest kolejny kazus - Robert Biedroń? - kontynuowała Kempa. Jak komentowała, "niedawno patetycznie wołał do eurodeputowanych: 'Jeszcze wolne sądy nie zginęły, póki my żyjemy'".
      - Czy pan też będzie rozliczał sędziów, panie Biedroń? Bo póki co, widzimy, jak pan i kandydatka na pierwszą damę radośnie oklaskujecie ataki na Polskę. Ręka w rękę z Rosjanami. I tutaj historia zatoczyła koło - powiedziała Kempa. Partnerem kandydata Lewicy na prezydenta Roberta Biedronia jest poseł Krzysztof Śmiszek.Pieprzenie w bambus.Niech te dwa geje szanują Polskę to ich będą szanować. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://tvn24.pl/polska/beata-kempa-do-roberta-biedronia-o-kandydatce-na-pierwsza-dame-odpowiada-krzysztof-smiszek-3853024&ved=2ahUKEwjDjJqd7MLnAhWhl4sKHVtKB0oQqOcBMAF6BAgFEAg&usg=AOvVaw1yv5nSYQ0qffCrp0HmGn87&cshid=1581195837838
      • taniarada Ty siebie nie szanujesz trollu 09.02.20, 10:31
        motocyklista175 napisał(a):

> Akurat PRAWDZIWYCH katolików to ja nawet szanuję bo jest za co.
        > Ale pseudokatolickim bydłem gardzę, a czymś takim jest kempa i wszyscy tzw kato
        > licy w pisie i płatne tanie szmaty forumowe.
        > Prawdziwy katolik by to towarzystwo szerokim łukiem omijał.
        Aż dziw bierze że admin ci pozwala tu trollować i wyzywać na ludzi.Do tego trolljesz w czterech nickach. motocyklista jeżdżący na wska w deszczu i w kolorze.Wynocha z tego forum.Obażasz ludzi i atakujesz personalnie .Won.
    • piq patoćwierćinteligencja, czyli partia... 08.02.20, 23:57
      ...psychopatycznych popaprańców i cwaniaków tawariszcza Ziobry w tłustej pigule o nazwie "Kempa". Wszyscy są odrażający mentalnie i moralnie, a większość również fizycznie. Nie powinni funkcjonować w życiu publicznym, gdy już zacznie być normalnie. Zamknięte ośrodki specjalne dla takiej swołoczy to chyba dobre rozwiązanie. Oni cały czas tkwią w przekonaniu, że wszystko im ujdzie na sucho. Nie powinno, tak czy też inaczej.
      • taniarada Obywatelu znamy twoją miłość 09.02.20, 09:44
        piq napisał:

> ...psychopatycznych popaprańców i cwaniaków tawariszcza Ziobry w tłustej pigule
        > o nazwie "Kempa". Wszyscy są odrażający mentalnie i moralnie, a większość równ
        > ież fizycznie. Nie powinni funkcjonować w życiu publicznym, gdy już zacznie być
        > normalnie. Zamknięte ośrodki specjalne dla takiej swołoczy to chyba dobre rozw
        > iązanie. Oni cały czas tkwią w przekonaniu, że wszystko im ujdzie na sucho. Nie
        > powinno, tak czy też inaczej.
        Do pana Ziobry.Ten język rodem z blokowisk też.To jedynie dobrze wam wyszło i włosy też.Starość obywatelu.Amen.
        • lumpior Re: Obywatelu znamy twoją miłość 09.02.20, 12:46
          --
          taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

--
        • piq blokowiska to naturalne środowisko "patriotów"... 10.02.20, 12:41
          ...z PiSu w typie tej łajzy Jakiego (który wkłada za małe marynarki sądząc, że rozciągną się z czasem jak dresik) wciągających z trudem na tłuste dupy brudne dresy z Orłem Białym i siedmiodniowe przepocone i złachane koszulki z kotwiczką Polski Walczącej, uważających się za spadkobierców "żołnierzy wyklętych", bo czasem w siedmiu zbiją i okradną dziewczynkę w alejce między żywopłotami. Ach, i jeszcze ściągną jej majtki. Czyli twoje, tania zdrado za rubelka transferowego i szansę possania specnazowi.
      • snajper55 Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 09.02.20, 02:28
        kawa_poranna1 napisała:

> Wyobraźmy sobie, że zdrowy facet hetero staje przed dramatyczną koniecznością w
        > yboru : iść do łóżka z Kępą czy Śmiszkiem ?
        > Dolary przeciw kapslom, że 95% wybrałoby Śmiszka.
        > A te 5% to prawdziwi zboczeńcy.

No nie wiem. Jeśli by ją porządnie wyszorowali i zamknęli w ciemnym pokoju... A, i jeszcze by się nie mogła odzywać.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • taniarada Jest trzecia opcja 09.02.20, 19:27
        kawa_poranna1 napisała:

> Wyobraźmy sobie, że zdrowy facet hetero staje przed dramatyczną koniecznością w
        Masturbacja dla tych dwoje .A jak dochodzi Biedroń to ekstaza . "Kto się boi geja? O dziwo, wielu dorosłych mężczyzn, którzy mają najmniej – wydawałoby się – ku temu powodów. Nie przyznają się, że się boją. Deklarują, że nie znoszą, nie tolerują. Ich niepokój związany jest, myślę, w dużym stopniu z faktem, że we wczesnej młodości większość z nich przeżywała pierwsze, mocne doświadczenia seksualne właśnie z chłopakami, kolegami, przyjaciółmi. To słynne dwójkowe lub grupowe walenie konia, trzepanie kapucyna w swojej obecności lub sobie wzajemnie. Takie zdarzenia trudno zapomnieć."

Katarzyna Miller - Nie bój się życia
      • lechutek1961 Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 10.02.20, 17:07
        kawa_poranna1 napisała:

Hahhahaha. Tak oczywiście,,,, te 95% to na pewno dotyczy ludzi z POKO. A te POzostale 5% członków i wagin POKO ja uważam za normalnych a ty za zboczeńców. Powiedz kawo dlaczego tak myślisz???
    • margit49 Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 09.02.20, 04:21
      Kempa od dziecka była bardzo zaangażowana, o czym ktoś już na forum mówił, a ja przypomnę

zycieumyslowe.wordpress.com/2017/05/08/slabosc-do-wystepow-przed-wladza/

No a poza tym ta dzielna kobieta skutecznie inspiruje się ideologią gender - mąż zajął się prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci, ona realizowała się jako działaczka

• adria231 Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 09.02.20, 05:45
        Ta tłusta baba "od dziecka była bardzo zaangażowana". Czy tak , jak z pomocą syryjskim dzieciom?
        A teraz w UE z manierami i wyglądem stosownymi raczej do oborowego towarzystwa.
        To wszak "prawdziwa katoliczka".
        Powinniśmy wiedzieć, że sort "prawdziwych katolików" nie ma nic wspólnego z katolicyzmem.
        "Prawdziwi katolicy" szanują tylko swoich wyznawców, kłamią , oszukują ,kradną, nie przestrzegają dekalogu. I nie wstydzą się tego.
    • no-popis Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 09.02.20, 07:40
      lumpior napisał:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25678343,beata-kempa-mowila-o-mowie-nienawisci-chwile-pozniej-drwila.html#s=BoxOpImg2 //-- Ulubienica Rydzyka i biskupów KK. Oto jej obraz.Wstyd,żenada.
      Do poziomu oficjalnego PO czyli wyrżnięcia watahy nie doszła i jeszcze jej daleko. Bardzo daleko. A teksty , które mówią o wspieraniu polityki Putina nie różnią się od tekstów hejtera Tuska z mową nienawiści mówiącego i spisku pisanym cyrylicą.
      Jak bił po łbie Niesiołowski to GAzeta pisałą :"Stefan taki jest " :)
      Nie lubię Kempy ale zabawne jest, że w tych tekstach , mowę nienawiści, widzi GAzeta a za wrażliwego na mowę
      nienawiści robisz Ty lumpior.
      • taniarada Do wszystkiego wtrąca katolików i księży 09.02.20, 09:46
        no-popis napisała:

> lumpior napisał:
        >
        > > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25678343,beata-kempa-mowila-o-mowie-nienawisci-chwile-pozniej-drwila.html#s=BoxOpImg2 //-- Ulubienica Rydzyka i biskupów KK. Oto jej obraz.Wstyd,żenada.
        > Do poziomu oficjalnego PO czyli wyrżnięcia watahy nie doszła i jeszcze jej dale
        > ko. Bardzo daleko. A teksty , które mówią o wspieraniu polityki Putina nie różn
        > ią się od tekstów hejtera Tuska z mową nienawiści mówiącego i spisku pisanym cy
        > rylicą.
        > Jak bił po łbie Niesiołowski to GAzeta pisałą :"Stefan taki jest " :)
        > Nie lubię Kempy ale zabawne jest, że w tych tekstach , mowę nienawiści, widzi G
        > Azeta a za wrażliwego na mowę
        > nienawiści robisz Ty lumpior.
        Co by nie było .Ale Kempa tylko stwierdziła jak te dwa geje judzą na Polskę ,
    • paskudzbagien No co TY? 09.02.20, 09:01
      Toż to prawdziwa pierwsza dama polskiej polityki:

forum.gazeta.pl/forum/w,396,169383251,169383251,_Pani_Beata_Kempa_jest_zelazna_dama_polskiej.html
      próbowałem sobie z cymbała podworować, niestety jak widzicie samo obrońca PiSiej ferajny natychmiast zadziałał.
      A szkoda, bo, zeby nazwać tą panią żelazną damą, to trzeba mieć nie pokolei pod sufitem i jest to temat dla satyryków!
      • taniarada Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 09.02.20, 20:12
        lumpior napisał:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25680760,wlodzimierz-czarzasty-o-wypowiedzi-kempy-nt-smiszka-w-kategorii.html#s=BoxOpImg4
        Ten komuch nie jest wyznacznikiem jakieś zdania.I tak ma farta, że to się dostało do sejmu .Niech lepiej milczy to będzie dla niego dobre?Czy to jest jasne?
        • lumpior Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 09.02.20, 20:15
          taniarada napisał(a):

> lumpior napisał:
          >
          > > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25680760,wlodzimierz-czarzasty-o-wypowiedzi-kempy-nt-smiszka-w-kategorii.html#s=BoxOpImg4
          > Ten komuch nie jest wyznacznikiem jakieś zdania.I tak ma farta, że to się dosta
          > ło do sejmu .Niech lepiej milczy to będzie dla niego dobre?Czy to jest jasne?

www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs&feature=youtu.be&t=1
          --
      • taniarada Zaćwierkane z Twittera 10.02.20, 02:34

> Ja się gubię. Nie wiem, czy ona jest w formie żeńskiej czy w formie męskiej" 😂
        >
        Przemyslaw Dembowski 🇵🇱
        @prze123
        ·
        8 lut
        W odpowiedzi do
        @RobertBiedron
        Czyli Pan może mnie nazywać nazista mnie nazywać katolem i ksenofobem. O mnie można powiedzieć że gardzę. Raz delikatnie prztyczka w nosek Biedroniowi dać to wielka sprawa się robi.Amen.
    • no-popis gdzie wtedy byłeś...o ! Wrażliwy ! 10.02.20, 04:46
      Wręcz życzenia śmierci tu bywały, ostatnio pig z buldogiem proponowali obozy koncentracyjne dla pisowców ale buldog optował za rozstrzeliwaniem.
      Gdzie wtedy byłeś ? O! Wrażliwy ?!
      Tu o Kaczyńskim:
      Za stary na taką karierę
      mariner4 19.09.15, 07:48
      Prędzej zdechnie.
      M.
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
      Krótko i konkretnie. Moderatorzy akceptowali.
      Wykreślili tylko znajomków z redakcji jak dowiedzieli się, że pisiaki szukają i archiwizują.
      Był uprzejmy napisać o Ziobro .
      [i]Do Tworek z tym idiotą!
      mariner4 07.11.12, 16:25
      Albo zastrzelić...
      M.
      Komentując katastrofę smoleńską i śmierć Lecha Kaczyńskiego w programie "Fakty po faktach" stwierdził, że: jedynym osiągnięciem Lecha Kaczyńskiego było to, że zginął!
      ...uważał , że Zimy Lech sobie na to zasłużył :
      Wypitno Sraczkowy juz lezy jako zim,ny Lech
      zapijaczony_ryj 21.04.15, 17:39
      .....
      i sam sobie na to zasłużył
      • eiran Re: a gdzie wtedy byłeś ?! 10.02.20, 06:45
        Prawdopodobnie tam, gdzie był ludzikow, kiedy jego idol Marek Jakubiak kolportował dowcipasy o mamusi z fujarką do ssania. Rechot homofoba ludzikowa słychać było wtedy od Świnoujścia po Ustrzyki.

--
        Przez 14 lat ayran.
        • motocyklista175 Re: a gdzie wtedy byłeś ?! 10.02.20, 08:13
          ""Komentując katastrofę smoleńską i śmierć Lecha Kaczyńskiego w programie "Fakty po faktach" stwierdził, że: jedynym osiągnięciem Lecha Kaczyńskiego było to, że zginął!"
          Pisiorki kiedyś szukały jego spuścizny. Znalazły może?
      • lumpior Re: a gdzie wtedy byłeś ?! 10.02.20, 08:27
        no-popis napisała:

> Gdzie wtedy byłeś lumpior ?
        > Oficjalna wypowiedż w znanym i popularnym medium m.in. na temat Biedronia i Śmi
        > szka.
        > youtu.be/BsNqORI78JU

Byłem krytyczny wtedy,jestem i dzisiaj.Jestem przeciw chamstwu,głupocie i nietolerancji. LGBT po prostu jest.Razi mnie manifestacja własnych orientacji seksualnych, jak i manifestacja wyznań religijnych.

--
        • lechutek1961 Re: a gdzie wtedy byłeś ?! 10.02.20, 17:20
          lumpior napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Gdzie wtedy byłeś lumpior ?
          > > Oficjalna wypowiedż w znanym i popularnym medium m.in. na temat Biedronia
          > i Śmi
          > > szka.
          > > youtu.be/BsNqORI78JU
          >
          > Byłem krytyczny wtedy,jestem i dzisiaj.Jestem przeciw chamstwu,głupocie i nieto
          > lerancji. LGBT po prostu jest.Razi mnie manifestacja własnych orientacji seksua
          > lnych, jak i manifestacja wyznań religijnych.

Wszystko jasne. Nie POchwalisz ale rozumiesz.
        • taniarada Re: a gdzie wtedy byłeś ?! 10.02.20, 21:51
          lumpior napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Gdzie wtedy byłeś lumpior ?
          > > Oficjalna wypowiedż w znanym i popularnym medium m.in. na temat Biedronia
          > i Śmi
          > > szka.
          > > youtu.be/BsNqORI78JU
          >
          > Byłem krytyczny wtedy,jestem i dzisiaj.Jestem przeciw chamstwu,głupocie i nieto
          > lerancji. LGBT po prostu jest.Razi mnie manifestacja własnych orientacji seksua
          > lnych, jak i manifestacja wyznań religijnych.
          >
          > Byłeś w Kielcach w urzędzie wojewódzkim PZPR.Coś tam maczałeś paluchy w Iskrze Kielce.Jesteś przeciwko chamstwu LGBt.Ale nie przeciw katolikom ,księżom i kościołowi .Tu twojej tolerancji nie ma ,a zaczyna się chamstwo.Niewybredne atakowanie i pisanie w jak najpodlejszych wątkach.Nie chce mi się z tobą gadać kłamco.
          • lumpior Re: a gdzie wtedy byłeś ?! 10.02.20, 22:01
            taniarada napisał(a):

> lumpior napisał:
            >
            > > no-popis napisała:
            > >
            > > > Gdzie wtedy byłeś lumpior ?
            > > > Oficjalna wypowiedż w znanym i popularnym medium m.in. na temat Bie
            > dronia
            > > i Śmi
            > > > szka.
            > > > youtu.be/BsNqORI78JU
            > >
            > > Byłem krytyczny wtedy,jestem i dzisiaj.Jestem przeciw chamstwu,głupocie i
            > nieto
            > > lerancji. LGBT po prostu jest.Razi mnie manifestacja własnych orientacji
            > seksua
            > > lnych, jak i manifestacja wyznań religijnych.
            > >
            > > Byłeś w Kielcach w urzędzie wojewódzkim PZPR.Coś tam maczałeś paluchy w I
            > skrze Kielce.Jesteś przeciwko chamstwu LGBt.Ale nie przeciw katolikom ,księżom
            > i kościołowi .Tu twojej tolerancji nie ma ,a zaczyna się chamstwo.Niewybredne a
            > takowanie i pisanie w jak najpodlejszych wątkach.Nie chce mi się z tobą gadać
            > kłamco.

taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

Bełkoczesz PiSlamski buszmenie.
            --
    • pies.na.czarnych Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 10.02.20, 09:05
      W PL również należałoby uchwalić taka ustawę.

63 procent wyborców w Szwajcarii opowiedziało się w niedzielnym referendum za zakazem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Wprowadzenie nowej ustawy ma być rozszerzeniem istniejącego już przepisu przeciw dyskryminacji na tle rasowym i religijnym.
      tvn24.pl/swiat/szwajcaria-referendum-o-zakazie-dyskryminacji-na-tle-orientacji-3906546
      --
      Uwaga szczur!
      • lechutek1961 Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 10.02.20, 12:12

> W PL również należałoby uchwalić taka ustawę.
        >
        > 63 procent wyborców w Szwajcarii opowiedziało się w niedzielnym referendum za z
        > akazem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Wprowadzenie nowej ust
        > awy ma być rozszerzeniem istniejącego już przepisu przeciw dyskryminacji na tle
        > rasowym i religijnym.
        > tvn24.pl/swiat/szwajcaria-referendum-o-zakazie-dyskryminacji-na-tle-orientacji-3906546

W Szwajcarii pedofilia jest tolerowana. Dlatego mieszka tam od lat nasz najsłynniejszy pedofil i jest tam bezpieczny
        • boblebowsky Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 10.02.20, 20:59
          lechutek1961 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
          >
          > > W PL również należałoby uchwalić taka ustawę.
          > >
          > > 63 procent wyborców w Szwajcarii opowiedziało się w niedzielnym referendu
          > m za z
          > > akazem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Wprowadzenie now
          > ej ust
          > > awy ma być rozszerzeniem istniejącego już przepisu przeciw dyskryminacji
          > na tle
          > > rasowym i religijnym.
          > > tvn24.pl/swiat/szwajcaria-referendum-o-zakazie-dyskryminacji-na-tle-orientacji-3906546
          >
          > W Szwajcarii pedofilia jest tolerowana. Dlatego mieszka tam od lat nasz najsłyn
          > niejszy pedofil i jest tam bezpieczny

Pieprzycie leszku jak potłuczeni.

--
          Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
            • boblebowsky Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 12.02.20, 11:38
              lechutek1961 napisał:

> boblebowsky napisał:
              >
              > > > W Szwajcarii pedofilia jest tolerowana. Dlatego mieszka tam od lat
              > nasz n
              > > ajsłyn
              > > > niejszy pedofil i jest tam bezpieczny
              > >
              > >
              > > Pieprzycie leszku jak potłuczeni.
              >
              > Nie piepszymy bob. Takie są fakty. To wy piepszycie bo rzeczowych argumentów br
              > ak.

Zatem przejdźmy do tych "rzeczowych argumentów" . Poproszę coś na potwierdzenie tej kretyńskiej tezy. Uprzedzam podpieranie się jednym nazwiskiem od razu uznaję za rzadziochę.

--
              • eiran Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 12.02.20, 12:00
                Ostrzegam dobrotliwie, że próbujesz (przynajmniej tak to wygląda) prowadzić normalną rozmowę z funkcjonalnym analfabetą. Ten gostek nie rozumie przytłaczającej większości czytanych przez siebie tekstów. "Czytanych" - to oczywiście na wyrost.
                Tu na przykład napisał, że Polański mieszka od lat w Szwajcarii, ponieważ pedofilia jest tam tolerowana. A tymczasem Polański mieszka we Francji, a w Szwajcarii mieszkał tylko przez ten krótki okres, kiedy znalazł się w areszcie domowym przy okazji amerykańskiego wniosku ekstradycyjnego (podczas krótkiego pobytu w Szwajcarii z okazji otrzymania nagrody filmowej). Pomijam, że twierdzenie o szwajcarskiej tolerancji dla pedofilii to wierutna bzdura, a nawet gdyby była prawdą (a nie jest), to nic by z niej nie wynikało zważywszy ze Polański tam nie mieszka. Trochę zbyt łatwo dajemy się wciągać w dyskusje idiotom i trollom, próbując ich przekonywać do swoich racji, tymczasem nie ma to żadnego sensu, gdyż idiotom i trollom potrzeba jest dyskusja, odpowiedzi i polemiki z ich kretyńskimi kłamcami.

--
                Przez 14 lat ayran.
                • boblebowsky Re: Prawdziwa Polka Katoliczka,czyli Kempa??? 12.02.20, 12:11
                  eiran napisał:

> Ostrzegam dobrotliwie, że próbujesz (przynajmniej tak to wygląda) prowadzić nor
                  > malną rozmowę z funkcjonalnym analfabetą. Ten gostek nie rozumie przytłaczające
                  > j większości czytanych przez siebie tekstów. "Czytanych" - to oczywiście na wyr
                  > ost.
                  > Tu na przykład napisał, że Polański mieszka od lat w Szwajcarii, ponieważ pedof
                  > ilia jest tam tolerowana. A tymczasem Polański mieszka we Francji, a w Szwajcar
                  > ii mieszkał tylko przez ten krótki okres, kiedy znalazł się w areszcie domowym
                  > przy okazji amerykańskiego wniosku ekstradycyjnego (podczas krótkiego pobytu w
                  > Szwajcarii z okazji otrzymania nagrody filmowej). Pomijam, że twierdzenie o szw
                  > ajcarskiej tolerancji dla pedofilii to wierutna bzdura, a nawet gdyby była praw
                  > dą (a nie jest), to nic by z niej nie wynikało zważywszy ze Polański tam nie mi
                  > eszka. Trochę zbyt łatwo dajemy się wciągać w dyskusje idiotom i trollom, prób
                  > ując ich przekonywać do swoich racji, tymczasem nie ma to żadnego sensu, gdyż i
                  > diotom i trollom potrzeba jest dyskusja, odpowiedzi i polemiki z ich kretyńskim
                  > i kłamcami.

Co do Szwajcarii sprawa jasna, co do lesia również. Rzeczywiście szkoda, zamiast dyskusji, pozostaje jedynie zabawa z trollem.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka