Dodaj do ulubionych

Pytania i przypuszczenia po posiedzeniu (sobiek PO

09.02.20, 00:26
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25677546,malgorzata-kidawa-blonska-mam-juz-dosc-walki-kogutow-i-mlodych.html

1- Przed nami wybory prezydenckie.
- to wiem
2 - To ostatnia szansa by zatrzymać podział.
- nie wiem co jest dzielone, bo mnie nie poinformowano. Wiem natomiast, że pisi ogłoszą, że PO chodzi o podział łupów.
3 - Wiem co trzeba zrobić, by powstrzymać to zło.
- cóż to za zło też nie wiem, nie zostało nazwane po imieniu. Tu jednak zauważam postęp, prawem kaduka już się nie zasłaniają. Chociaż, kto wie? Pytań nie zadawałem.
- o taktyce jego powstrzymania nie chcę wiedzieć, bo wiem, że dla dobra batalii, tego się nie ujawnia. Wróg czuwa, podsłuchuje, podkopuje, podszeptuje, podkoszulek.
4 - Musimy być odważni i mówić prawdę.
- jakoś tej prawdy nie słyszę i tej odwagi nie widzę. No, chyba, że chodzi o Klaudię Jachirę. No tak, by tej dowalić, odwaga jest konieczna.
5- Mam już dość walki kogutów i młodych panów, którzy boją się o swoją przyszłość.
- pierwsza część jako tako może być dla mnie zrozumiała. Ta pani ma już swoje lata i sądzę, że bardziej szuka stabilizacji, a nie ataków kogutów. Ale już druga część, jest wg mnie zaprzeczeniem pierwszej. Tego rozgryźć mój kosmiczny umysł nie potrafi.
A może chodzi o tego machającego rączką?
Dziwne.
6 - Zmienimy Platformę.
- a może platformę, tego nie wiem.
7 - Obiecuję wam, że nie spocznę dopóki nie zmienimy razem całej Polski.
a - czy aby na pewno ta pani uważa, że trzeba zmieniać całą Polskę?
b - co do pomocy w dziele, to na zmianę Klaudii Jachiry w katechetkę, na kosmitów PO nie ma co liczyć.
8 - Szef PO poprosił wszystkich, którzy choć raz oddali głos na PO i KO, by pomogli w maju.
a - pomagałem wam kilkanaście lat, by wierzyłem, że przyczyniam się do tworzenia w Polsce demokracji. No i się zawiodłem. Okazało się, że nie demokrację tworzę, a teokrację, a do tego przyczyniam się do, z jednej strony schamienia kraju, a z drugiej do zbudowania potęgi KK i małego nienawistnego człowieczka.
b - mimo to nadal oferuję wam pomoc i nie w maju, a już teraz, dobrą radą.
9 - Powinniśmy pamiętać, by wsłuchać się w głos ludzi młodych.
- tak? No to jak się ma to tego wsłuchiwania się w głos ludzi młodych, deklaracja zawarta w puncie 5
10 - To oni muszą pokazać jakiej Polski chcą. My nie możemy im nic narzucać.
a - To działacze PO jeszcze nie wiedzą jakiej Polski chcą Polacy?
b - padło "nic narzucać". Czy to nic dotyczy również Klaudii Jachiry?
10 - W pewnym momencie zapomnieliśmy o przedsiębiorcach. No i jeszcze coś o opłacalności tych przedsiębiorców, nauczycieli i innych.
a - tylko tyle i tylko o nich.
b - nie jestem pewien, czy tym oświadczeniem przebiją finansową, hulaj dusza kasa i tak nie nasza, PiSu.
W innej relacji jeszcze było co fajnego.
11 - W naszych poczynaniach będziemy się opierać na naszych sukcesach i uczyć na błędach.
- o błędach wiem ja i parę milionów Polaków.
- o sukcesach, to ich zbyt wielu nie da się odnotować, a, że PO w polityce istniało, to w głównej mierze dzięki sukcesom, które można ująć krótko zdaniem, rozpaczliwe głosowania Polaków na lepsze zło.
12 - Będziemy się trzymać naszych wartości.
- tu to ciekawostka, cóż to za wartości.
Może 29 lutego szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
Czego sobie i Polakom życzę.
Kupa roboty przed wami opozycjo i to roboty, jak sadzę, ostatniej szansy, dla was i dla Polski.
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Pytania i przypuszczenia po posiedzeniu (sobi 09.02.20, 18:29
      Znęcasz się nad tą gąską.
      Trafne poniższe słowa ale to wołanie na puszczy:
      "Może 29 lutego szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
      Czego sobie i Polakom życzę.
      Kupa roboty przed wami opozycjo i to roboty, jak sadzę, ostatniej szansy, dla was i dla Polski.
      • taniarada Napisał kupa roboty przed wami 09.02.20, 18:44
        no-popis napisała:

> Znęcasz się nad tą gąską.
        > Trafne poniższe słowa ale to wołanie na puszczy:
        > "Może 29 lutego szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i po
        > wyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już
        > precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
        > Czego sobie i Polakom życzę.
        > Kupa roboty przed wami opozycjo i to roboty, jak sadzę, ostatniej szansy, dla w
        > as i dla Polski.
        Jakie to trafne. „Ch..., dupa i kamieni kupa.Nie przewalą tego do 2030 roku .Nie ma szans . Już nigdy nie dam się nabrać PO, sprzedawali banki, zabrali pieniądze z ofe, podnieśli wiek emerytalny, nic z tego co obiecywali nie dochowali. Zajmowali się tylko sobą co było słychać na taśmach od Sowy. A szczytem było dla mnie to, że nawet kolejkę na Kasprowy przehandlowali. . Nie ze mną te numery Borys .
        • ktos_z_kosmosu Re: Smutny los taniego nieudacznika. 09.02.20, 19:21
          taniarada napisał(a)

> PO, sprzedawali banki, zabrali pienią
          > dze z ofe, podnieśli wiek emerytalny, nic z tego co obiecywali nie dochowali. Z
          > ajmowali się tylko sobą co było słychać na taśmach od Sowy. A szczytem było dla
          > mnie to, że nawet kolejkę na Kasprowy przehandlowali.

Bo to widzisz tamte transformacje były ukierunkowane ku ludziom rozumnym, a nie mułom postkomunistycznym.
          Tym została tylko harówa u Niemca.
          Nie twierdzę, że wszystko poszło dobrze, ale katastrofa nie nastąpiła, co było widać po zamożności Polaków. Było, bo dziś, niestety POPiSowe siły przycięły lotki transformacji. Zamiast myśleć, modlić się zaczęli i kombinować jak tu wprowadzić system polityczny dwupartyjny i ja Polaków przerobić na społeczeństwo xero-jedynkoe.
          Co zaś tyczy utracjuszy z OFE, to się od tamtych odkalapućkaj. Ratowana przed przeżarciem kasa co do grosza trafiła na subkonta ZUS i to kasa wg prawnych zapisów dziedziczona.
          Teraz twoja rola. Zapytaj PiSich, co stało się z resztą miliardów po OFE i czy ta kasa, podobnie jak tamta, podlega dziedziczeniu.
          • taniarada Ja jestem w takim wieku 09.02.20, 19:51
            Dla ciebie młody gnojku jestem ponad czasowy ,Mam dom ,wnuki ,pracę zagranicą.Być może kiedyś wrócę Jako jedyny na tym forum preferuję wartości chrześcijańskie ,walczę z obłudą ,kłamstwem i hejtem.Nie uznaję jedynej i słusznej partii .Jak braknie Kaczyńskiego to być może to zmienię.Orła nie przejmują modlitwy kurczaka. A teraz idź precz.
            • lumpior Re: Ja jestem w takim wieku 09.02.20, 20:00
              taniarada napisał(a):

> Dla ciebie młody gnojku jestem ponad czasowy ,Mam dom ,wnuki ,pracę zagranicą.B
              > yć może kiedyś wrócę Jako jedyny na tym forum preferuję wartości chrześcijańsk
              > ie ,walczę z obłudą ,kłamstwem i hejtem.Nie uznaję jedynej i słusznej partii .
              > Jak braknie Kaczyńskiego to być może to zmienię.Orła nie przejmują modlitwy kur
              > czaka. A teraz idź precz.

taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce. //-- Wartości świrokatola.

--
              www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
            • man_sapiens Re: Ja jestem w takim wieku 09.02.20, 20:07
              taniarada napisał(a):

> Dla ciebie młody gnojku jestem ponad czasowy ,Mam dom ,wnuki ,pracę zagranicą.B
              > yć może kiedyś wrócę Jako jedyny na tym forum preferuję wartości chrześcijańsk
              > ie ,walczę z obłudą ,kłamstwem i hejtem.Nie uznaję jedynej i słusznej partii .
              > Jak braknie Kaczyńskiego to być może to zmienię.Orła nie przejmują modlitwy kur
              > czaka. A teraz idź precz.

O, taniaszmata się odezwała!

--
              Faszyzm leczy się czytając, a rasizm leczy się podróżując Miguel de Unamuno
            • ktos_z_kosmosu Re: Ja jestem w takim wieku 09.02.20, 20:11
              taniarada napisał(a):

> Dla ciebie młody gnojku jestem ponad czasowy

I masz kłopoty z ortografią

> Mam dom ,wnuki ,pracę zagranicą.B

A g... mnie to obchodzi.

> może kiedyś wrócę

Lepiej dla Polaków będzie jak tam zostaniesz.

> Jako jedyny na tym forum preferuję wartości chrześcijańskie

Czyli jesteś pazerny, mściwy, żądny władzy i masz ciągoty do dewiacji seksualnych.

• lechutek1961 Re: Ja jestem w takim wieku 09.02.20, 21:13
                Czys ty ktosiu z kosmosu nagle wytrzeźwiał? Po twojej ostatniej twórczości nie posądzał bym cię o zdrowy rozsądek i trzeźwe spojrzenie na naszą opozycję. Cieszę się że przejzales na oczy, ale uważam że twój apel to wołanie na puszczy. Opozycja nie ma czasu na programy dla obywateli bo cała para idzie w gwizdek anty pisowski i anty obywatelski.
                • taniarada Nie ma o co tu się kłócić 09.02.20, 21:24
                  lechutek1961 napisał:

> Czys ty ktosiu z kosmosu nagle wytrzeźwiał? Po twojej ostatniej twórczości ni
                  > e posądzał bym cię o zdrowy rozsądek i trzeźwe spojrzenie na naszą opozycję. Ci
                  > eszę się że przejzales na oczy, ale uważam że twój apel to wołanie na puszczy.
                  > Opozycja nie ma czasu na programy dla obywateli bo cała para idzie w gwizdek an
                  > ty pisowski i anty obywatelski.
                  Ta babunia nadaje się jedynie czytania bajek dzieciom w przedszkolu.I tyle.Nawet redaktorzy z GW patrzą i nie wierzą w to co gada.
                • ktos_z_kosmosu Re: Ja jestem w takim wieku 09.02.20, 23:56
                  lechutek1961 napisał:

> Czys ty ktosiu z kosmosu nagle wytrzeźwiał?

Nawet po pijoku jestem trzeźwy.
                  Czego nie można powiedzieć o was, zafiksowani na jednym, pisiaki.
                  Nietypowym fortepianem jestem i między moimi klawiszami biało czarnymi jest jeszcze wiele kolorów.

• taniarada Po twoim pisaniu 10.02.20, 02:22
                    ktos_z_kosmosu napisał:

> lechutek1961 napisał:
                    >
                    > > Czys ty ktosiu z kosmosu nagle wytrzeźwiał?
                    >
                    > Nawet po pijoku jestem trzeźwy.
                    > Czego nie można powiedzieć o was, zafiksowani na jednym, pisiaki.
                    > Nietypowym fortepianem jestem i między moimi klawiszami biało czarnymi jest jes
                    > zcze wiele kolorów.
                    >
                    To nie sądzę .Masz taki odlot i cała reszta bezradnych tu ludzi i to z różnych opcji politycznych.Wylewacie tu swoje frustracje ,obłąkane wizje .Rzucasz wyzwiskami bo nie jesteś nic w stanie zrobić .Tak jak reszta kolegów nielocie .Amen.
      • taniarada Re: Nie ma pytan i nie ma przypuszczen. 10.02.20, 02:26
        j-k napisał:

> prozne zale.
        >
        > ponad 40 % Narodu chce programu 500+ i inne wartosci ma serdecznie w d...
        >
        > - co oznacza, ze wybory w maju 2020 nie sa wyborami - sa plebiscytem.
        >
        > z wiadomym skutkiem.
        Jeśli chcesz to całe POszarpane towarzystwo ,głosuj na wybrańców narodu.Tych całych zafajdanych Grodzkich i całą nadzwyczajną kastę .I później na foro nie narzekaj.Siema.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka