Dodaj do ulubionych

Widzę, wg biskupów, rękę opatrzności Bożej

09.02.20, 14:52

Czyli mi się widzi, że ta cała reforma sądownictwa, to zwykłe zlecenie na wyeliminowanie roli (zwykli ludzie), która "bezczelnie" uzurpuje sobie prawo do sądzenia sług pana (kapłani KK). Plus, przy okazji, jakieś inne rozgrywki.
Wyroki nakładane przez sądy świeckie, na święcone przez pana sługi, dla KK są praktykami niedopuszczalnymi. I nic tu nie mają do rzeczy rzeczywiste winy tych sług. Tu liczy się tylko hierarchiczność.
Czyli Pan jest panem, słudzy pana sługami, a lud rolą, którą słudzy w imieniu pana obrabiają i wara roli od kompetencji pana, bo tylko pan ma prawo sądzić swoje sługi.
Tu kolejny przykład "bezczelnego" nierespektowania świętych zasad hierarchii. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25676573,bydgoszcz-kosciol-ma-zaplacic-ofierze-ksiedza-pedofila-300.html
Trudne zagadnienie. Większość polityków i autorytetów w Polsce, w pory robi przed KK. Milczą, zalecając, albo wręcz nakazując odważnym a tylko cicho, tylko cicho i swoimi wartościami się zasłaniają.

Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Widzę, wg biskupów, rękę opatrzności Bożej 09.02.20, 17:42
   Zaciekawił mnie twój wątek .Napisz jakie masz jeszcze objawienia ?Czy po przeczytaniu artykułów w GW ,czy przed? Nie jesteś tu teologiem by tu tworzyć historię o kościele .Tylko ateistycznym żuczkiem z korzeniami komunistycznymi ,których pełno na forach społecznościowych.I mało kumaty w tych sprawach. Księża i biskupi trafią do więzienia, jeżeli sąd udowodni im, że wiedzieli o przypadkach pedofilii w Kościele, ale nie zawiadomili o tym organów ścigania Takie zmiany niesie za sobą nowelizacja kodeksu karnego, która została już przyjęta przez Sejm i podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę. Nowe przepisy weszły w życie 13 lipca 2917 roku..I kuria musi bulić.Wcześniej za rządów SLD i PO nie było takiej sprawy .A ich politycy siedzieli w pierwszych rzędach w kościele i rozpychali się łokciami .Amen.
   • no-popis Re: Widzę, wg biskupów, rękę opatrzności Bożej 09.02.20, 18:05
    taniarada napisał(a):

    > Zaciekawił mnie twój wątek .Napisz jakie masz jeszcze objawienia ?Czy po przecz
    > ytaniu artykułów w GW ,czy przed? Nie jesteś tu teologiem by tu tworzyć histor
    > ię o kościele .Tylko ateistycznym żuczkiem z korzeniami komunistycznymi ,któryc
    > h pełno na forach społecznościowych.I mało kumaty w tych sprawach. Księża i bis
    > kupi trafią do więzienia, jeżeli sąd udowodni im, że wiedzieli o przypadkach pe
    > dofilii w Kościele, ale nie zawiadomili o tym organów ścigania Takie zmiany nie
    > sie za sobą nowelizacja kodeksu karnego, która została już przyjęta przez Sejm
    > i podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę. Nowe przepisy weszły w życie 13 li
    > pca 2917 roku..I kuria musi bulić.Wcześniej za rządów SLD i PO nie było takiej
    > sprawy .A ich politycy siedzieli w pierwszych rzędach w kościele i rozpychali s
    > ię łokciami .Amen.
    Za rządów PO i SLD nauczyciele prowadzali uczniów na rekolekcje do kościoła. To odpowiedzialność i pieniądze. Teraz, za tego prokościelnego pisu, coraz częściej księża odprowadzają dzieci na rekolekcje do kościoła..
  • no-popis biskupi i Watykan już dawno nie reprezentują Boga 10.02.20, 05:43
   Już dawno temu, gdzieś w okolicach średniowiecza, Bóg przysłał pismo do Watykanu wypowiadające pełnomocnictwo do reprezentowania interesów Boga przez Watykan i jego urzędników na tutejszej ziemi.
   Papież jednak ukrył to pismo w tajnych archiwach Watykanu i nie ogłosił tej wiadomości.
   --
   Może....szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka