Dodaj do ulubionych

Miesięcznica....zapomniana?

10.02.20, 10:03
Nawet Macierewicz milczy,raportu brak.PrezesPan okulały,o mszy cisza.Co jest?


--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Obserwuj wątek
   • taniarada Re: Miesięcznica....zapomniana? 11.02.20, 13:00
    boblebowsky napisał:

    > Po raz kolejny pisie w bambuko zrobione. Ze wstydu będą takie wątki omijać.
    >

    "Wrak nie jest warunkiem koniecznym, by dowieść zbrodni i wskazać jej wykonawców i udziałowców w tym wydarzeniu.Ta zbrodnia nie była dziełem samej Rosji ale również rządu D.Tuska realizującego interesy rosyjsko niemieckie ery polityki resetu USA-Rosja prowadzonej przez USA z administracją B. H.Obamy.Taki obraz tych wydarzeń przedstawił A.Macierewicz w swym tekście pt. "Droga do Smoleńska" zamieszczonym w Gazecie Polskiej w maju 2010 roku:(...)Lech Kaczyński wraz z elitą niepodległościową znalazł się w wirze wielkiej rosyjskiej operacji odzyskiwania wpływów na obszarze dawnego imperium i to w uzgodnieniu z Niemcami oraz za zgodą rządu Donalda Tuska. Była to w istocie gigantyczna pułapka, która zatrzasnęła się wraz ze startem Tu-154 10 kwietnia o godzinie 7.20 czasu warszawskiego.
   • no-popis Re: Miesięcznica....zapomniana? 11.02.20, 06:28
    rzewuski1 napisał:

    > Cały ten kult Kaczyńskiego tez zostanie zapomniany.
    >
    ...ale niePOkalenego POczęcia i nieomylności dogmatów Tuska będzie trwał wiecznie.
    --
    Może....szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
  • erte2 Re: Miesięcznica....zapomniana? 10.02.20, 13:32
   Wytłumaczenie jest banalnie wręcz proste. Bo dziś epatowanie tragedią smoleńską, snucie kolejnych odjechanych teorii "zamaszystych", deklaracje typu: "Jesteśmy coraz bliżej prawdy", zużywanie kilogramów parówek, "pękanie" puszek po piwie, rozwalanie ogrodniczych tuneli z blachy falistej już po prostu nic nie daje; przeciwnie - może nawet w suwerenie wzbudzić wątpliwości i zmusić do zadawania pytań a nawet - o zgrozo! - myślenia. No bo jak to - ponad już cztery lata pod egidą rządu i państwa śledztw, badań, ekshumacji, zaangażowania ponoć najwybitniejszych fachowców - różnych biniend, nowaczyków, berczyńskich czy cieszewskich (to ten od piiiiiiii! bziuuuuuu!) kierowanych przez demiurga wszech nauk macierewicza antoniego - i nic? Żadnych efektów, żadnych dowodów na zamach czy zbrodnię?
   A więc sprawa jest wyciszona, antoni ze swoimi biniendami schowany, ale lata łgarstw. oszczerstw, całkowicie bezpodstawnych pomówień i oskarżeń zrobiły swoje, i w wielu prymitywnych mózgach wytworzyło się trwałe połączenie: Tusk, PO, Komorowski = zbrodnia. Taki odruch warunkowy jak u psa Pawłowa, i przeciętny seweryn już nawet nie zastanawia się skąd się to wzięło. A jeszcze, celem utrwalania, dostanie na te pół litra dziennie.....
  • asdfg2018 Re: Miesięcznica....zapomniana? 10.02.20, 13:42
   A ile się podczas tych pajacznic romansów zawiązało , a ile małżeństw przez to rozpadło .
   A ile drabinek 3-szczebelkowych plastikowych z Castoramy kupiono .

   -
   www.newsweek.pl/opinie/sprawa-biskupa-jana-szkodonia-to-biskupi-musza-odpowiedziec-za-naduzycia-w-kosciele/p95472m
  • no-popis Re: Miesięcznica....zapomniana? 10.02.20, 18:44
   lumpior napisał:

   > Nawet Macierewicz milczy,raportu brak.PrezesPan okulały,o mszy cisza.Co jest?
   Nic!
   Służyło to tym cynicznym łajdakom do zdobycia władzy.   --
   Może....szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
  • taniarada Re: Miesięcznica....zapomniana? 10.02.20, 20:19
   W Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie trwa Msza święta w intencji ofiar tragedii smoleńskiej. Po Mszy jej uczestnicy przejdą w Marszu Pamięci na plac Piłsudskiego. Następnie zostaną złożone kwiaty przed pomnikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej i przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Zbliża się 10. rocznica tej wielkiej, polskiej tragedii. Nie ustawajmy w modlitwie, a dzisiaj sprawując tę ofiarę eucharystyczną, my pielgrzymi ziemscy, połączmy się duchowo z naszymi pielgrzymami, którzy niespodziewanie i nagle odeszli do domu Ojca. Ufamy, że oni cieszą się już chwałą nieba, do którego i my, ziemianie, wszyscy tu obecni, każdego dnia zdążamy.
  • buldog2 Re: Miesięcznica....zapomniana? 10.02.20, 21:13
   Za niecały miesiąc wybuchnie bomba.
   BĄBA.
   H***wa. Helowa.

   --
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
  • dr.krisk Re: Miesięcznica....zapomniana? 10.02.20, 23:14
   Pamiętacie niejakiego niegracza? Szalał na tym forum, dowody niezbite przedstawiał, biniendowe filmiki rysunkowe komentował.. i nic.
   Ciekawe co teraz robi - szuka dowodów na płaskość ziemi, czy perpetuum mobile z klocków lego buduje?
  • taniarada Re: Miesięcznica....zapomniana? 11.02.20, 07:37
   W kościele Seminaryjnym pw. Wniebowzięcia N.M.P. i św. Józefa Oblubieńca w Warszawie odprawiona została msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.
   Uczestniczyli w niej między innymi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki. W Eucharystii wzięli też udział wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki, minister koordynator Służb Specjalnych Mariusz Kamiński, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk oraz były minister obrony Antoni Macierewicz.
   • erte2 Re: Miesięcznica....zapomniana? 11.02.20, 11:04
    taniarada napisało (a właściwie swoim zwyczajem skądś ściągnęło nie podając źródła):

    Uczestniczyli w niej między innymi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki. W Eucharystii wzięli też udział wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki, minister koordynator Służb Specjalnych Mariusz Kamiński, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk oraz były minister obrony Antoni Macierewicz.

    Czyli cała wierchuszka pisiej mafii. A gdyby tak.....Ech, pomarzyć, pomarzyć.....
  • taniarada Re: Miesięcznica....zapomniana? 11.02.20, 11:55
   Nie wyjaśniona zbrodnia na elicie narodu i prezydencie Polski.Rozumiem wściekłość trolli sowieckich. Mury Ojcowizny Koniec roku w Wawrze Tam niemiecki żołnierz Krwią niewinnych ojców Krwawo się ubabrze Powyciąga z domu Rozbije Rodziny Czy to prawy Niemiec Czy skrwawione syny Karmiciela wiesza U drzwi jadłodajni Czy to mundur feldgrau Czy folksdojcze tajni Drzwi śmierci otwiera Po Wawrze Katynie Her Putin dołoży Smoleńsk i Wołynie Kto tej zbrodni winien Polak bo do wojny Ponad miarę spieszył To wzór niedościgły Dla tej postaci I dla Trzeciej Rzeszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka