Dodaj do ulubionych

A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury?

10.02.20, 18:49
Jeśli Bóg da, że ten (...) nie przejdzie do II tury, to jakiem niewierzący, pójdę i dam złotówkę na mszę dziękczynną. :)
Obserwuj wątek
    • don.kichote No to mam dla Ciebie, dobrą wiadomość: 10.02.20, 18:59
      zaoszczędzisz 1 zł.

Wprawdzie to żaden "kapitał", ale jak wiadomo, car i po kopiejkę się schylał...

:-)))
      --
      taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
    • pkt4a Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 10.02.20, 18:59
      eee , będzie miał koscielne wsparcie 10 maja , takie puszczone oko do seweryna obecnego tego dnia w kościele wiadomo o co chodzi :

www.rp.pl/Wybory-prezydenckie-2020/200209572-Psalm-w-dniu-wyborow-On-miluje-prawo-i-sprawiedliwosc.html?fbclid=IwAR2-EynMQ_kh_YmdbvmYCth70hoRTc5WwkAQU8jdicxShR4kRI9buN9ia8Q
        • buldog2 Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 10.02.20, 19:18
          Skarbie,
          Zauważ, że ja też tak napisałem. I jest w tym pewne dobro. Na początku elektorat dostanie łapówkę, jakiś ochłap z tego, co kradnie i marnotrawi tzw. rząd PIS, a jest tego bardzo bardzo wiele, zarówno w warstwie gospodarczej, jak i w tej mniej wymiernej, kulturalnej, społecznej, politycznej, cywilizacyjnej. Oczywiście w tych ostatnich czterech dostanie najmocniej, tyle że po czasie się w tym zorientuje, prawdopodobnie dopiero kolejne pokolenie to przyzna. To na początek, jakaś łapówka i trąbienie, jacyśmy to wielcy i niezależni od nikogo prócz prezydenta. Putina oczywiście.
          A na koniec będzie płacz i zgrzytanie zębów. Unia - zniknęła. Rynki zbytu - nie zniknęły. Możliwości kształcenia za granica - nie ma. Wynalazcy i podobni - uciekają. Produkcja stoi (albo spada). Inflacja rośnie.
          Itd.
          Ale właśnie to, Skarbie, się ludowi PISowskiemu należy.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
      • no-popis Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 17:04
        m.c.hrabia napisał:

> Niestety za dużo prymitywów tym kraju niewolników
        Jesteś tu dowodem prawdziwości tej tezy.

--
        Może....szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
      • taziuta Re: to wtedy dam głos każdemu... 10.02.20, 19:30
        piq napisał:

> ...poza Kidawą i Biedroniem. W pierwszej turze Kosiniak lub Hołownia.

I w pierwszej i w drugiej turze zagłosuję na Kosiniaka. To najbardziej centrowy (jak na polskie warunki) kandydat, czyli ma największe szanse wygrać i pogonić pisiorów.
        • lechutek1961 Re: to wtedy dam głos każdemu... 10.02.20, 19:43
          taziuta napisał:

> piq napisał:
          >
          > > ...poza Kidawą i Biedroniem. W pierwszej turze Kosiniak lub Hołownia.
          >
          > I w pierwszej i w drugiej turze zagłosuję na Kosiniaka. To najbardziej centrowy
          > (jak na polskie warunki) kandydat, czyli ma największe szanse wygrać i pogonić
          > pisiorów.

To już nie Kidawa a Kosiniak jest liderem??
        • buldog2 Re: to wtedy dam głos każdemu... 10.02.20, 20:52
          To bardzo delikatnie powiedziane.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
          • no-popis Re: to wtedy dam głos każdemu... 11.02.20, 17:07
            buldog2 napisał:

> To bardzo delikatnie powiedziane.
            Dla Was , hrabiego i Ciebie, określenie kogoś wyrazem "kutas" faktycznie jest wyjątkowo delikatne.
            Tacy już jesteście. Zostaje Wam wieczna frustracja lub wariatkowo.

--
            Może....szanowni liderzy PO i KE na swojej konwencji w tej kwestii i powyższych ujętych w punktach, zamiast klepać o niczym do kamer i mikrofonów, już precyzyjne i poważnie oświecą i w ogóle potraktują Polaków.
          • no-popis Re: numer jeden: wyPAD z pałacu... 12.02.20, 05:51
            piq napisał:

> ...podstawowy cel to wyrzucić tę rozwielitkę spod żyrandola. Zawsze przeciw Bud
            > yniowi, nawet na Bosaka.
            Niepotrzebnie wyrażasz aż tak silną emocję i nienawiść. Mogli Ci zabrać całą emeryturę a pozostawili średnią krajową. Humanitarnie !

--
    • inocom Ja dam jutro, że żyjesz 10.02.20, 20:07
      taziuta napisał:

> Jeśli Bóg da, że ten (...) nie przejdzie do II tury, to jakiem niewierzący, pój
      > dę i dam złotówkę na mszę dziękczynną. :)

Opatrzność musi czuwać nad Tobą.

--
      Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
      doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
      • taniarada Patrz panie jaki szczdry 10.02.20, 20:13
        inocom napisał:

> taziuta napisał:
        >
        > > Jeśli Bóg da, że ten (...) nie przejdzie do II tury, to jakiem niewierząc
        > y, pój
        > > dę i dam złotówkę na mszę dziękczynną. :)
        >
        > Opatrzność musi czuwać nad Tobą.
        >
        >
        Taziuta .Daje całą złotówkę na tacę pod jednym warunkiem .By tego księża nie przepili .Taki szczodry pan.Alleluja.
        • inocom Re: Patrz panie jaki szczdry 10.02.20, 20:24
          taniarada napisał(a):

> inocom napisał:
          >
          > > taziuta napisał:
          > >
          > > > Jeśli Bóg da, że ten (...) nie przejdzie do II tury, to jakiem niew
          > ierząc
          > > y, pój
          > > > dę i dam złotówkę na mszę dziękczynną. :)
          > >
          > > Opatrzność musi czuwać nad Tobą.
          > >
          > >
          > Taziuta .Daje całą złotówkę na tacę pod jednym warunkiem .By tego księża nie pr
          > zepili .Taki szczodry pan.Alleluja.

Piszę serio. Dam do skarbony, jako także niewierzący.
          Taziu jest dobrym chłopem. A zdrowie takich należy wspierać.

--
          Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
          doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
    • na_deszczu Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 10.02.20, 20:52
      Mam rodzinę, znajomych mieszkających w 100 tys miescie. Oni nie wiedzą, kto głosuje na pis, bo z kim by nie rozmawiali to są z lekka wkurzeni na partię fundującą rzekomo dobrą zmianę. Nawet w pobliskim miasteczku ok 5 tys jest sporo rozumiejących pisowskie szkodnictwo. Ale faktem jest, ze tu pis rządzi - w tym 5 tys. To jest partia emerytów i rencistów i wiosek. Jak ktoś jest w sile wieku, pracuje, odbiera dzieci ze szkoły to nie ma możliwości w takim otoczeniu trafić na pisowca.
      • sverir Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 07:59
        "Jak ktoś jest w sile wieku, pracuje, odbiera dzieci ze szkoły to nie ma możliwości w takim otoczeniu trafić na pisowca"

Jest taka możliwość i to nawet w dużym, ponad 600 tys. mieście. Pytanie o motywy takich pisowców i czy nadal wierzą w to, w co wierzyli w 2015 roku:)
        • inocom Co za pycha :))) 12.02.20, 23:51
          sverir napisał:

> "Jak ktoś jest w sile wieku, pracuje, odbiera dzieci ze szkoły to nie ma możliw
          > ości w takim otoczeniu trafić na pisowca"
          >
          > Jest taka możliwość i to nawet w dużym, ponad 600 tys. mieście. Pytanie o motyw
          > y takich pisowców i czy nadal wierzą w to, w co wierzyli w 2015 roku:)

Co za pycha :)))
          I pogarda dla ludzi o innych poglądach.

A potem będzie, dlaczego przegraliśmy? Ano dlatego:

https://www.tuwroclaw.com/images/galbig3/gallery/7101/images/kt_5c1ff4af398115_32961492.jpg.jpg

Kto normalny stawia świątynie drogom?
          To bez wątpienia będzie jeden z najbardziej zdumiewających wrocławskich obiektów. Osiedlowa parafia stawia na Żernikach kaplicę dziękczynną, poświęconą autostradowej obwodnicy Wrocławia.
          Fundatorem jest prezydent Wrocławia. Nie podano czy z własnych środków powstało to dzieło.

Inne dzieło

gazetawroclawska.pl/rzezba-arlekina-za-ponad-milion-odslonieta-zdjecia/ga/13329364/zd/30075494
        • na_deszczu Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 09:49
          Poglądy w społeczeństwie obrazują sondaże. Ale to ciekawe doświadczenie wyjśc poza sondaże i porozmawiać z przedstawicielami aglomeracji, które by się wydawało mają pisowskie poglądy. Nawet z tymi pisowcami dobrze pogadać. Małe miasteczka (do 5 tys) to zupełnie inny swiat, ludzie pozostawieni sami sobie, gdzie obowiazują lokalne standardy. Może dlatego tak nie istotna jest dla nich konstytucja.
          • eiran Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 10:22
            W miasteczkach dol 5 tysięcy mieszkańców mieszka mniej niż 3% populacji (wychodzi mi z tabeli w wikipedii, że łącznie 1,003 mln mieszkańców. - najmniejsze miasto - Opatowiec, 329 mieszkańców, największa w tej grupie Bychawa - 4942; łącznie takich miast jest mniej więcej tyle, co dni w roku)

pl.wikipedia.org/wiki/Dane_statystyczne_o_miastach_w_Polsce

Te mniej niż 3% mieszkańców nie jest w stanie przeważyć szali wyników wyborów, zwłaszcza że nie wszyscy będą głosować tak samo.

Nawiasem mówiąc, w 16 miastach powyżej 200 tysięcy (największe - Warszawa, najmniejsze - Sosnowiec); mieszka ponad 7,6 miliona.

--
            Przez 14 lat ayran.
      • stasi1 Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 16:49
        W pracy samo Centrum Wawy. Kierownik przez 50 lat w Wawie teraz od 10 w Ożarowie. PiSowiec. Zastępca kierownika od 20 lat w Wawie (wcześniej jakaś wieś w lubelskim, przeniósł się na studiach do stolicy), pisowiec i to taki zapiekły nie daje sobie przetłumaczyć. Za to jego żona od 12 lat w Wawie(za nim przyjechała już normalna, jej rodzice też. A też z Lublina czy okolic. W poprzednim miejscu pracy zastępca kierownika pisowiec od 15 lat w Wawie, studia, wcześniej w Siedlcach.
        Ogólnie ja sam przy pijaczkach nie wychylam się z poglądami, prawie pewne że pisowiec. Na wsi też nie
        • lechutek1961 Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 17:04
          Ty Stasi jesteś w środku. Wolisz PO od PiS ale nie hejtujesz podle na rzecz PO. Nie wydaje mi się aby cię jakoś gnębiły rzady PiS. Myślę że jest ci obojętne kto rządzi, byle rządził mądrze. Po prostu nic nie straciłeś ale i niewiele zyskałeś na zmianie rządzących
          • stasi1 Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 12.02.20, 08:57
            Przede wszystkim jestem przeciw PiSowi. Jeśli miało by zniknąć PiS i PO , jestem za tym. Ale właśnie PiS marnie rządzi więc jestem przeciw nim. Za PiSu nic nie zyskałem a nie że niewiele zyskałem.
            Ja pamiętam czas komuny słabo a jednak. I dla mnie teraz to pisowcy to tacy komuniści tylko że klęczący(ale z ich wiarą to jest różnie, po prostu teraz opłaca się klęczeć)
        • taniarada Zaciekawiła mnie twoja historia 11.02.20, 17:08
          stasi1 napisał:

> W pracy samo Centrum Wawy. Kierownik przez 50 lat w Wawie teraz od 10 w Ożarowi
          > e. PiSowiec. Zastępca kierownika od 20 lat w Wawie (wcześniej jakaś wieś w lube
          > lskim, przeniósł się na studiach do stolicy), pisowiec i to taki zapiekły nie d
          > aje sobie przetłumaczyć. Za to jego żona od 12 lat w Wawie(za nim przyjechała
          > już normalna, jej rodzice też. A też z Lublina czy okolic. W poprzednim miejscu
          > pracy zastępca kierownika pisowiec od 15 lat w Wawie, studia, wcześniej w Sied
          > lcach.
          > Ogólnie ja sam przy pijaczkach nie wychylam się z poglądami, prawie pewne że p
          > isowiec. Na wsi też nie
          Popatrz stasiu na to forum.Tu też od rana do wieczora nikt nie może się od PIS oderwać.Prawdziwi Kaszubi .Duda ty h...u będziesz wisiał.
        • na_deszczu Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 17:33
          W moim mieście znam dwóch. Dobra koleżanka i starszy pan, sąsiad. Wbrew pozorom nie rozmawiam z ludźmi o polityce, ale to wychodzi miedzy słowami. Choć sondaże mówią swoje: W duzych miastach tez jest znaczny procent pisowcow, tak i w mniejszych nie wszyscy na pis głosuje. Jednak sa pewne tendencje jeśli chodzi o wiek, miejsce zamieszkania , wyksztalcenie, status społeczny, czy w ogóle o nastrój i samopoczucie. Marudy to elektorat pis.
          • lechutek1961 Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 20:07
            Generalnie ci co zyskali popierają PiS, ci co stracili popierają POKO. Nikogo normalnego to nie dziwi, tak było odkąd świat istnieje. Ja nie zyskałem nic poza nienawiścią sympatyków POKO na tym forum. Ale chciałbym aby moje dzieci żyły w demokratycznym państwie, aby nie musiały kraść czy kombinować jak konie pod gore zeby się czegoś dorobic swoją pracą, aby czuły się dobrze we własnym kraju i nie musiały emigrować. Mną mogą rzadzic nawet Indianie,,,,, byle rządzili mądrze.
      • taniarada Straszne 11.02.20, 20:20
        na_deszczu napisała:

> Mam rodzinę, znajomych mieszkających w 100 tys miescie. Oni nie wiedzą, kto gło
        > suje na pis, bo z kim by nie rozmawiali to są z lekka wkurzeni na partię funduj
        > ącą rzekomo dobrą zmianę. Nawet w pobliskim miasteczku ok 5 tys jest sporo rozu
        > miejących pisowskie szkodnictwo. Ale faktem jest, ze tu pis rządzi - w tym 5 ty
        > s. To jest partia emerytów i rencistów i wiosek. Jak ktoś jest w sile wieku, pr
        > acuje, odbiera dzieci ze szkoły to nie ma możliwości w takim otoczeniu trafić n
        > a pisowca.
        Mam rodzinę .I my też.Zażalenia zgłoś do sędziego Anny Marii Wesołowskiej .Amen.
    • haen2010 Drugiej tury może nie być. 11.02.20, 09:49
      taziuta napisał:

> Jeśli Bóg da, że ten (...) nie przejdzie do II tury, to jakiem niewierzący, pój

Ten hojny dar może być zbędny. Duduś może przes.rać wybory już w pierwszej turze. Warto pamiętać o stu tysiącach podpisów z peeselem, imieniem i nazwiskiem do wiadomości pisowskiej swołoczy. Takie dziwne kandydatury jak Biedroń, Bosak czy nawet Hołownia mogą mieć z tym poważny kłopot.

Przy takiej redukcji szanse Dudusia na drugą turę gwałtownie maleją.
    • no-popis Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 10:57
      taziuta napisał:

Twojej wiary w cuda można pozazdrościć. Tak to już jest,że jak człowiek głową nie może czegoś osiągnąć to stara się uwierzyć w cuda.
      Teraz Kaczyński modli się aby Kidawę poparł osobiście Adam Michnik.

--
    • pkt4a Re: A co jeśli Duda nie przejdzie do II tury? 11.02.20, 16:54
      -on
      -ma
      -prze
      -gwi
      -zda
      -ne

" Podczas ostatniej prezydenckiej kampanii zwolennicy PiS utrudniali wyborcze spotkania Bronisława Komorowskiego. Przynosili transparenty, buczeli, gwizdali podczas spotkań. Wśród protestujących byli posłowie PiS.
      Przeciwników Komorowskiego koordynowała ówczesna posłanka PiS Anna Paluch. – To ja ich zorganizowałam. Gdyby demokracja w Polsce funkcjonowała, to nie byłoby tylu chętnych do protestu " – mówiła w rozmowie z „NaTemat”.

Zapomniał wół jak cielęciem był . Nieprawdaż pisiurki ? Boli ? Ma boleć .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka