Dodaj do ulubionych

Kłamstwa Biedronia trzeba dementować

13.02.20, 09:14
W EKG Tok FM trwa rozmowa o tzw. programie Biedronia.
Gość programu powiedział o doświadczeniach Biedronia w Slupsku i w skali całego kraju programie. No to przypomnijmy, w Słupsku sam Biedroń nie miał żadnych sukcesów prócz jednego: przekonał wyborców, że po wygraniu wyborów do Europarlamentu złoży mandat.

Jednocześnie Biedroń & Co. (Śmiszek, Gdula) obiecali zlikwidować gospodarkę węglową do roku 2030, a kolejki do lekarzy już w przyszłym roku.
Obietnice i programy zostały zrealizowane, dlatego teraz Biedroń obiecuje masową budowę mieszkań.

GRATULACJE DLA OSZUSTA.

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
Obserwuj wątek
    • buldog2 Oszust Biedroń na prezydenta 13.02.20, 09:19
      Cudownie znajdą się pieniądze na lekarstwa, a ludzie wprowadzą się do obiecanych przez oszusta Biedronia milionów nowych mieszkań i w końcu przestaną umierać.

GRATULACJE DLA OSZUSTÓW !!!

Dariusz Standerski tak pięknie oszusta promował.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      • lechutek1961 Re: Oszust Biedroń na prezydenta 13.02.20, 18:23
        buldog2 napisał:

> Cudownie znajdą się pieniądze na lekarstwa, a ludzie wprowadzą się do obiecanyc
        > h przez oszusta Biedronia milionów nowych mieszkań i w końcu przestaną umierać.
        >
        > GRATULACJE DLA OSZUSTÓW !!!
        >
        > Dariusz Standerski tak pięknie oszusta promował.

Tu się z tobą zgodzę. To co on wyprawia nie mieści się w żadnej skali. Przykro mi że lemingi się na to nabierają. A najgorsze są te jego konfabulacje i bzdury które opowiada. Do momentu kiedy te kłamstwa są wam na rękę to będziecie go tolerować ale przyjdzie taki moment że uderzy także w was. Więc wszystko przed wami. Ty buldog masz jednak kregoslup i potrafisz samodzielnie myśleć. Czasem miło mnie zaskakujesz. 👍
    • taniarada Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 09:21
      Ty się nie boisz Śliniak .Zaraz tu się zlecą różne Śmiszki,lgbtowcy i cię oskarżą o łamania praw geja .Do kandydata na prezydenta nie wolno stawać tyłem i rozkrokiem .Tylko przodem . Donald Tusk jest prawdziwym przedstawicielem rasy aryjskiej.
      Opis: o Donaldzie Tusku Robert Biedroń.
    • nazimno Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 09:25
      Swiadectwo sobie samym wystawiaja ci, ktorzy biora w "tym" udzial i ktorzy w "to" wierza.
      Syntetyczni kandydaci posluguja sie syntetycznymi argumentami, liczac na syntetyczne mozgi odbiorcow.
      I poniekad odnosza w tym zalosne "sukcesy".
      Degradacja rozumu tez.

• buldog2 Starych ludzi łatwiej oszukiwać 13.02.20, 12:17
      Biedroń & Co. (Śmiszek, Gdula) już zlikwidowali energetykę węglową do roku 2030 i kolejki do lekarzy, teraz wzięli się za lekarstwa dla ludzi starych po 5 zł/szt. Starych ludzi łatwiej oszukiwać, jak nie na wnuczka, to na Biedronia.

GRATULACJE DLA OSZUSTÓW z WIOSNY

--
      • no-popis Re: Starych ludzi łatwiej oszukiwać 13.02.20, 18:06
        buldog2 napisał:

> Biedroń & Co. (Śmiszek, Gdula) już zlikwidowali energetykę węglową do roku 2030
        > i kolejki do lekarzy, teraz wzięli się za lekarstwa dla ludzi starych po 5 zł/
        > szt. Starych ludzi łatwiej oszukiwać, jak nie na wnuczka, to na Biedronia.
        Jesteś homofobem !
    • no-popis Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 17:39
      buldog2 napisał:

> W EKG Tok FM trwa rozmowa o tzw. programie Biedronia.
      > Gość programu powiedział o doświadczeniach Biedronia w Slupsku i w skali całego
      > kraju programie. No to przypomnijmy, w Słupsku sam Biedroń nie miał żadnych su
      > kcesów prócz jednego: przekonał wyborców, że po wygraniu wyborów do Europarlame
      > ntu złoży mandat.
      >
      > Jednocześnie Biedroń & Co. (Śmiszek, Gdula) obiecali zlikwidować gospodarkę węg
      > lową do roku 2030, a kolejki do lekarzy już w przyszłym roku.
      > Obietnice i programy zostały zrealizowane, dlatego teraz Biedroń obiecuje masow
      > ą budowę mieszkań.
      > GRATULACJE DLA OSZUSTA.
      Jesteś homofobem :)

• buldog2 Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 18:14
        Nie ludzikow, nie jestem i nie mam przeciw homo nic. Co najwyżej się pośmieję, oni śmieją się z nas, my z nich, nikomu żadnej szkody to nie czyni.
        Jest natomiast co innego, podłego, bezpośrednio z tą kwestią związane. Biedroń mówi: jestem homo, jestem nowoczesny i nie wolno wam wytykać mi czegokolwiek. Ani kłamstwa, ani oszustwa, ani żadnej innej mojej podłości. Bo nazwę was homofobami i czym tam będę chciał. Bo to mi wolno, bo ja jestem nowoczesny, modny, postępowy, nie wam chamom.
        Tak w ogóle to zapamiętajcie, że złodziejem jest ten, kogo ja nim nazwę, i homofobem też. I żebyście sobie za dużo nie wyobrażali.

Oto Biedroń. Ecce Biedroń.

--
        • no-popis Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 19:06
          buldog2 napisał:

> Nie ludzikow, nie jestem i nie mam przeciw homo nic. Co najwyżej się pośmieję,
          > oni śmieją się z nas, my z nich, nikomu żadnej szkody to nie czyni.
          > Jest natomiast co innego, podłego, bezpośrednio z tą kwestią związane. Biedroń
          > mówi: jestem homo, jestem nowoczesny i nie wolno wam wytykać mi czegokolwiek. A
          > ni kłamstwa, ani oszustwa, ani żadnej innej mojej podłości. Bo nazwę was homofo
          > bami i czym tam będę chciał. Bo to mi wolno, bo ja jestem nowoczesny, modny, po
          > stępowy, nie wam chamom.
          > Tak w ogóle to zapamiętajcie, że złodziejem jest ten, kogo ja nim nazwę, i homo
          > fobem też. I żebyście sobie za dużo nie wyobrażali.
          >
          > Oto Biedroń. Ecce Biedroń.
          Właśnie.
          To była z mojej strony mała prowokacja :)
          Nawiazywalem do postawy Gazety Mich%$ka , która każdą krytykę Grossa czy Mich@#ika od razu określała antysemityzmem:)
          • no-popis Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 19:22
            no-popis napisała:

> buldog2 napisał:
            >
            > > Nie ludzikow, nie jestem i nie mam przeciw homo nic. Co najwyżej się pośm

> Właśnie.
            > To była z mojej strony mała prowokacja :)
            > Nawiazywalem do postawy Gazety Mich%$ka , która każdą krytykę Grossa czy Mich@
            > #ika od razu określała antysemityzmem:)
            Podobnie kazda krytyka UE jest polexitem A kazda uwaga o Tusku jest obsesją nt Tuska:)
            • lechutek1961 Re: Kłamstwa Biedronia trzeba dementować 13.02.20, 22:28
              no-popis napisała:

> no-popis napisała:
              >
              > > buldog2 napisał:
              > >
              > > > Nie ludzikow, nie jestem i nie mam przeciw homo nic. Co najwyżej si
              > ę pośm
              >
              > > Właśnie.
              > > To była z mojej strony mała prowokacja :)
              > > Nawiazywalem do postawy Gazety Mich%$ka , która każdą krytykę Grossa czy
              > Mich@
              > > #ika od razu określała antysemityzmem:)
              > Podobnie kazda krytyka UE jest polexitem A kazda uwaga o Tusku jest obsesją nt
              > Tuska:)

Racja. Ale to już jest homofobia oPOzycji. Wybacz im, ale oni nic więcej nią mają.
    • snajper55 najpierw zdementuję twoje kłamstwo 13.02.20, 17:59
      buldog2 napisał:

> W EKG Tok FM trwa rozmowa o tzw. programie Biedronia.
      > Gość programu powiedział o doświadczeniach Biedronia w Slupsku i w skali całego
      > kraju programie. No to przypomnijmy, w Słupsku sam Biedroń nie miał żadnych su
      > kcesów prócz jednego: przekonał wyborców, że po wygraniu wyborów do Europarlame
      > ntu złoży mandat.

Biedroń uzdrowił finanse Słupska, po 4 latach jego rządów (2014-2018) zadłużenie Słupska spadło o 49 mln zł a nadwyżka operacyjna Słupska wzrosła z 2,4 mln do 15 mln. Zmniejszono wynagrodzenia władz spółek miejskich. Wprowadzono "kwoty płci" dzięki czemu kobiety weszły do zarządów spółek miejskich. Wprowadził jawność zarobków w Ratuszu. Dzięki realizacji założeń planu gospodarki niskoemisyjnej Słupsk ma najczystsze powietrze w Polsce. O reszcie jego dokonań możesz poczytać choćby w Wiki. Chciałbym aby każdy prezydent miasta "tylko" tyle dokonał co Biedroń.

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 13.02.20, 18:20
        Nie on, kto inny tego dokonał. Biedroń udawał, że to on i tylko jeździł na wycieczki, które mieszkańców niezbyt zamożnego miasteczka kosztowały setki tysięcy złotych. Jeździł on ze swoim kochankiem. Kiedy Petru wyjechał z kochanką na bodajże 10 dni, wybuchł ogromny skandal, który kosztował go utratę przywództwa w Nowoczesnej. Kiedy Biedroń całe lata za pieniądze podatników kupował prywatneprzyjemności sobie i partnerowi, nie wolno nawet o tym mówić.
        Akurat to jest

--
        • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 13.02.20, 18:28
          Kłamstw i oszustw Biedronia nie wolno krytykować, nie wolno nawet o nich mówić.
          Był taki portal. Polityczek. Publikował artykuły na temat oszustw Biedronia, w komentarzach jedno co się przewijało, to obrzydzenie dla tej kłamliwej istoty, tzw. lajków miewał kilkanaście, a niepolubień - 800 czy jeszcze więcej.
          Biedroń, nie wiem jak to zrobił, wzorem I sekretarza czy prezesa Partii usunął i "wyparował" nieprawomyślne i odtąd zakazane artykuły. Nie ma po nich już nawet śladu.

Ecce Biedroń!

--
        • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 13.02.20, 18:44
          Zastępczynią Biedronia była Krystyna Danilecka-Wojewódzka i wszystko dobre, co się tam wydarzyło, to jej zasługa.
          Biedroń potrafił obiecać że złoży mandat europosła, zlikwiduje energetykę węglową, kolejki do lekarzy, wybuduje miliony mieszkań i zmniejszy ceny leków do 5 zł.
          Oczywiście, złożył mandat europosła, zlikwidował energetykę węglową i kolejki do lekarzy, Dlatego teraz podjął się nowych wyzwań i buduje miliony mieszkań, zmniejsza ceny leków do 5 zł. Ale nie zajmie mu to dużo czasu i za chwilę zrobi wiele wiele więcej.

Nie powiem, co zrobi. Niecenzuralne.

--
        • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 13.02.20, 18:51
          Jak kto chce być uczciwy, nie jak Biedroń, a naprawdę, to tej pani, Pani Krystynie Danileckiej-Wojewódzkiej powinien postawić w Słupsku pomnik, dać nie wiem, co - działkę na budowę domu, zafundować wycieczkę dookoła świata.
          Nie OSZUSTOWI BIEDRONIOWI.

--
        • snajper55 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 14.02.20, 14:20
          buldog2 napisał:

> Nie on, kto inny tego dokonał.

Ależ oczywiście, że nie on tego dokonał, tylko ludzie, których do tego wyznaczył. Muszę ci takie rzeczy tłumaczyć?

> Biedroń udawał, że to on i tylko jeździł na wycieczki, które mieszkańców niezbyt zamożnego miasteczka
          > kosztowały setki tysięcy złotych. Jeździł on ze swoim kochankiem.

Gdy Kidawa z mężem czy Duda z żoną jeżdżą to też protestujesz?

> Kiedy Petru wyjechał z kochanką na bodajże 10 dni, wybuchł ogromny skandal, który kosztował go utratę
          > przywództwa w Nowoczesnej. Kiedy Biedroń całe lata za pieniądze podatników kupował prywatneprz
          > yjemności sobie i partnerowi, nie wolno nawet o tym mówić.

Nie dlatego, że pojechał, tylko dlatego, kiedy pojechał, w czasie kryzysu parlamentarnego.

Ja mam do Ciebie Buldog prośbę. Nie zachowuj się jak pislamiści, bo zaczynasz jak oni kłamać i manipulować.

S.
          --
          • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 14.02.20, 16:27
            Jeśli za pieniądze podatników, to tak, wyjątkiem jest urząd prezydenta, może też premiera.
            Pamiętam protesty, kiedy Kaczyński (Lech) organizował wielkie i kosztowne wycieczki do Ameryki, które z polityką miały niewiele wspólnego. I kiedy na ekstra wycieczkę wyjechał z żoną premier Tusk:
            tvn24.pl/polska/1-5-mln-zl-za-podroz-zycia-tuskow-ra58322
            Premier średniej wielkości państwa, nie burmistrz biednego zadłużonego miasteczka. I wycieczka "przy okazji", nie jak w przypadku Biedronia. Jak się miały koszty prywatnych wycieczek Biedronia z kochankiem do budżetu Słupska, a jak koszt wyprawy Tuska z żoną do budżetu państwa?

To że Petru wyjechał w czasie kryzysu parlamentarnego, to jedno. Ale wyrzucano mu i to, że z kochanką. Na urlop, a jeszcze z kochanką mu się zachciało. Z kochankiem można, z kochanką nie. Petru niepostępowy.

A ta MKB to się latami po świecie z rodziną włóczyła, za państwowe, oszukując że akurat pracuje, żeś ją wyciągnął z pudełka? No to powiedz gdzie, będziemy się zastanawiać.

Zapewne nieistniejące grzeszki MKB gorsze, niż ciężkie pobicie przez Biedronia własnej matki i dlatego stawiasz zarzuty MKB, a nie jemu.

I perełka:
            Ależ oczywiście, że nie on tego dokonał, tylko ludzie, których do tego wyznaczył. Muszę ci takie rzeczy tłumaczyć?

Ja to doskonale wiem, że zrobiła to inna osoba, a oszust i wazeliniarz Biedroń się "pod jej pracą podpisał". Zupełnie jak... jak ostatni s...syn. Uczciwy człowiek to przede wszystkim i w pierwszej kolejności by sam pracował.

Dziś w Poranku p. Jacka Żakowskiego znowu pokazał się Biedroń. Jeszcze przysypiałem, ale rozbudził mnie ostatnią wypowiedzią o miliardach, w której znów pokazał, że nie tylko swoich wyborców, ale i słuchaczy ma za przygłupiastych. Do tego trzeba wrócić.

--
            • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 14.02.20, 18:22
              To normalne, że człowiek na wysokim stanowisku państwowym, którego kompetencje, formalne, są bardzo szerokie, dobiera pomocników, deleguje część władzy i cały zespół działa. Ale dotyczy to poszczególnych zadań, specjalizacji władzy, a główny decydent w pracach zespołu uczestniczy. Tymczasem Biedroń znalazł sobie woła roboczego, zostawił robotę i z kochankiem udał się w wymarzone podróże oraz na autopromocje. W pracy nie było go ponad 250 dni, który naiwny uwierzy Biedroniowi, że kosztowało to ok. 120 tys. zł?

--
              • snajper55 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 14.02.20, 23:38
                buldog2 napisał:

> To normalne, że człowiek na wysokim stanowisku państwowym, którego kompetencje,
                > formalne, są bardzo szerokie, dobiera pomocników, deleguje część władzy i cały
                > zespół działa. Ale dotyczy to poszczególnych zadań, specjalizacji władzy, a gł
                > ówny decydent w pracach zespołu uczestniczy. Tymczasem Biedroń znalazł sobie wo
                > ła roboczego

Nie. Biedroń znalazł sobie pomocników, delegując część swej władzy i kompetencji. Jedną z pożądanych cech przywódcy jest umiejętność znalezienia takich pomocników i umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialności. Biedroń okazał się w tym bardzo dobry.

> zostawił robotę i z kochankiem udał się w wymarzone podróże oraz na autopromocje.

Nie. Odbywał normalne podróże służbowe, jakie ma w obowiązkach każdy prezydent.

S.
                --
                • lechutek1961 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 15.02.20, 00:43
                  snajper55 napisał:

>
                  >
                  > Nie. Biedroń znalazł sobie pomocników, delegując część swej władzy i kompetencj
                  > i. Jedną z pożądanych cech przywódcy jest umiejętność znalezienia takich pomocn
                  > ików i umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialności. Biedroń okazał się w
                  > tym bardzo dobry.
                  >
                  > > zostawił robotę i z kochankiem udał się w wymarzone podróże oraz na autop
                  > romocje.
                  >
                  > Nie. Odbywał normalne podróże służbowe, jakie ma w obowiązkach każdy prezydent.

Prezydent czego snajper???
                  • snajper55 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 15.02.20, 16:07
                    lechutek1961 napisał:

> snajper55 napisał:
                    >
                    > >
                    > >
                    > > Nie. Biedroń znalazł sobie pomocników, delegując część swej władzy i komp
                    > etencj
                    > > i. Jedną z pożądanych cech przywódcy jest umiejętność znalezienia takich
                    > pomocn
                    > > ików i umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialności. Biedroń okazał
                    > się w
                    > > tym bardzo dobry.
                    > >
                    > > > zostawił robotę i z kochankiem udał się w wymarzone podróże oraz na
                    > autop
                    > > romocje.
                    > >
                    > > Nie. Odbywał normalne podróże służbowe, jakie ma w obowiązkach każdy prez
                    > ydent.
                    >
                    > Prezydent czego snajper???

Słupska. Nie wiedziałeś?

.S
                    --
                    • lechutek1961 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 15.02.20, 16:23
                      snajper55 napisał:

> lechutek1961 napisał:
                      >
                      > > snajper55 napisał:

> > > Nie. Odbywał normalne podróże służbowe, jakie ma w obowiązkach każd
                      > y prez
                      > > ydent.
                      > >
                      > > Prezydent czego snajper???
                      >
                      > Słupska. Nie wiedziałeś?
                      >
                      > .S

I prezydent Słupska ma w obowiązkach podróżowanie? Może jeszcze prowadzi POlityke zagraniczna Słupska??
                      Gdzieś to przeczytał?
                • buldog2 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 15.02.20, 17:15
                  Co innego, tak jak pisałem, dobór współpracowników, a co innego zwalenie roboty na kogo innego i spędzanie ponad połowy czasu na rozjazdach. Chyba rekord świata. W normalnej firmie nie utrzymałby się dłużej niż przez miesiąc, no może 2-3 (max!).
                  Radni wytykali mu te podróże, z których nie wynikało praktycznie nic. Jeszcze o uzdrowieniu finansów mówili. Uzdrawiał tak jak Kaczyński, wstrzymując co się da. Deficyt w służbie zdrowia też można tak uzdrawiać - nie płacić za nic.

--
      • lechutek1961 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 13.02.20, 18:49
        snajper55 napisał:

> buldog2 napisał:
        >
        > > W EKG Tok FM trwa rozmowa o tzw. programie Biedronia.
        >
        > Biedroń uzdrowił finanse Słupska, po 4 latach jego rządów (2014-2018) zadłużeni
        > e Słupska spadło o 49 mln zł a nadwyżka operacyjna Słupska wzrosła z 2,4 mln do
        > 15 mln. Zmniejszono wynagrodzenia władz spółek miejskich. Wprowadzono "kwoty p
        > łci" dzięki czemu kobiety weszły do zarządów spółek miejskich. Wprowadził jawno
        > ść zarobków w Ratuszu. Dzięki realizacji założeń planu gospodarki niskoemisyjne
        > j Słupsk ma najczystsze powietrze w Polsce. O reszcie jego dokonań możesz poczy
        > tać choćby w Wiki. Chci
        > ałbym aby każdy prezydent miasta "tylko" tyle dokonał co Biedroń.
        >
        > S.

Chciałbyś??? To jakiś żart? Wybrałeś sobie Trzaskowskiego więc się ciesz. Ciesz przez zaciśnięte zęby
        • buldog2 Tak. To prawda 13.02.20, 19:01
          Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
          Tacy ludzie jak lesiu powinni być rzecznikami i orędownikami Biedronia.
          Tacy jak lesiu i jak Pytnik.

--
          • lechutek1961 Re: Tak. To prawda 13.02.20, 23:01
            buldog2 napisał:

> Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
            > Tacy ludzie jak lesiu powinni być rzecznikami i orędownikami Biedronia.
            > Tacy jak lesiu i jak Pytnik.

Chyba cię buldog pogięło?. Ja i Biedorn? Ja jestem tradycjonalistą. Dalej ma do gejów niż na Antarktyde. Weź przestań bo się zacznę brzydzić sam sobą.😊
        • snajper55 Re: najpierw zdementuję twoje kłamstwo 14.02.20, 14:23
          lechutek1961 napisał:

> Chciałbyś??? To jakiś żart? Wybrałeś sobie Trzaskowskiego więc się ciesz. Ciesz
          > przez zaciśnięte zęby

Dlaczego przez zaciśnięte zęby? Jestem bardzo zadowolony z prezydentury Trzaskowskiego. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak by wyglądałyby nierządy Jakiego.

S.
          --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka