Dodaj do ulubionych

Viktoria-to hasło kampanii wyborczej Pani Kidawy

14.02.20, 15:21
Błońskiej:

s1.tvp.pl/images2/1/5/9/uid_159e33305f9470bd1d21dfa8966ce6f41581681490413_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg
Jak widać dobrze się z nim czasowo wpasowała.
BRAWO!

--
W przyszłym roku mamy pewnego Oskara w kategorii Wiocha:
www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Viktoria-to hasło kampanii wyborczej Pani Kid 14.02.20, 15:50
      Chcesz wszystkim udowodnić, że jako jej zwolennik nie potrafisz nawet słowa przepisać bez błędu? Na złość?
      No to się udało. Więcej takiego poparcia i nie będzie musiała męczyć się w drugiej turze.

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
      • paskudzbagien Re: Viktoria-to hasło kampanii wyborczej Pani Kid 14.02.20, 16:27
        buldog2 napisał:

> Chcesz wszystkim udowodnić, że jako jej zwolennik nie potrafisz nawet słowa prz
        > episać bez błędu? Na złość?
        > No to się udało. Więcej takiego poparcia i nie będzie musiała męczyć się w drug
        > iej turze.
        >

A niby w którym miejscu widzisz ten błąd

--
        www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
          • taniarada Sam widzisz 14.02.20, 17:31
            yoma napisała:

> Ryju, do diaska, nie rób z siebie jeszcze większego idioty. Wstrzymywałam się i
            > le mogłam, ale już nawet ja nie zdzierżyłam.
            >
            Pisałem ci .Niech teraz na kolanach odszczeka .
            • paskudzbagien Re: Sam widzisz 14.02.20, 18:19
              taniarada napisał(a):

> yoma napisała:
              >
              > > Ryju, do diaska, nie rób z siebie jeszcze większego idioty. Wstrzymywałam
              > się i
              > > le mogłam, ale już nawet ja nie zdzierżyłam.
              > >
              > Pisałem ci .Niech teraz na kolanach odszczeka .

P czym buldog pisał?

buldog2
              Re: Viktoria-to hasło kampanii wyborczej Pani Kid
              14.02.20, 15:50
              Chcesz wszystkim udowodnić, że jako jej zwolennik nie potrafisz nawet słowa przepisać bez błędu? Na złość?
              No to się udało. Więcej takiego poparcia i nie będzie musiała męczyć się w drugiej turze.
              --
              • buldog2 Re: Sam widzisz 14.02.20, 18:24
                Znalazłeś już ten błąd?
                Niech ci kto inny podpowie, ja nie muszę.

--
                Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
                • paskudzbagien Re: Sam widzisz 14.02.20, 18:27
                  buldog2 napisał:

> Znalazłeś już ten błąd?
                  > Niech ci kto inny podpowie, ja nie muszę.
                  >

Problem, ze nie znalazłem!!!
                  Potrafisz go wskazać?

--
                  • buldog2 Re: Sam widzisz 14.02.20, 19:00
                    Oczywiście, potrafię. Yoma też ci to powiedziała, że potrafi, reszta publiczności przygląda się i ma zabawę.
                    Spróbuj jeszcze kilku epitetów, może to ci w czym pomoże. Mnie też to bawi.

--
                    • paskudzbagien Re: Sam widzisz 14.02.20, 20:39
                      buldog2 napisał:

> Oczywiście, potrafię. Yoma też ci to powiedziała, że potrafi, reszta publicznoś
                      > ci przygląda się i ma zabawę.
                      > Spróbuj jeszcze kilku epitetów, może to ci w czym pomoże. Mnie też to bawi.
                      >

Gówno widzę, a yoma dla mnie nie istnieje, bo ona bez ataku na autora nie potrafi zdania skleić!!!
                      Wytłumacz się z tego co napisałeś:

"Chcesz wszystkim udowodnić, że jako jej zwolennik nie potrafisz nawet słowa przepisać bez błędu? Na złość?
                      No to się udało. Więcej takiego poparcia i nie będzie musiała męczyć się w drugiej turze."

Czekam, odpowiedz, albo morda w kubeł!!!

--
                      • buldog2 Re: Sam widzisz 14.02.20, 20:43
                        Ale przecież ty nie potrafisz nawet słowa bez błędu przepisać, co dopiero coś zrozumieć. Ale PISz, PISz...

--
                        • paskudzbagien DAlej czekam PiSi prymitywie! 14.02.20, 20:58
                          buldog2 napisał:

> Ale przecież ty nie potrafisz nawet słowa bez błędu przepisać, co dopiero coś z
                          > rozumieć. Ale PISz, PISz...
                          >
                          Wklejam ci po raz trzeci to co napisałeś:

Pokaż ten błąd i słowa które błędnie przepisałem!!!
                          Albo spadaj lizać rowa prezesowi!!!!

--
                          • buldog2 Re: DAlej czekam PiSi prymitywie! 14.02.20, 21:19
                            PISz jeszcze, plsss....

--
                          • snajper55 Re: DAlej czekam PiSi prymitywie! 14.02.20, 23:53
                            paskudzbagien napisał:

> Pokaż ten błąd i słowa które błędnie przepisałem!!!

Napisałeś nieprawdę, że Viktoria jest hasłem kampanii wyborczej Kidawy. Hasło kampanii Kidawy jest inne.

S.
                            --
                            Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
                    • taniarada Re: Sam widzisz 14.02.20, 21:47
                      buldog2 napisał:

> Oczywiście, potrafię. Yoma też ci to powiedziała, że potrafi, reszta publicznoś
                      > ci przygląda się i ma zabawę.
                      > Spróbuj jeszcze kilku epitetów, może to ci w czym pomoże. Mnie też to bawi.
                      >
                      Yoma to wyrocznia na tym forum? Pierwsza wyklikuje Oszolka.Nie raz pisała na co czekasz klikaj.Fajnie że to Ryj wyłapał .Tak gadała do mana.Mnie to lotto .Bo nie zakładam wątków.A mój nick nie zmieniony od lat.Nie lubię chamstwa ,obłudy i zakłamania .Można rozmawiać bez wyzwisk .Każdy ma prawo do wypowiedzi .I może zakładać swoje wątki.Amen.
                • paskudzbagien I pokaż co przepisywałem i gdzie? 14.02.20, 18:29
                  buldog2 napisał:

> Znalazłeś już ten błąd?
                  > Niech ci kto inny podpowie, ja nie muszę.
                  >
                  Albo moze od kogo?
                  Jak głupolu nie potrafisz, to nie rób z siebie idioty i spadaj!!

--
                  • qinto Re: I pokaż co przepisywałem i gdzie? 14.02.20, 19:27
                    zapijaczony, nieraz ci pisałem żebyś nie chlał wieczorem. Czuć cię znowu.
                    Faktycznie mają z tobą tu niezły ubaw, koleżanki i koledzy, którzy popierają peło.
                    Ja ci napiszę, jak brzmi hasło wyborcze MKB- choć szwampuch ci również napisał.
                    Hasło MKB - to nie Viktoria, tylko „Prawdziwa Prezydent. Pewna przyszłość”.

Powinno być prawdziwa prezydenta. Nie będę się znęcał specjalnie nad drugim członem hasła - bo pewna jest tylko śmierć i podatki, zaś przyszłość jest zawsze niepewna.

--
                    Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
                    • paskudzbagien !5,27 to wieczór? RTlko na Cyprze chleją tak rano 14.02.20, 20:46
                      qinto napisał:

> zapijaczony, nieraz ci pisałem żebyś nie chlał wieczorem. Czuć cię znowu.
                      > Faktycznie mają z tobą tu niezły ubaw, koleżanki i koledzy, którzy popierają pe
                      > ło.
                      > Ja ci napiszę, jak brzmi hasło wyborcze MKB- choć szwampuch ci również napisał.
                      > Hasło MKB - to nie Viktoria, tylko „Prawdziwa Prezydent. Pewna przyszłość”.
                      >
                      > Powinno być prawdziwa prezydenta. Nie będę się znęcał specjalnie nad drugim czł
                      > onem hasła - bo pewna jest tylko śmierć i podatki, zaś przyszłość jest zawsze n
                      > iepewna.
                      >

chleli tez na pokładzie Tupolewa Wypitnego, a nawet wczesniej, bo w pancerną brzozę PiS_dneli z rana, tyle, że na kacu.
                      Ja o tak wczesnej porze nie piję!

--
                    • qinto Re: I pokaż co przepisywałem i gdzie? 14.02.20, 19:39
                      kawa_poranna1 napisała:

> Nie czujesz, że skręcają ci temat, zarzucają piswskim gnojem aby temat wątku pr
                      > zykryć?
                      > Hłe, hłe?

Ty też pijesz?
                      Kto skręca temat?

--
                      • paskudzbagien JAK to kto buldog 14.02.20, 21:00
                        qinto napisał:

> kawa_poranna1 napisała:
                        >
                        > > Nie czujesz, że skręcają ci temat, zarzucają piswskim gnojem aby temat wą
                        > tku pr
                        > > zykryć?
                        > > Hłe, hłe?
                        >
                        >
                        > Ty też pijesz?
                        > Kto skręca temat?
                        >

Uzasadnij za niego kłamstwa , które napisał, bo on sam nie potrafi, widać za cienki na kłamstwo które pi pijaku napisał!!!

--
                    • paskudzbagien Re: I pokaż co przepisywałem i gdzie? 14.02.20, 20:54
                      kawa_poranna1 napisała:

> Nie czujesz, że skręcają ci temat, zarzucają piswskim gnojem aby temat wątku pr
                      > zykryć?
                      > Hłe, hłe?

Widzę, szczególnie po tym jak wije się buldog i reszta PiSiej ferajny by przykryć piękny gest palców w kształcie litery V, który przeciwstawiłem chamskiemu gestowi z pacem w środku PiSiej chamicy!
                      Niech dalej kombinują i klikaja, bo i tak wygrają, gdyż jak obidzi się mój ulubiony z Nowogrodzkiej, to i tak wyląduję na ośłej,
                      Ale póki śpi to ja wiszę, a oni niech dalej się wściekają!
                      Viktoria Kidawy kontra środkowy palec chamicy!!!

--
                      • qinto Re: I pokaż co przepisywałem i gdzie? 14.02.20, 21:00
                        Widzę, szczególnie po tym jak wije się buldog i reszta PiSiej ferajny by przykryć piękny gest palców w kształcie litery V, który przeciwstawiłem chamskiemu gestowi z pacem w środku PiSiej chamicy!

Czyli do tej pory nie "załapałeś" - jakie jest hasło wyborcze MKB.
                        Buldog i yoma są zwolennikami tej samej partii co ty.
                        Nazywasz ich pisią ferajną?

--
      • lechutek1961 Re: Viktoria-to hasło kampanii wyborczej Pani Kid 15.02.20, 01:06
        buldog2 napisał:

> Chcesz wszystkim udowodnić, że jako jej zwolennik nie potrafisz nawet słowa prz
        > episać bez błędu? Na złość?
        > No to się udało. Więcej takiego poparcia i nie będzie musiała męczyć się w drug
        > iej turze.

A to akurat nie stanowi problemu. Dla niej nie będzie drugiej tury bez względu czy on pisze czy nie
      • paskudzbagien Daj spokój, dla nich to za trudne 14.02.20, 21:01
        kawa_poranna1 napisała:

> Kidawa Błońska - dwa palce w geście Viktorii - jak wtedy Mazowiecki, jak wtedy
        > Wałęsa.
        > Dziś pisowcy jednym palcem nam fucka pokazują.

--
      • paskudzbagien Kocham Lichocką za to co zrobiła wczoraj Kaczorowi 14.02.20, 21:05
        pkt4a napisała:

> Lichockiej dziękujemy za podpowiedzenie hasła wyborczego dla M+K+B+2020
        > wiency Lichockiej , wiency
        >
        >
        > natemat.pl/299487,gest-lichockiej-i-pieniadze-na-tvp-chora-na-raka-komentuje-decyzje-pis

Ten środkowy palec więcej złego zrobił temu psycholowi niż Błasik, koperta, Pjebiak, czy złodziejstwo w CBA!

--
        • taniarada Przeprosiła ,a Kidawa za Puck nie 14.02.20, 21:53
          paskudzbagien napisał:

> pkt4a napisała:
          >
          > > Lichockiej dziękujemy za podpowiedzenie hasła wyborczego dla M+K+B+2020
          > > wiency Lichockiej , wiency
          > >
          > >
          > > natemat.pl/299487,gest-lichockiej-i-pieniadze-na-tvp-chora-na-raka-komentuje-decyzje-pis
          >
          >
          > Ten środkowy palec więcej złego zrobił temu psycholowi niż Błasik, koperta, Pje
          > biak, czy złodziejstwo w CBA!
          > Ale to tego zmusił ją Kaczyński.Znam panią Lichocką .Wspaniała kobieta .Coś ją poniosło .Wieczór zmęczenie .Kropiwnicki też nie wytrzymał.Ale takie są zasady ,dajesz ciała jesteś na widelcu.Alleluja i do przodu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka