Dodaj do ulubionych

"Kandydat marzeń"!!!

15.02.20, 16:20
Ma też i inne zalety, żonę, córkę, naprawdę, rzadko się zdaeza, by jeden człowiek miał aż tyle atutów-Jarosław KAczyński.

Panie prezesie, ja mam więcej atutów, bo mam jeszcze wnuki, a na dodatek nie wydzieram się i nie robię głupich min.
A jeden z moich kumpli ma jeszcze więcej , bo ma prawnuki!!!

Czy to są atuty kandydata marzeń?

--
W przyszłym roku mamy pewnego Oskara w kategorii Wiocha:
www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
Obserwuj wątek
      • paskudzbagien ZApomniałeś o rodzicach profesorach 15.02.20, 19:06
        szwampuch58 napisał:

> Duda ma też wiele innych zalet: żonę... a nie kota.........czego siEm czepiasz
        > ,zaleta jak te lotniskow Baranowie
        >

to też zaleta. Niestety prezes o dziadkach zapomniał.

--
        www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
        • lechutek1961 Re: ZApomniałeś o rodzicach profesorach 15.02.20, 19:22
          paskudzbagien napisał:

> szwampuch58 napisał:
          >
          > > Duda ma też wiele innych zalet: żonę... a nie kota.........czego siEm cz
          > epiasz
          > > ,zaleta jak te lotniskow Baranowie
          > >
          >
          > to też zaleta. Niestety prezes o dziadkach zapomniał.

Najsłynniejszy dziadek to dziadek Adamowicza który z prac przymusowych dla III rzeszy przywiózł kilka walizek marek niemieckich.
          • paskudzbagien Re: ZApomniałeś o rodzicach profesorach 15.02.20, 20:03

> >
            > > to też zaleta. Niestety prezes o dziadkach zapomniał.
            >
            > Najsłynniejszy dziadek to dziadek Adamowicza który z prac przymusowych dla III
            > rzeszy przywiózł kilka walizek marek niemieckich.

Nic nie przebije ojca prezespana, który za pełnej komuny, kiedy wszyscy czelaki naście lat na mieszkanie dostał willę na Żoliborzu po sanacyjnym oficerze zamordowanym w katyniu!
            Dostał za zasługi dla PZPr, a jego syn doprowadzil do ruiny, bo nie kupionego nie trzeba szanować

--
              • paskudzbagien Które wyceny? 15.02.20, 20:23
                lechutek1961 napisał:

> Daj wyceny tych willi, willi tej i willi Jaruzelskiego. Posmotrim, uwidim.
                >
                > Ps. Celowo napisałem w twoim języku.

Te co były one warte, czy te ile na nich CBA przepłaciło?

--
                • lechutek1961 Re: Które wyceny? 15.02.20, 20:27
                  paskudzbagien napisał:

> lechutek1961 napisał:
                  >
                  > > Daj wyceny tych willi, willi tej i willi Jaruzelskiego. Posmotrim, uwidi
                  > m.
                  > >
                  > > Ps. Celowo napisałem w twoim języku.
                  >
                  > Te co były one warte, czy te ile na nich CBA przepłaciło?

Mniejsza i większość. Dawaj POrowanmy kto więcej wyrwał.
                  • paskudzbagien Jak to lto najwięcej przeebało CBA, z naszej kasy 15.02.20, 20:50
                    lechutek1961 napisał:

> paskudzbagien napisał:
                    >
                    > > lechutek1961 napisał:
                    > >
                    > > > Daj wyceny tych willi, willi tej i willi Jaruzelskiego. Posmotrim,
                    > uwidi
                    > > m.
                    > > >
                    > > > Ps. Celowo napisałem w twoim języku.
                    > >
                    > > Te co były one warte, czy te ile na nich CBA przepłaciło?
                    >
                    > Mniejsza i większość. Dawaj POrowanmy kto więcej wyrwał.

--
                        • paskudzbagien Re: Jak to lto najwięcej przeebało CBA, z naszej 16.02.20, 09:55
                          adria231 napisała:

> Jakoś źle mi się kojarzy, kiedy jeden facet jest marzeniem drugiego faceta. To
                          > chyba chore? To nie z tym walczy pisiarnia wszelkimi sposobami?

Macior też marzył o Misiewiczu i mu go zabrali, ale został mu ten drugi na pociechę, tyle, ze tyłeczek tego pierwszego był pulchniejszy

--
                        • lechutek1961 Re: Jak to lto najwięcej przeebało CBA, z naszej 16.02.20, 17:31
                          adria231 napisała:

> Jakoś źle mi się kojarzy, kiedy jeden facet jest marzeniem drugiego faceta. To
                          > chyba chore? To nie z tym walczy pisiarnia wszelkimi sposobami?

Ja nie wiem który o którym marzy. Czy Biedroń o Smiszku czy na odwrót. Słyszałem tylko że kariery w Wiośnie robi się przez luzko Biedronia.
                          • paskudzbagien Po pierwsze przez łóżko, a nie łużko 16.02.20, 18:58
                            lechutek1961 napisał:

> adria231 napisała:
                            >
                            > > Jakoś źle mi się kojarzy, kiedy jeden facet jest marzeniem drugiego facet
                            > a. To
                            > > chyba chore? To nie z tym walczy pisiarnia wszelkimi sposobami?
                            >
                            > Ja nie wiem który o którym marzy. Czy Biedroń o Smiszku czy na odwrót. Słyszałe
                            > m tylko że kariery w Wiośnie robi się przez luzko Biedronia.

A po drugie poczytaj o kim marzy prezes i Maciotewicz!
                            Jeden o oficerze z WATu, a geugi o MIsiewiczu!!!
                            A czym się różnią, że Biedroń jest gejem i się do tego przyznaje ,a prezes i Maciotewicz są KRYPTOGEJAMI

--
                • lechutek1961 Re: Które wyceny? 15.02.20, 20:29
                  paskudzbagien napisał:

> lechutek1961 napisał:
                  >
                  > > Daj wyceny tych willi, willi tej i willi Jaruzelskiego. Posmotrim, uwidi
                  > m.
                  > >
                  > > Ps. Celowo napisałem w twoim języku.
                  >
                  > Te co były one warte, czy te ile na nich CBA przepłaciło?

Z tego co pamiętam to CBA zaliczyło wtedy wtopę stulecia. Ktoś jednak kasę przyjął i "zaksięgował w ogródku".
                  • paskudzbagien I moze o to właśnie chodziło? 16.02.20, 15:25
                    lechutek1961 napisał:
                    > >
                    > > Te co były one warte, czy te ile na nich CBA przepłaciło?
                    >
                    > Z tego co pamiętam to CBA zaliczyło wtedy wtopę stulecia. Ktoś jednak kasę przy
                    > jął i "zaksięgował w ogródku".

--
      • paskudzbagien Re: "Kandydat marzeń"!!! 15.02.20, 18:13
        m.c.hrabia napisał:

> Nocnych prezesa

--
    • paskudzbagien jest już link do tej błazenady prezesa 15.02.20, 18:18
      wiadomosci.wp.pl/wybory-prezydenckie-2020-jaroslaw-kaczynski-o-andrzeju-dudzie-mamy-kandydata-marzen-6478941689727105v
      >
      >

--
      • paskudzbagien "TAki młody, a ma dorosłą córkę"- to juz jest 15.02.20, 18:31
        paskudzbagien napisał:

> wiadomosci.wp.pl/wybory-prezydenckie-2020-jaroslaw-kaczynski-o-andrzeju-dudzie-mamy-kandydata-marzen-6478941689727105v
        > >
        > >
        >
        >
        >
        >

zwyczajne chamstwo, albo głupota człowieka, który zna prawdę.
        Prezesie, wstydź się!

--
    • zdybex Re: "Kandydat marzeń"!!! 15.02.20, 20:50
      Kamiński ma drugą żonę. czyli ma więcej atutów i prawie siedział w więzieniu, czyli kombatant niezłomny, Kurski też ma żonę nawet już drugą a dzieci z pierwszą czyli tez skarb nadający się i ze setka podobnych z takimi gówno zaletami.
      • paskudzbagien Re: "Kandydat marzeń"!!! 17.02.20, 11:34
        zdybex napisała:

> Kamiński ma drugą żonę. czyli ma więcej atutów i prawie siedział w więzieni
        > u, czyli kombatant niezłomny, Kurski też ma żonę nawet już drugą a dzieci z pie
        > rwszą czyli tez skarb nadający się i ze setka podobnych z takimi gówno zaleta
        > mi.

No tak, ale Qrski miga się z alimentami.

--
      • paskudzbagien Re: "Kandydat marzeń"!!! 22.02.20, 07:29
        Joanna Wielgus podziela moje zdanie
        wiadomosci.wp.pl/joanna-scheuring-wielgus-odpowiada-jaroslawowi-kaczynskiemu-chodzi-o-glowny-atut-andrzeja-dudy-6481051113019009v
        --
      • paskudzbagien Kandydat marzeń to chuj przy tym co Matołusz 17.02.20, 18:59
        zapodał!!!
        Ale żarty na bok , zacytuję Matołusza ( marionetki prezesa zwanego panempremierem)
        CYTUJĘ DOSŁOWNIE:
        "Andrzej Duda był iskrą, która roznieciła patriotyczny ogień, tą iskrą, która doprowadziła do głębokiej zmiany i głębokiej przebudowy społecznej".

TRzy razy cofałem to by nie zniekształcić.
        Wiem, że to temat zasługujący na oddzielny watek, ale ja tego założyć nie mogę z racji tego, że PiSior na moderacji FK by mnie wysłał pewnikiem na osła!

MOże ktoś inny założy, gwarantuję, że ta wypowiedź MAtołusza jest autentyczna!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka